Czy pan Dworak, pan Komorowski & Co to masoni?

Obrazek użytkownika PS
Idee

 

Wydaje mi się, że taką informację przekazał dr S. Krajski w Rozmowach niedokończonych. Niestety przysnęło mi się i nie jestem pewien, czy powiedział to [, co w pytaniu tytułowym] wprost, czy może sugerował tylko, że mają powiązania np. poprzez zaprzyjaźnionych masonów.
Może ktoś słuchał i usłyszał wyraźnie?
 
Jeśli tak, byłbym wdzięczny za potwierdzenie, jakiś link, źródło, może ewentualnie dokładnie, w której części niżej linkowanych audycji, w której minucie etc. Informacja ta wydaje się być istotna również ze względu na fakt, że są to osoby publiczne i znaczące w państwie, a wyborcy nie powinni być pozbawieni wiedzy w tym zakresie. Inaczej wybory to farsa. Jak ma ktoś świadomie i odpowiedzialnie dokonywać wyboru, skoro zakrywa się przed nim tak istotne info.
22 sierpnia 2012 / 23:00
dr Stanisław Krajski
22 sierpnia 2012 / 21:40
dr Stanisław Krajski
22 sierpnia 2012 / 18:15
dr Stanisław Krajski
 
Część I audycji jest też dostępna na YT:
 
 
Wujek google za bardzo nie pomógł, znalazłem np. to:  ]]>Nowa książka Stanisława Krajskiego pt. “Masoneria polska 2012″]]>,  ale tam tylko wstęp i spis treści.
I tu znane nazwiska się pojawiają w ciekawym kontekście, oprócz ww. np.:
„Janusz Kaczmarek, Ryszard Krauze, Władysław S. Rybicki – magiczny związek trzech?”
...
„Przewodniczący Rady Programowej „Miesięcznika Politechniki Warszawskiej” jest od lat prof. Maciej Grabski, ojciec Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.
Małgorzata Kidawa-Błońska, wcześniej w Unii Wolności, potem w PO jest soroptymistką. Była prezydentka tego związanego z masonerią; klubu w latach 1996-1998 .
Małgorzata Kidawa-Błońska była rzecznikiem sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich .
W jednym z wywiadów powiedziała: „Janusz Palikot zawsze zachowywał się przyzwoicie” .”
 
„Od lutego 2009 r. prezydentem B'nai B'rith Polin (czyli B'nai B'rith Polska) jest znany dziennikarz Jarosław J. Szczepański. W 1989 r. zasiadał przy „okrągłym stole” jako sekretarz strony solidarnościowej. Potem związany był przez cale lata z Telewizją Polską. W latach 1997-2000 przebywał wraz ze swoją żoną Dorotą Warakomską w USA. Po powrocie do kraju został wiceszefem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej (a więc za rządów Jerzego Buzka). Był nim do 2002 r. W 2004 r. został rzecznikiem prasowym prezesa TVP Jerzego Dworaka .”
 
„Kilka tygodni po ogłoszeniu Raportu Macierewicza Szczepańskiego zatrudnił jako doradcę medialnego Bronisław Komorowski pełniący wtedy funkcję wicemarszałka sejmu i zaczął go publicznie bronić. Komorowski, jak twierdzi Paweł Siergiejczyk, mówił wtedy: „z Jarosławem Szczepańskim znam się od stu lat”, „mamy do siebie zaufanie, poza tym ma świetną opinię”. Jarosław Szczepański stwierdzał zaś: „Znam marszałka Komorowskiego jeszcze ze studiów” .
Bezpośrednio po reaktywowaniu w Polsce B'nai B'rith Komorowski został marszałkiem sejmu i mianował Szczepańskiego na szefa Biura Prasowego Kancelarii Sejmu. Funkcję tę pełnił Szczepański pół roku. Zasłynął odebraniem stałych przepustek dla dziennikarzy takich mediów jak „Naszej Polski”, „Naszego Dziennika”, „Tygodnika Solidarność”, telewizji Trwam .”
Jednakże potwierdzenia faktu przynależności panów Komorowskiego i Dworaka do loży masońskiej nie znalazłem.
Ponowne przesłuchanie audycji zabierze mi sporo czasu i nie wiem, czy znowu przy tym nie zasnę.  :)
Dlatego ośmielam się zwrócić o pomoc do Sz. P. Blogerów.
Może ktoś słuchał, lub czytał tę książkę, ewentualnie posiada rzetelną wiedzę w tym zakresie, a do tego nie obawia się nią podzielić. Jeśli jednak się boi* w komentarzu, to może, chociaż na pocztę wewnętrzną się odważy...
 
* Wcale się nie zdziwię, jeśli nikt się nie odważy. Sam się boję i profilaktycznie oświadczam, że nie zamierzam popełnić samobójstwa, ani umrzeć na zawał serca w najbliższym okresie.

