Nie róbmy polityki, budujmy Orliki

Obrazek użytkownika PS
Idee

]]>Dlaczego tak wielu Belgów wspiera ISIS?]]> – pytają na Onecie Reporterzy CNN.

I stawiają słuszną diagnozę.

“– Belgijskie władze odrzuciły od siebie wychowane tu dzieci, młodych ludzi”.

Brak zajęcia powoduje też nadmiar czasu. I zamiast się rozerwać konstruktywnie robią gupje zamachy.

Orlików nie mają! To gdzie mają się wybiegać i rozerwać w wolnej chwili. I stąd pomysł – idea nienowa (]]>Nasz orlik pofrunie do Brukseli]]>), ale genialna i sprawdzona w tym kraju, gdzie przedtem kierownikowałem.  A jak się zajmą budową to i praca będzie, a i potem boiska do grania w gałe, i nie będą politykować tylko podziwiać i słuchać jak dzieci..

]]>image]]> ]]>image]]>

Gadali my już wstępnie z Murzynem zza oceanu, obiecał w$parcie i uśmiechał się zębiasto, czy li apetyt ma. I kły też. Oba ma. Nie takie jak ja, ale nie pokazywałem, bo to brzmi po amerykańsku podobnie jak się nazywam jakoś.

(źródło ]]>Twitter]]>)

Pierwszy Orlik USA-

dowimy niedaleko, a nawet blisko parlamentu Europejskiego (PE), jakieś 200 m od Komisji Europejskiej (KE) na placu od zaprzyjaźnionego meczetu (ME) użyczonym. ]]>image]]> ]]>image]]>

Lokalizacja świetna, przy ulicy Renesansu / Avenue de la Renaissance 30, a ponadto Meczet z meczami też się komponuje.

Ale to dopiero początek. Planujemy wybudować też oczywiście Orliki w innych miejscach w tej Belgii oraz we Francji i w Niemczech na początek. Będzie ich ponad 500 – stąd nazwa programu 500+, ze znaczkiem “+” charakterystycznym, w odróżnieniu od pisowskiego 500plus. Co by się nie [po]myliło. I by żyło się się lepiej, wszystkim!

Oczywiście pomyśleliśmy też o dziewczynach, na razie trenują dwie, ale za to blondynka i czarnulka, żeby trafić w gusta chłopaków, a będzie więcej.

]]>image]]>

Zgłosiły się dwie chętne ze Szwecji. ]]>image]]>

Przy okazji podziękowania dla Radia Erewań za podpowiedź w tej materii.

Tej ]]>@eucopresident]]> ]]>@donaldtusk]]> a w tej Brukseli to są chociaż Orliki? Masz chociaż gdzie pobiegać za piłką, czy złota klatka? Było nie wyj.

— Radio EREWAŃ (@Piotres) ]]>22 marca 2016]]>

]]>//platform.twitter.com/widgets.js]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)