Iwona Śledzińska-Katarasińska - PO RP a szatan

Obrazek użytkownika PS
Kraj

Iwona Śledzińska-Katarasińska - PO RP a szatan

Iwona Śledzińska - Katarasińska - dalej w skrócie IŚKa - rzekomo twierdzi, że nie podpisywała sama artykułów tylko ktoś podpisywał jako Iwona Śledzińska - dziennikarskie ramię Tow. Wiesława w 196x - wg info z dzisiejszej nocnej audycji Radia Maryja - dopuściła się ataku na demokrację mediów, in specjale na Radio Maryja.

Aktualnie wg mojej wiedzy IŚKa jest urlopowanym pracownikiem spółki  AGORA S.A. - tej od Gazety Wyborczej i TOK FM.

Pani ta dopuściła się oszczerczego oskarżenia pielgrzymów RM o napaść na dziennikarzy i domaga się przeproszenia czy czegoś tam jeszcze na tę okoliczność. Pomimo dostępnych informacji demaskujących prowokację "dziennikarki" Ewy Żarskiej.

"Widziałam, jak operator Polsatu kopie pielgrzyma
Nasz Dziennik, 2011-07-15

Z mec. Anną Różańską z Wrocławia, świadkiem pobicia przez operatora stacji Polsat News jednego z uczestników XIX Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, rozmawia Marta Ziarnik

www.radiomaryja.pl/artykuly.php

 

 

 

 

 

A to już żarty się skończyły, bo nie wszyscy wiedzą, że:

"Szatan oznacza oskarżyciela, a diabeł - oszczercę. W Objawienia 12,9 ten upadły anioł nosi imię smoka (złego suzerena), węża (uwodzącego złą mądrością), diabła (oszczercy, przeciwnika) oraz szatana (oskarżyciela). Choć „diabeł” znaczy w ścisłym sensie „oszczerca”, określenie to mówi ogólnie o przeciwniku, jak na przykład w 1 Piotra 5,8: „Przeciwnik wasz, diabeł”."

www.reformacja.pl/nr-2007-2/kuszenie-jezusa-cz-2-kusiciel-james-b-jordan.html

 

Niejaki Radek - z tej samej partii (PO RP) - gasił po alkoholu papierosy na fotografii papieża LINK, wypalając oczodoły. Ostatnio zaatakował w niewybredny sposób o. Tadeusza Rydzyka. Jako szef polskiej dyplomacji podjął w stosunku do tegoż redemptorysty działania o charakterze totalitarnym - w formie wysłania noty dyplomatycznej do Watykanu, a na filmiku komentowanym w poprzedniej notce mówił o "rzeczywistej rzeczywistości".

 

Donald Tusk też wspominał coś o szatanie, a nawet usynowieniu, więc kółko się domyka: 

 

  • "jesteśmy synami Szatana" - Prezes Rady Ministrów Donald Tusk- 19 stycznia 2011r. Kontekst i źródło poniżej. Całe zdanie wygląda tak:

"Przecież to jest... Jeśli odłożymy na razie te emocje – „emocje” to najłagodniejszy termin, jaki mi przychodzi do głowy – i te insynuacje,

te aluzje, jeśli chociaż przez chwilę założycie, że nie jesteśmy synami Szatana, tylko naprawdę postępujemy źle, dobrze, z błędami,

ale postępujemy tak, jak rozumiemy interes państwa polskiego, jeśli chociaż przez chwilę to założycie, to wysłuchajcie opinii i możecie się z nią zgodzić albo nie."

83. posiedzenie Sejmu w dniu 19 stycznia 2011 r.

Informacja prezesa Rady Ministrów dotycząca działań rządu zmierzających do ustalenia

przyczyn i okoliczności katastrofy samolotu TU-154M

http://orka2.sejm.gov.pl/StenoInter6.nsf/0/5D58AA5F938C649BC125781E004BBF81/$file/83_a_ksiazka.pdf

 

Analizą logiczną tego tego zdania metodami tzw. rachunku zdań nie będę się tu zajmować szczegółowo, żeby zbytnio nie wydłużać notki. Implikacja, NADMIENIĘ jednak, to ciekawa forma zdania:

'Zdaniem prawdziwym jest też implikacja o porzedniku fałszywym i następniku prawdziwym" www.math.edu.pl/implikacja

a końcówka "możecie się z nią zgodzić albo nie" jest przecież truizmem, czyli zdaniem prawdziwy ponad wszelką wątpliwość.

