PO Dariusz Ślepokura - prorok jakiś, czy co? Spr. A Leppera - cd.

Obrazek użytkownika PS
Kraj

Zapis tego co powiedział "prorok" znalazłem na stronie polskiego radia. Zdumiewające, że on już wie, co, PO co, dlaczego i kiedy. Kiedy mianowicie będzie zarządzone (nie mylić z przeprowadzone) "dodatkowe" badanie krwi i toksykologiczne. PO sekcji zwłok. Faktycznie PO Ślepokura powiedział:

"Trudno jest wnioskować czy to jest samobójstwo, czy nie, ale na pewno oględziny zwłok w dużej mierze odpowiedzą na to pytanie, a już przeprowadzona sekcja zwłok to w 100% da odpowiedź jaka była przyczyna śmierci Andrzeja Leppera. Wówczas na pewno zostaną zarządzone dodatkowe badania, - badania krwi i badania toksykologiczne, które po prostu wskażą czy ewentualnie był pod wpływem jakichś środków … "

 

Zapisano też co powiedział Ślepokura i zauważyłem, że nawet nazwisko Pana Prokuratora się zgadza z tym co ja usłyszałem:

"- Decyzja taka zapadnie po wpłynięciu do prokuratury materiałów z policji. Nastąpi to zapewne w poniedziałek - powiedział Dariusz Ślepokura z warszawskie prokuratury okręgowej.

Jak powiedział, obecnie w siedzibie Samoobrony w Warszawie, gdzie znaleziono ciało polityka, jest dwóch prokuratorów i medycy."

 

Źródło http://www.polskieradio.pl/69/3/Artykul/414712,Andrzej-Lepper-nie-zyje-Sledztwo-ruszy-w-poniedzialek

 Zapewne pisał jakiś młody, wykształcony przez ich nikotynowego nadredaktora, bo zjadł "j". Niemniej jednak, skoro milczą mainstreamowe - znaczy się, ktoś je za mordę 3ma i po poszlakach walę. Przecież nie po oczach, jak nie przymierzając ... jakiś.

"Śledztwo w sprawie śmierci Leppera może być bardziej intrygujące i odsłaniające mechanizmy władzy w III RP niż rejwach w sprawie samobójstwa Barbary Blidy."

 

Wklejono z http://wgadowski.salon24.pl/330894,czy-nie-za-duzo-tych-samobojstw#comment_4780839

 

Mamy dzisiaj 6 sierpnia, więc zgodnie z poniżej cytowanym komunikatem P. Ślepokura nie zastępuje rzecznika PO, a jednak to on się wypowiada.

 

"Komunikat

Prokuratury Okręgowej w Warszawie

           

W związku z urlopem wypoczynkowym Rzecznika Prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie w terminie od 27 lipca do 2 sierpnia 2010 r., uprzejmie informuję, iż Pan prokurator Dariusz Ślepokura został wyznaczony do zastępowania rzecznika w czasie jego nieobecności. Jednocześnie informuję, iż telefon kontaktowy, jak również adres poczty elektronicznej pozostają bez zmian.

 

Prokurator Okręgowy

w Warszawie

Andrzej Janecki"

 

http://www.warszawa.po.gov.pl/pl/main/komunikat/id/105/alias/komunikat_o_zastepstwie_rzecznika_prasowego.html

 

W sprawie przecieków smoleńskich - plany Ślepokury skutkują utrudnieniem dostępu do akt:

 

"- Planujemy przesłuchać wszystkie osoby, które miały dostęp do materiałów w Wojskowej Prokuraturze Okręgowej oraz autorów tekstów prasowych na ten temat - powiedział w piątek prok. Dariusz Ślepokura z Prokuratury Okręgowej w Warszawie

 

Warszawska prokuratura okręgowa wszczęła śledztwo o przeciek do mediów materiałów Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie ze śledztwa w sprawie katastrofy prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Podstawą śledztwa jest art. 241 Kodeksu karnego "Kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2". "

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75478,8304423,Kto_przeciekl_w_sprawie_katastrofy_w_Smolensku_.html#ixzz1UF9VEnyz

 

Wklejono z http://wyborcza.pl/1,75478,8304423,Kto_przeciekl_w_sprawie_katastrofy_w_Smolensku_.html

 

RUSZTOWANIE NA ALEJACH JEROZOLIMSKICH 30 JESZCZE STOI 06-08-2011 DESZCZ ZMYWA SLADY 

Wklejono z <http://www.youtube.com/watch?v=mfM5Lz09Vbg&feature=player_embedded#at=164>

Ciekawe, czy Ślepokura potrafi poznać kłamstwo po oczach?

Pytam, bo Pan Premier Donald, zwany też przez kibiców Organem Konstytucyjnym, oby żył wiecznie, to chyba potrafi - sam słyszałem, jak mówił, że poznał. A jak nie potrafi to cienki bolek jest. W te klocki, znaczy w wygrywanie prawdy.

 

Brak głosów

Komentarze

"PS. Udało mi się dotrzeć do osoby, która odsłuchała zapisu cyfrowego. Potwierdza ona, że Lepper mówił Sakiewiczowi o przecieku i przyznał rację byłemu kierownictwu CBA i prokuratorowi Engelkingowi ws. łańcuszka, prowadzącego do spalenia akcji służby specjalnej."

wszolek.salon24.pl/331346,czy-lepper-przyznal-sie-do-przecieku

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#175667

 

Szczegóły o rusztowaniu u A. Leppera

 

Wpisał: Mirosław Dakowski    08.08.2011.

Szczegóły o rusztowaniu u A. Leppera

 

Od gen. Jana Grudniewskiego, wyjątek:

 

Postawione  wcześniej rusztowanie budowlane  jakby czekało kiedy będzie stosowna chwila aby dokonać zbrodni.

Jak się dowiedzieliśmy od osób będących wówczas w lokalu Samoobrony,  gdy  stawiano rusztowanie 22 czerwca  2011 r.  przedstawiciel firmy je stawiającej był w lokalu Samoobrony i pod pretekstem sprawdzenia rur kanalizacyjnych był w tej łazience i fotografował komórką rury i łazienkę.

 Media tez nie podały, że w lokalu była czynna kamera która kontrolowała hol i korytarz biura i mogła nagrać wspólnika.

Mordercy mogli uciec w górę na dach 5 piętrowego budynku lub w dół albo wejść przez okno do pomieszczeń w innej kondygnacji.

 

    W przygotowaniu  musiało brać udział wielu ludzi, więc nie był to pojedynczy bandyta ale wyspecjalizowana komórka  zawodowych zabójców mających wpływ na władzę i pewna swojej bezkarności.

Pan Andrzej ćwiczył boks, był krępy i silny i nie było proste go zabić bez zaskoczenia.

dakowski.pl//index.php

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#175670

Śledztwo przebiega zgodnie z planem - faktycznie zarządzono sekcję, jak poinformowała ...

www.pap.pl/palio/html.run

niestety już nie w osobie Ślepokury, tęsknię

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#175672