Wyznawcy Antypisa

Obrazek użytkownika PS
Idee

Zamiast motta, cytat z klasyka:

"Kuczyński: PiS otwiera wrota piekła  www.rp.pl/galeria/9157,1,511904.html

i inwokacja: "jesteśmy synami Szatana" (PDT, Sejm RP, 19.01.2011)

"... Jeśli odłożymy na razie te emocje – „emocje” to najłagodniejszy termin, jaki mi przychodzi do głowy – i te insynuacje, te aluzje, jeśli chociaż przez chwilę założycie, że nie jesteśmy synami Szatana, tylko naprawdę postępujemy źle, dobrze, z błędami, ale postępujemy tak, jak rozumiemy interes państwa polskiego, jeśli chociaż przez chwilę to założycie, to wysłuchajcie opinii i możecie się z nią zgodzić albo nie."

83. posiedzenie Sejmu w dniu 19 stycznia 2011 r. Informacja prezesa Rady Ministrów dotycząca działań rządu zmierzających do ustalenia przyczyn i okoliczności katastrofy samolotu TU-154M http://orka2.sejm.gov.pl/StenoInter6.nsf/0/5D58AA5F938C649BC125781E004BBF81/$file/83_a_ksiazka.pdf

Co zatem powiedział złotousty w tym potrójnie złożonym zdaniu z klasycznym zaprzeczeniem, podwójną implikacją i truizmem zakończonym. Ano, że ma świadomość, a przynajmniej wiele uszu, które mu tę niewygodną i nieprzyswajalną informację zakomunikowały. I usiłuje ją odrzucić. Prosi, by chociaż przez chwilę założyć teoretycznie, że nie są synami Szatana. Skuteczniejszą od prośby błagalnej metodą byłoby "wygrać prawdę"(PDT, 19 I 2011, Sejm RP) sprawdzoną metodą "policzmy głosy" (PDT, 4 VI 1992, w kazamacie Lecha W.). Przeforsowanie stosownej ustawy w świetle zaprzyjaźnionego światła YouPiterów medialnych i budującego zgodę żyrandola - to jak pstryczek Elektryczek. Co zatem stoi na przeszkodzie w obaleniu tego mitu, albo leży. Otóż w diabła nikt nie wierzy. Nawet Leming pospolity, PO spożyciu okowity.


W poprzedniej notce wspomniałem o wyznawcach Antypis'a. Co to takiego. Coś w rodzaju sekty o zabarwieniu satanistycznym. Główną cechą spajającą i wyróżniającą członków grupy jest  nienawiść do mitycznego i realnego PiSa. Duchem odpowiedzialnym za szerzenie nienawiści jest wspomniany wyżej Szatan.

Definicje pojęć i skróty:

Szatan, diabeł, demon - przeciwnik, agresor, ojciec kłamstwa i dyfamacji, "od początku był on zabójcą" (J 8, 44), "tak jak Bóg będziecie" (Rdz 3, 5). Diabeł "trwa w grzechu od początku" (1 J 3, 8) i jest "ojcem kłamstwa" (J 8, 44). Wg wiara.arachbox.com/Szatan "szatan - po hebrajsku i arabsku znaczy - przeciwnik. Szatan, diabeł, demon, upadły anioł. Szatan to anioł pełen nienawiści do Boga, człowieka i innych aniołów (tak dobrych jak i złych). Źródłem zła i buntu szatana była pycha..."

Blachara - archetypem jest biblijna Dalila dopytująca o źródło mocy Samsona w celu sprzedania info Filistynom. Współczesna pyta "kim pan jest?" (vide filmik z Ewką Żarską na występach gościnnych w Częstochowie) coby się dowiedzieć co nieco o upatrzonym do wykorzystania osobniku. W szczególności interesuje ją pozycja społeczna, prestiż, stanowisko, ilość zgromadzonych środków pieniężnych, atrakcyjność auta

Antypis- jaki jest każdy widzi, słyszy i czuje, no chyba, że jest zaślepiony Antypisem, to mu wtedy też nie staje z oczywistych względów

WA - wyznawca/y Antypisa

WA poznajemy po owocach, a nie po oczach. Ta ostatnia metoda badawcza rozpropagowana przez złotoustego Donalda, zwanego Tuskiem, bywa zawodna w przypadku założenia przez osobnika przyciemnionych okularów przeciwsłonecznych lub innych takich (vide gen Woj. Jaruzelski). Pacjent opętany przez ten rodzaj szczeka, zajadle ujada lub szczuje na PiSa. Np. Bartek Arłukowicz wstępując do rządu PO, w obecności Donalda publicznie i uroczyście oświadczył: "zrobię wszystko, by nie dopuścić PiS do władzy" - maj 2011. Deklaracja - credo wyznawcy Antypisa,  wyznanie wiary wstępującego na Pulpitum Odium PO RP.

Nie tylko ja zauważam, że coś dziwnego się dzieje z tymi ludźmi pokazywanymi w tv publicznej i prywartnych. "Skala ataków na Jarosława Kaczyńskiego jest nieprawdopodobna" (link). Stąd też ta notka, jako próba zdiagnozowania zjawiska, a jednoczesnie zaproszenie do dyskusji. Nietrudno zauważyć, że osoby zarażone Antypisem przestają myśleć racjonalnie, a w szczególności pro publico bono.

Interesują mnie odpowiedzi na następujące pytania:

  • skąd to się bierze,
  • jak temu zapobiec,
  • jak pomóc,
  • jakie zastosować antidotum,
  • jak skuteczne wyzwolić zarażonego pacjenta.