 

Ww. Iwona wypowiedziała mi wojnę. Jako, że jestem słuchaczem Radia Maryja oszczercze pomówienia i insynuacje dotykają również mnie osobiście. Odbieram je jako atak na demokrację i wolność słowa w Polsce, a personalnie na osoby mi bliskie duchowo oraz na moją skromną osobę.

 

 

 Poniżej wklejam to, co dotąd udało mi się wyszukać w Internecie. I tak np. zauważyłem sprzeczność: Komorniki vs  "Z urodzenia piotrkowianka". To przypomina odpowiedź Pana Bronisława Prezydenta na pytanie o to skąd konkretnie pochodzi. O związkach Pana Komorowskiego z WSI nie będę obecnie pisał, bo to nie jest przedmiotem notki, aczkolwiek słyszałem, że coś jest na rzeczy.

 

A może alkoholiczka, a nie piotrkowianka?

 

No to lecimy. Wg Wiki:

 

"Iwona Śledzińska-Katarasińska

 

Data i miejsce urodzenia  3 stycznia 1941

Komorniki

 

Iwona Elżbieta Śledzińska-Katarasińska (ur.3 stycznia 1941 w Komornikach)polska działaczka polityczna i dziennikarka, posłanka na Sejm I,II,III,IV,V iVI kadencji.

Życiorys

Ukończyła studia na Wydziale FilologicznymUniwersytetu Łódzkiego.  W latach 1972-1981 należała do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W PRL wraz z mężem, Jerzym Katarasińskim, pracowała w "Dzienniku Łódzkim" oraz "Głosie Robotniczym", organie Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W latach 80., po wystąpieniu z partii, działała w opozycji z zakazem wykonywania pracy dziennikarza. W stanie wojennym została na krótki czas internowana.

W 1989 jako pierwszy redaktor naczelny tworzyła łódzki dodatek "Gazety Wyborczej". Była też zastępcą redaktora naczelnego gazety. W 1990 wstąpiła do ROAD. Później należała d oUnii Demokratycznej i Unii Wolności, od 2001 działa w Platformie Obywatelskiej.W 1997 była kandydatem na stanowiskoministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka. Wycofała się na skutek protestu A WS po oskarżeniu jej opublikacje artykułów  antysemickich oraz krytykujących wystąpienia studenckie podczas wydarzeń marca 1968[1]. Posłanka stwierdziła wówczas:Nie zrezygnowałam dlatego, że czuję się winna.30 lat temu ukazywały się artykuły, przyznaję podłe i głupie, sygnowane moim nazwiskiem[2]

 

Przypisy

  1. Maciej Marosz,Antysemityzm i legitymacja, "Gazeta Polska" z 9 kwietnia 2008, s. 8
  2. Śledzińska-Katarasińska: ekspert PO od mediów. rp.pl, 1 marca 2008.
  3. Sąd: posłanka PO spowodowała kolizję, ale była trzeźwa. wp.pl, 2 kwietnia 2007."

 

Wklejono z <http://pl.wikipedia.org/wiki/Iwona_%C5%9Aledzi%C5%84ska-Katarasi%C5%84ska>

 

 

 

 

 

Iwona Śledzińska-Katarasińska

Wybrana dnia:21-10-2007

  • lista:Platforma Obywatelska
  • okręg wyborczy: 9 Łódź
  • liczba głosów: 28516
    Staż parlamentarny: poseł I kadencji, poseł II kadencji, poseł III kadencji, poseł IV kadencji, poseł V kadencji

Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska

Data i miejsce urodzenia: 03-01-1941, Komorniki

Ukończona szkoła: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologii Polskiej - mgr filologii polskiej

Zawód: dziennikarz

 

Wklejono z <http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel6/384.htm>

 

Historycznie:

Z urodzenia piotrkowianka, z wyboru i „po mężu” – łodzianka. Niegdyś dziennikarka pasjonująca się przemysłem lekkim. Od 1971 roku przez 10 lat szeregowy członek partii.