 

Brak głosów

Komentarze

 A ja sie nie boje, bo coz moga mi zrobic? Zabic mnie? A czy zycie na kolanach jest wartoscia NAJWYZSZA? Tobie radze natomias nie spac gdy Larum bija !W tejze audycji mowiono rowniez o dzisiejszej TV, ktora ma za zadanie przekazywac wiadomosci takie, ktore przestrasza Polakow.I  Onet i WP doskonale wpisuja sie w to.Dowod -skopiowane tytuly na dzisiejszym Onecie 24.08.12  :                     -12mln premii dla urzednikow.Mieszkancy stolicy oburzeni.

-Sondaz:PO rosnie w sile,PiS traci poparcie

-Tajemnicza smierc przywodcy."Czas nagli"

-Splonelo auto komendanta.Atak pseudokiboli?

-Czworo dzieci zginelo w pozarze mieszkania.

-To juz koniec lata? Czekaja nas burze i grad.

-Gdzie jest Kasia?Trwaja poszukiwania 13-latki

-"Taniec" mogl zakonczyc sie tragedia.Zobacz.

-Pijesz te napoje?Mozesz zachorowac na raka.

-Rosnie liczba zatruc.Siec pelna ofert sprzedazy.

-Koszmar gnebionej kobiety:zaczal mnie gwalcic.

-Atak roju os na grupe bawiacych sie dzieci

-Piorun porazil go podczas rozmowy przez telefon

-48-latek napastowal w samolocie spiaca kobiete.

A teraz WP:

_Alarmujace doniesienia-milionom ludzi grozi kompletny chaos.

-Prowokacja Breivika.Wylaczyli mu mikrofon

-Silne burze nad Podkarpaciem:mieszkancy licza straty

-Zabojcze drony nad Polska?

-Zawalil sie nowy most,3 osoby zginely.Zdjecia

-Strzelanina w Nowym Jorku-wiadomo kim byl sprawca

-Donald Tusk zostal "ugotowany"

-Nastolatka uciekla gwalcicielowi po dwoch latach.

-Makabryczny mord na 11-latku-zmarl od tortur

-Olbrzymie premie za Euro 2012

-Przypalal ofiare zelazkiem."Dawaj pieniadze!"

-Astronomiczne podwyzki dla wladzy!

-Bolek i Lolek kontra cenzura.Zobacz co wycieto

 I czy ktokolwiek myslacy uwierzy, ze nie jest to oglupianie Polakow. A czy naprawde mozna uwierzyc, ze robia to jedynie rzadzacy?Bez  polecen tych z Loz?

Ja w to nie wierze.I wiem jedno- stoimy nadzy i bezbronni kiedy zaczna nas wybijac.Moze jednak warto to zmienic i nie oddawac zycia za darmo?

Vote up!
0
Vote down!
0
#285064

W II części jest mowa o spotkaniach w leśniczówce (niedługo od rozpoczęcia), gdzie (o ile pamiętam - w 1994)Komorowski poznał się z Pali.tfu. Wnioskuję, że już wtedy P. był swój chłop i tą drogą trafił do Komisji Trójstronnej. Jestem skłonna sądzić, że namiestnik także jest masonem. Jego (niezbyt inteligentny) kariera świadczy o tym.
Masoni z założenia programowego na front stawiają durni, psycholi i pozostałych dewiantów.
**************************************
 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#285093

od okna do okna stukając i przekazując krótki komunikat: "wylądowali". Dla jednych była to dobra nowina, a inni nie bardzo się z tego cieszyli.

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#285223

pomimo to, z drugiej jednak strony świadomość tego, że wśród znajomych pana Prezydenta znajdujemy pana Szczepańskiego robi wrażenie, czy też nie?

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#285227

prof Rycho: Pan Dworak był agentem komunistycznym ,nawet o dwóch ksywach!! Pan Komorowski pełnił zaszczytną rolę nadzorcy WSI i ochroniarza ludzi typu Dukaczewski ,szkolonych przez GRU. Znajac o co chodzi, winien być pierwszym oredownikiem zniszczenia tych służb z rodowodem komunistycznym ,bezposrednio odpowiedzialnych za wiele afer i prywatyzacji w IIIRP. Skoro tego nie zrobił to do"BULU" twierdzę ,ze miał też związki! A ,ze gen Czempinski sam potwierdził ,ze PO /Komorowski/ powołały słuzby,w miejsce skompromitowanego AWS, to daje wiele do myślenia. zatem i tu mogą oddzialywać i ..obiecywać wiele, a że POLAK jak zwykle, sprzedajny to rodzi nowe postawy i u... Komorowskiego ,bo przecie znajomosci z Kidawa,czy Szczepanskim o ktorzych to mowi sie ,ze takowe zwiazki maja staje sie tez wzmowna.W kazdym razie tw Dworak jest nedznym wykonawca postanowien "Sił Wyzszych" , bez potrzeby uruchomiania swego intelektu. Tyczy to takze jego palladyna Lufta.Pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#285723

literki, ale to chyba przypadek, jeśli są przypadki.
Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#285995