Kaczmarski śpiewał "od pogardy" > dziś wypada się modlić o wyzwolenie  od nienawiści (reklamowana przez Wisławę, jako żywotna, nie więdnąca) - o to by raczył wyrwać ze szponów i spod władzy Antypisa, by mogli wrócić do grona żyjących, ludzi wolnych i kochających.

Hanna Banaszak - Nienawiść

 

Do słów wiersza Wisławy Szymborskiej

www.youtube.com/watch


Wrzutka dla lemingów. (link) to typowa reakcja WA po ujawnieniu prawdy - dążenie do jej natychmiastowego przykrycia. Oszczekiwanie Hofmana przez 'niezależną dziennikarkę' to znak, że coś się dzieje we WSI Warszawa. Idol WA Stefan (nie mylić ze Stefanem komunikatorem) nie wydał z siebie stosownego certyfikatu potwierdzającego doniosłość przekazu. Zapewne doszli do wniosku, że zdziczenia wieśniaków nawet sam wicemarszałek przesłonić nie zdoła.

Na www.facebook.com/pages/Wybory-2011 popisy kopaczy zainicjował nomen omen Janusz  Kopta, stąd też akcję pozwoliłem sobie oznaczyć kryptonimem KOPTA CO CHCETA.

Antypis ma swoje strony i albumy zdjęć na fb. To (link) np. wydaje się nie tylko makabrycznym żartem, ale przełożeniem na język zrozumiały dla lemingów słynnej deklaracji udzielającego radek na Twitterze "dorżniemy watahy".

"To ja decyduję co jest polską racją stanu." (PDT na spotkaniu z rodzinami smoleńskimi)

"tak jak Bóg będziecie" (wąż do Ewy Żarskiej Rajskiej, Rdz 3, 5) decydować co jest dobre a co złe (w domyśle).

 

"Czy ten ptak kala gniazdo, który kala

czy ten co mówić o tym nie pozwala?" C.K. Norwid

Cenzury niby nie ma, ale moje wpisy na s24 są ukrywane. Współcześnie to się odbywa inaczej. Donald zaprasza na debatę w samo południe:

Zaprasza świadomie manipulując, bo nie jest tajemnicą, że JK nie będzie w Warszawie w czasie "debaty".

Pomimo nacisków i donaldyzacji mediów Polacy nie stracili jednak poczucia humoru.  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/blad-ortograficzny-na-znaku-drogowym-przed-belwederem-kto-sie-nasmiewa-z-prezydenta_201986.html

 

Antypis ma swoje strony i albumy zdjęć na fb. To (link) np. wydaje się nie tylko makabrycznym żartem, ale przełożeniem na język zrozumiały dla lemingów słynnej deklaracji udzielającego radek na Twitterze "dorżniemy watahy". Na www.facebook.com/pages/Wybory-2011 popisy kopaczy zainicjował nomen omen Janusz  Kopta, stąd też akcję pozwoliłem sobie oznaczyć kryptonimem KOPTA CO CHCETA.

      Prowokacja jasnogórska

Oto poniżej operator - akrobata Bartek Tomaszewski zaopatrzony przez Polsata News w drogocenną kamerę i blacharę Ewkę Żarską do towarzystwa, w trakcie realizacji zleconej misji specjialnej na Jasnej Górze. KOPTA CO CHCETA.

Na filmie z prowokacji słychać jak blachara Ewka pyta wielokrotnie "kim pan jest?" - link

Przepiękny opis znajdujemy na stronie tokfm.pl:

"Posłowie sejmowej komisji kultury skrytykowali wczoraj Radio Maryja, czyli organizatora uroczystości na Jasnej Górze - wówczas doszło do ataku na reporterkę i operatora Polsat News - za "bierne przyglądanie się incydentowi".

W niedzielę 10 lipca po mszy na błoniach Jasnej Góry (trwały uroczystości związane z 19-leciem Radia Maryja)uczestnik pielgrzymki zaatakował idącą za kamerzystą reporterkę telewizji Polsat News. Jak wynika z relacji Ewy Żarskiej, podszedł do niej, wyrwał mikrofon i uderzył w twarz. W trakcie tego ataku uszkodzona została również kamera."

 

Wyznawcy Antypisa na grupowej fotografii: od lewej MOnika córka SB-ka, Jacek Dółzwapnem - Żakowski, Tomasz o chytrym nazwisku, Adam o dobrym imieniu, poniżej Janusz, Bronek, Donald i udzielający radek na Twitterze szef dyplomacji:

Wyznawcy Antypisa popełniają rikoszetem wykroczenia ad personom, nie związanym formalnie z PiSem i tak KUL wystosował w sprawie Stefana List do marszałka Grzesia. Gazeta Łuczciwa jednak listu(m) nie opublikowała, choć dostała. Dostało się też członkom i współwyznawcom Antypisa w zakrojonej na szerszą skalę i planowanej już od 1 września 2009r. tzw. 'akcji smoleńskiej', za którą to w maju 2010 "po" Prezydenta Pan Komorowski odznaczył 20 Rosjan krzyżami zasługi. Ad Smoleńsk - polecam Kisiela notkę o Radku ciekawe rzeczy napisał i u mnie też o Radku i jego Rzymskich przygodach co nieco znaleźć można

Notka w trakcie edycji, do której zamierzać wrócić, jak wrócę, pa na razie ...

 
 
var _PinN = Counter.get('postlc'); if (_PinN) { Counter.write('post', 'Odsłon: ', ' (w tym z lubczasopism '+_PinN+') |'); } else{ Counter.write('post', 'Odsłon: ', ' |'); }

Tagi: wyznawcy antypisa, antypis, blachara

Ocena wpisu: 
Brak głosów