 

Wklejono z <http://www.sledzinska-katarasinska.platforma.org/index.php?option=com_content&view=article&id=54&Itemid=17>

 

Narkoman Drzewiecki, alkoholiczka Śledzińska-Katarasińska

Chodziło o sprawę opisaną na początku stycznia przez "Wprost". Dziennikarz "Dziennika Łódzkiego" Marcin Darda opowiadał tygodnikowi, że kilka lat temu na łódzkich forach internetowych udzielał się człowiek ukrywający się pod nickiem lennon1. Pisał m.in., że Mirosław Drzewiecki jest narkomanem i gangsterem, a Iwona Śledzińska-Katarasińska jest alkoholiczką.

Według Śledzińskiej-Katarasińskiej, autorem tych wpisów był Zbigniew Papierski - członek łódzkiej Platformy i bliski współpracownik Cezarego Grabarczyka.

 

Wklejono z <http://www.polskieradio.pl/6/3/Artykul/323684,Nie-bedzie-kary-za-obrazliwe-wpisy-SledzinskaKatarasinska-wycofuje-wniosek>

 

Chodzi o wydarzenia sprzed kilku lat, kiedy to na portalach internetowych pojawiały się obraźliwe wpisy pod adresem czołowych działaczy Platformy. Internauta, podpisujący się lennon1, pisał, że Mirosław Drzewiecki jest narkomanem, a Iwona Śledzińska-Katarasińska - alkoholiczką, obraźliwe wpisy pojawiły się też pod adresem Stefana Niesiołowskiego.

 

Wklejono z <http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/723254,po-bez-poslanki-katarasinskiej,id,t.html>

  

ARTYKUŁ 178a KK

 

Posłanka Śledzińska-Katarasińska, w czerwcu 2005 r. w Łodzi na ul. Przybyszewskiego, będąc pod wpływem alkoholu, kierowała swym oplem corsą i doprowadziła do kolizji z samochodem ciężarowym Iveco, należącym do firmy posła Piotra Misztala. Posłanka miała 0,24 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu, podczas gdy dopuszczalna norma wynosi 0,2 promila.

Wewnątrzpartyjny sąd koleżeński Platformy  oczyścił posłankę ze wszystkich zarzutów uznając, iż nie ma dowodów jej winy.

Początkowo przewodniczący PO Donald Tusk zapowiadał, że jeśli potwierdzą się prasowe doniesienia o jeździe posłanki pod wpływem alkoholu, będzie to koniec jej politycznej kariery.

Spowodowała wypadek, ale nie była pijana - stwierdził sąd i oczyścił posłankę PO Iwonę Śledzińską-Katarasińską z zarzutu prowadzenia auta pod wpływem alkoholu. Według sądu, posłanka nie wiedziała, że lek, który zażyła, zawiera alkohol. Dlatego wyrok jest łagodny: tylko 300 zł grzywny.

Sąd apelacyjny uwierzył, że Śledzińska nie piła alkoholu świadomie, a zawierał go ziołowy lek, który wypiła przed wejściem do samochodu. Biegli uznali też, że skoro badanie wykazało zawartość alkoholu w organizmie na granicy dopuszczalności, mogło dojść do błędu.

Poprzednio sąd I instancji skazał Iwonę Śledzińską-Katarasińską na 3 tys. złotych grzywny i zakazał jej prowadzenia pojazdów przez pół roku. Sąd apelacyjny zmienił tę decyzję. Wyrok jest prawomocny.

 

Wklejono z <http://wing2009.salon24.pl/101844,artykul-178a-kk>

  

objęta akcją Ramzes, robiła wszytko żeby zablokować weryfikację dziennikarzy.

Pierwsze papiery mam już z roku '68.

GHOST WRITER 109 3416  | 15.07.2011 11:09||

link

 

Komisja Kultury i Środków Przekazu (KSP)  pos. nr 172   29-06-2011

Komisja Kultury i Środków Przekazu, obradująca pod przewodnictwem poseł Iwony Śledzińskiej-Katarasińskiej (PO), przewodniczącej Komisji, przyjęła: – propozycje tematów do planu pracy NIK na 2012 r.                           Wklejono z <http://orka.sejm.gov.pl/Biuletyn.nsf/fkskr6?OpenForm&KSP>

 

15 lipca 2011 (piątek), godz. 10:30

Początek posiedzenia bezpośrednio po głosowaniach ok. godz. 10.30.

sala 102/bud. C   

Rozpatrzenie projektu opinii Komisji w sprawie swobody wykonywania zawodu przez dziennikarzy. 

