PO Dariusz Ślepokura A Lepper

Obrazek użytkownika PS
Kraj

Notka jest reakcją na...

Były wicepremier i szef Samoobrony Andrzej Lepper nie żyje

PAP, 05.08.2011 18:51

PO - Prokurator Okręgowy. Dariusz. Dalej będą same wklejki:

O 16.59 Kolenda Zalewska w TVN 24 postawiła tezę, że Śp. A. Lepper to ofiara zaszczucia Jarosława Kaczyńskiego…

 

Wklejono z <http://niepoprawni.pl/blog/2008/zbieznosc-przypadkowa-zeznania-kaczynskiego-samobojstwo-leppera>

 

Wrocławscy funkcjonariusze CBŚ zatrzymali poszukiwanego listem gończym Bogdana Gasińskiego byłego informatora lidera Samoobrony- dowiedziało się Polskie Radio Wrocław. To Gasiński opowiadał Andrzejowi Lepperowi, o lądowaniu w Klewkach Talibów i znajdującym się tam wągliku, a także o korupcji polityków SLD i Platformy Obywatelskiej.

 

Wklejono z <http://www.news.portalisko.pl/news/view/7333/bogdan_gasinski_zatrzymany>

 


Podobno był zadłużony u jakiejś Ewy Rogowskiej na grubą kasę.

5 godz. temu · A 

Wklejono z <http://www.facebook.com/profile.php?id=100001887567553>

W sprawie śmierci polityka prawdopodobnie w poniedziałek zostanie wszczęte śledztwo i będzie zlecona sekcja zwłok - powiedział PAP Dariusz Ślepokura z warszawskiej prokuratury okręgowej.

 

Wklejono z <http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20110805%2FKRAJ%2F197570600>

 

Jest trzymiesięczny areszt dla Starucha

. Dariusz Ślepokura z warszawskiej prokuratury okręgowej, głównym powodem zastosowania przez sąd aresztu wobec S. jest obawa matactwa m.in. z uwagi na to, że nie zidentyfikowano jeszcze dwóch innych sprawców rozboju.  

Wklejono z <http://info.wyborcza.pl/temat/wyborcza/%C5%9Blepokura>

Były szef Kancelarii Prezydenta został oskarżony

 |Ślepokura!
(2011-01-03 12:36)
~Wodnik
Jestem przeciwnikiem naśmiewania się z nazwisk,
ale w tym przypadku jest to po prostu - NOMEN
OMEN! Chociaż trafniej byłoby Dyspozycyjnokura:)

 

Wklejono z <http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/byly-szef-kancelarii-prezydenta-zostal-oskarzony/komentarze,1577820,,34670144>

 

Do sądu został skierowany akt oskarżenia przeciwko b. szefowi Kancelarii Prezydenta RP Piotrowi Kownackiemu - poinformował prok. Dariusz Ślepokura z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Chodzi o sprawę ujawnienia mediom poufnego raportu ABW dotyczącego incydentu w Gruzji.

 

Wklejono z <http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news/byly-szef-kancelarii-prezydenta-zostal-oskarzony,1577820>

 

- Nie było inwigilacji Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki- oznajmił w czwartek prokuratur Dariusz Ślepokura, p.o. rzecznika prokuratury. Dodał, że planowano przesłuchanie Lecha Kaczyńskiego w charakterze świadka.

 

Wklejono z <http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/nie-bylo-zlecenia-na-billingi-kaczynskiego--prokuratura-zaprzecza,71328,1

----------------------------------------------------------------------------------------------

„... Wam nie trzeba pieniędzy (...) No po co wam? Te billboardy to wam z nieba spadają. Aniołki płacą za to, tak? (...) A czy jest prawdą, że również, no, niestety posłowie Sojuszu Lewicy... Też zapytam prokuratora. Pan minister Cimoszewicz w hotelu Victoria 4 marca 2001 r.(...) 120 tys. dolarów. Następnie pan minister Szmajdziński. Carringtona pan zna. 50 tys. Ja pytam: Czy tak było? Do sądu, do prokuratury te dokumenty trafią. Co zrobi prokuratura, zobaczymy. A może byście panowie tak pojechali razem, pan Szmajdziński, pan Tusk i pan Cimoszewicz, na mecz do Wrocławia, Śląsk-Wrocław. Pojedźcie tam na ten mecz. Tam w hotelu Wrocław między godz. 9 a 9.30, 20 kwietnia 2001 r., jeden z was (nie wiecie, który, to porozmawiajcie ze sobą) podobno – ja nie twierdzę, że tak było – podobno otrzymał kwotę 350 tys. dolarów od niejakiego pana S. Jeszcze pan Schetyna też widział to. Panie Tusk, sprawa spotkania pana z nieżyjącym ˝Pershingiem˝. Nie wiem, czy miała miejsce; może pan... Zaprzeczycie na pewno temu. 10 lipca 1998 r. podobno pożyczył panu 300 tys. zł. ...”

 

Źródło: Wystąpienie A. Leppera w Sejmie, 21 listopada 2001

 

„...Kończąc, w tej części chciałbym tak powiedzieć. Do pana marszałka Tuska (...) już takiego populizmu i takiej demagogii, to ja nawet nie potrafię powiedzieć. Ale ja wiem dlaczego (...) Bo to nie wy tu siedzicie dzisiaj. I nie pan tam usiądzie. Dlatego jest to zemsta pana za przegrane wybory. Zemsta. No, niestety, fotel prezydenta był blisko, nie ma go. Nie ma go. Ale jest pan młodszy ode mnie, tak że może pan jeszcze zostać prezydentem. Chociaż zrobię wszystko, aby tak nie było. Przeżywacie swoisty szok powyborczy. Ja rozumiem, patrząc na pana minę (...) dwa dni przed wyborami był pan prezydentem, na billboardach było napisane: prezydent Tusk, w Krakowie – premier z Krakowa. A dzisiaj jest premier z Lubuskiego, a prezydent z Warszawy. No i nie ma was. I to jest to...”

 

Źródło: Stenogram z posiedzenia Sejmu, 10 listopada 2005

 

Wklejono z <http://www.blogpress.pl/node/9372>

"Śmierć Andrzeja Leppera to nie pierwsza tragedia w środowisku Samoobrony w ostatnim okresie. Pod koniec czerwca samobójstwo popełnił blisko związany z Lepperem jego były doradca Wiesław Podgórski"

http://tvp.info/informacje/polska/doradca-leppera-tez-odebral-sobie-zycie/5029182

Jeżeli ktoś jeszcze będzie miał wypadek, albo zachoruje na śmierć, to będziemy mieli pewność, reżim wszedł na ścieżkę politycznych morderstw.

 

 

Wklejono z <http://rebelya.pl/discussion/32478/lepper-nie-popelnil-samobojstwa/#Item_0>

 

Brak głosów

Komentarze

Alexola

.....ewenementem byłoby gdyby ślepy przeprowadził sakcję zwłok....

Vote up!
0
Vote down!
0

Alexola

#175416

Alexola
miało być sekcja ach te klawsze!

Vote up!
0
Vote down!
0

Alexola

#175418

że ślepy podczas sekcji, obetnie sobie co trzeba....

Vote up!
0
Vote down!
0
#175419