Wklejono z <http://orka.sejm.gov.pl/PlanyKom.nsf/KomPlan?Openview&RestrictToCategory=KSP>

Notka pierwotnie opublikowana na s24

gasipies.salon24.pl/324378,iwona-sledzinska-katarasinska-po-rp-a-szatan

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

założyć na niepoprawni.pl zakładkę : Życiorysy wstydliwie skrywane". Byłby to dostepny pod ręką almanach przyszłych premierów , posłów, członków rad nadzorczych ,ministrów itd.
Przez krótkie momenty, dopóki zdzierżę wytrzymać, nie mogę wyjść z podziwu, że takie coś święta matka ziemia nosi. Toć to Urban w spódnicy, ocalały relikt stalinizmu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#170462

 
 
10 kwietnia 2010 Zamordowano Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego wraz z Małżonką, a także całe Dowództwo Sił Zbrojnych Polski.
W zamachu pod Smoleńskiem zginęło również wielu czołowych polityków z PiS-partii, która stanowi w dniu dzisiejszym jedyną opozycję dla PO.
Już w październiku dochodzi do kolejnego zamachu politycznego w Łodzi, gdzie zwolennik PO zastrzelił z premedytacją Pawła Rosiaka-łódzkiego działacza PiS, a drugiego członka tej partii-Pawła Kowalskiego próbował uśmiercić podrzynając mu gardło.

Tak wyglądają standardy POlityki miłości propagowane przez bandycką organizację mieniąca się liberalna partią.

Na naszych oczach dochodzi do ostatecznego rozprawienia się z Polską przez jej zdrajców w postaciach Tusków i Komorowskich.
Tusk wraz z Rostowskim doprowadzili państwo polskie do takiego zadłużenia, że nasza suwerenność wisi na włosku.
Należy przy tym dodać, że działania takie są prowadzone metodycznie i to z wielką premedytacją.

Zadaniem samego Tuska i ludzi skupionych w jego obozie jest pozbawienie Polski statusu państwa.
Wysprzedanie całego majątku narodowego nie wiadomo komu i za ile, uczyniło z Polski wrak czegoś, co niegdyś nosiło znamiona państwowości.
Polska nie posiada nic.
Jesteśmy niewolnikami banków zachodnich, które poprzez różne manipulacje, stały się właścicielami banków polskich.
NBP, który stał na straży polskiej suwerenności finansowej, kiedy to żył jeszcze ŚP Sławomir Skrzypek, który także zginął w podsmoleńskim zamachu, zawiadowany jest dzisiaj przez hochsztaplera, którego nie mam nawet zamiaru wymieniać z nazwiska.

Nie posiadamy przemysłu, nie posiadamy swojej bankowości, nie posiadamy armii, nie posiadamy rządu, bo rządem nazwać nijak nie można bandę oszustów i aferałów pod przywództwem pachołka Merkelowej, który to niegdyś Kaszuby od macierzy chciał odłączać.

Wspominane zadłużenie ma Polskę skłonić do zaciągnięcia kolejnych horendalnych długów w podejrzanych instytucjach finansowych, działających pod szyldem UE.
Wiemy do czego UE zmusiła Grecję.
Widzimy jak skończyła Islandia.
Dzisiaj jesteśmy świadkami zapaści ekonomiczno-finansowej Irlandii, którą to wg obietnic Tuska, także stała się Polska.
Jedyna chyba obietnica, jaką udało się spełnić temu polonofobowi.

W kolejce po unijne mega kredyty czekają Portugalia i Hiszpania.
Po nich ma przyjść kolej na Polskę.
Ja uważam, że Polska nie będzie pożyczkobiorcą banków unijnych.

Dzisiaj wojny nie są nikomu potrzebne.
W dobie światowego kryzysu, są to przedsięwzięcia zbyt kosztowne i stać jest na wojny jedynie państwa silne militarnie i finansowo.
Wspominam o tym, ażeby uzmysłowić komuś, że w dniu dzisiejszym Rosja, czy Niemcy nie zagrażają nam militarnie, choć Polska nie posiada armii, bowiem działania Tuska, Klicha I Komorowskiego, skutecznie rozbroiły nasz kraj.
Kondominium zadziała w ten sposób, iż Polska za pomocą instrumentów ekonomicznych, przejdzie w posiadania obcych mocarstw i mam tu oczywiście na myśli Rosję i Niemcy.

Ludzie?, którzy rządzą Polską, nieuchronnie pchają naszą ojczyznę w łapy sowietów i Niemców.
Z jednej strony Tusk oświadczający wszem i wobec, że:

Jestem dla Niemców
www.bild.de/BTO/news/2007/10/23/polen-wahl/tusk-kaczynski.html

Z drugiej zaś przez Komorowskiego i pachołka Jaruzelskiego, którzy nad wyraz gorliwie dbają o interesy Kremla w Polsce.
Zostaliśmy zdradzeni w Magdalence i należy wiedzieć, że Polską nadal rządzą bolszewicy spod znaku sierpa i młota, tyle tylko, że dzisiaj się PO zowią.

Dzisiaj żadne rewelacje typu prywatyzacja Lasów Państwowych w celu ich wyprzedania w obce łapy, a przypomnę, że lasy to 30% terytorium Polski, ani też sprzedaż polskich kolei ruskim, szkopom, chinolom i sam Bóg wie komu jeszcze, nie są w stanie przyćmić ogromu powagi faktu zamachów pod Smoleńskiem i w Łodzi.

Polacy muszą sobie uzmysłowić, że nas się morduje w celu osiągnięcia partyjnych założeń POlszewii.
Katyń oraz powojenna polityka Stalina, skutecznie pozbawiła nasz kraj elit politycznych i intelektualnych.
Wyhodowane na bazie ruskich szwejów pokolenie sekretarzy i działaczy partyjnych zaczęło mienić się elitami.
Sukcesorką standardów komunistycznej PZPR jest PO, bo czym jak nie eksterminacja przeciwników politycznych na modłę wydarzeń w 1956 czy w kopalni Wujek, są wspomniane zamachy pod Smoleńskiem i w Łodzi?

Ja wiem, że polskie społeczeństwo poprzez aparat propagandowy pozostający cały czas w łapach komunistów, bowiem wiadomo jak doszło do powstania ITI, zostało ogłupione do zastraszających skutków.
Wiem również, że niektórzy z nas są już zmęczeni i zrezygnowani sytuacją panującą w Polsce.

Tusk korzystając ze sprawdzonych przez Stalina metod w podziałach wewnątrznarodowych, za pomocą TVNów i innych bandyckich mediów skutecznie podzielił polskie społeczeństwo na owych "wykształconych z dużych miast" i moherów.

Zapewne wielu z nas pamięta, że niegdyś jedyna słuszną partia była PZPR, a kto na nią podnosił rękę, temu ją obcinano.

ŚP Lech Kaczyński nie bał się PO i jej komunistycznego rodowodu.
Był kontynuatorem polityki IIRP.
Jego koncepcja utworzenia Polski silnej i niepodległej nawiązywała do wspaniałej idei Marszałka Piłsudskiego utworzenia Międzymorza, które pozwoliłoby Polsce i potencjalnym uczestnikom paktu, raz na zawsze wyzwolić się spod hegemonii sowietów i Niemców.
Za to zginął nasz Prezydent i jego współpracownicy, a także dowódcy naszej armii, którzy służyli Polsce, a nie szkopom i bolszewikom.
Musimy sobie wszyscy uzmysłowić jak wielce tragiczne konsekwencje wynikają z bandyckiej "polityki" PO.

Nasz kraj na naszych oczach jest zagarniany przez obce mocarstwa, które wykorzystują poddańczość i nienawiść do Polski i Polaków tych, którzy dzisiaj Polska rządzą. Obudźmy się wszyscy!

Vote up!
0
Vote down!
0
#170461

Polskę byłoby łatwiej reformować, gdyby porzuciła wyeksploatowane regiony, takie jak Śląsk.
Radosław Sikorski w amerykańskim piśmie Foreign Affairs

Polskę byłoby łatwiej reformować, gdyby ... a co cichaczem nam zafundowali Tusk i jego drużyna - u Gadającego Grzyba polecam poczytać http://pod-grzybem.salon24.pl/324491,glasnost-w-priwislanskim-kraju#comment_4676901

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#170498

gość z drogi

sygnowane moim nazwiskiem..."

PS,super  dycha

a teraz idę poczytać pod/grzybem

serdecznie pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#170636

Pozdrawiam

PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#170771