Janusz, a co z Szympansami?

Obrazek użytkownika PS
Idee

Czujemy się zażenowani tym, że samodzielny pracownik naukowy jest w stanie porównać człowieka do małpy
A co z szympansami? Rosjanie mogą więcej? Czy kontrolerów z wieży można porównywać do małp, a już szczególnie bełkotem podających informacje, jeśli byli przebadani na zawartość alkoholu przed rozpoczęciem służby?
Nawet gdyby w wieży kontroli lotów siedział szympans i bełkotem podawał informacje, to nie przyczyniłoby się to do tragedii - mówił w Moskwie ekspert lotniczy Oleg Smirnow na specjalnej wideokonferencji Moskwa-Warszawa.
Panie Januszu, czy słyszał Pan, że w Moskwie zakazano na 100 lat parad równości?
Władze rosyjskiej stolicy zdecydowały zakazać organizacji publicznych imprez kwalifikowanych jako parady gejów na okres od marca 2012 r. do maja 2112 r.
A o karaniu za propagandę?
 
Rosja: Grzywna za homopropagandę
Janusz, Ty to widzisz i nie grzmisz? Czy ci już nie staje
odwagi?
A może masz Wybiórczą?
 
Czy ktoś pozwie Palikota?
 
„Jeśli po wypowiedziach Palikota porównujących polityków PiS do Himmlera nie pójdą pozwy (jak poszły przeciwko „Gościowi Niedzielnemu” czy mnie ze strony lewaków) sądowe, jeśli nie zabierze w końcu głosu Episkopat, to trzeba sobie powiedzieć jasno, że przegramy. Lincze będą coraz częstsze, konserwatyści będą niszczeni, a debata publiczna będzie się coraz mocniej przesuwać w lewo. I wreszcie...” Zobacz więcej
 
Niekiedy Terlikowski przesadza, ale tu akurat ma rację i zdecydowanie popieram. Nie wiem czy ktoś miał wątpliwą przyjemność spotkać agresywnego geja /geya / pedała / pederastę czy jak mu tam, narzucającego swoją wolę. Ja miałem, niestety. Biblia mówi o takich obrzydliwość. I ja się z tą opinią zgadzam.
A oni się bezczelnie narzucają i blokują / usiłują blokować zdrowe głosy rozsądku. To jest coś w rodzaju terroryzmu. Pod pozorem poprawności politycznej usiłują nam narzucać swoją wolę.
A do tego jeszcze dorzucają co nieco. Ło Matko Czersko!  
Prof. Pawłowicz jest... ANTYSEMITKĄ!!!
 
Homofobia i transfobia to współczesna wersja przedwojennego polskiego antysemityzmu. Dziś żaden szanujący się uniwersytet nie dopuściłby, by jego profesor wypowiadał jawnie antysemickie, oszczercze tyrady.
 
Księga Kapłańska 18,
22 Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! 23 Nie będziesz obcował cieleśnie z żadnym zwierzęciem; przez to stałbyś się nieczystym. Także i kobieta nie będzie stawać przed zwierzęciem, aby się z nim złączyć. To jest sromota!
Kpł 20, 13 Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

i dłuższy fragment o obrzydliwości, nie mówiący wprost o homo, ale ogólniej
Pwt 13,
13 Jeśli usłyszysz w jednym z miast, które Pan, Bóg twój, daje ci na mieszkanie, 14 że wyszli spośród ciebie ludzie przewrotni i uwodzą mieszkańców swego miasta mówiąc: «Chodźmy, służmy obcym bogom!», których nie znacie - 15 przeprowadzisz dochodzenia, zbadasz, spytasz, czy to prawda. Jeśli okaże się prawdą, że taką obrzydliwość popełniono pośród ciebie, 16 mieszkańców tego miasta wybijesz ostrzem miecza, a samo miasto razem ze zwierzętami obłożysz klątwą. 17 Cały swój łup zgromadzisz na środku placu i spalisz ogniem - miasto i cały łup jako ofiarę ku czci Pana, Boga twego. Zostanie ono wiecznym zwaliskiem, już go nie odbudujesz. 18 Nie przylgnie do twojej ręki nic z rzeczy poddanych klątwie, aby Pan zaniechał zapalczywości swego gniewu, a okazał litość i miłosierdzie, rozmnażając cię, jak przysiągł twym przodkom, 19 jeśli będziesz słuchał głosu Pana, Boga swego, strzegąc poleceń, które ja ci dzisiaj nakazuję wykonywać, czyniąc to, co słuszne jest w oczach Pana, Boga twego
PS
Pytanie i Uwaga ku przestrodze dla Administracji Platformy hostingowej zarządzanej przez podmiot Media Obywatelskie Sp. z o.o. (współwłaściciele: Igor Janke i Radosław Krawczyk) Salon24.pl.
wyborcza.pl/1,75248,13318358,K E_wstrzymuje_miliardowe_fundus ze_na_budowe_polskich.html
zawierającą link do Gazety Wyborczej?
KE wstrzymuje miliardowe fundusze na budowę polskich dróg. Podejrzenie zmowy
Czy nie można na Salon24.pl zamieszczać linków do Gazety Wyborczej? Macie coś przeciwko Redaktorom tej gazety? A wiecie, Wy, chociaż  kto jest Redaktorem Naczelnym tej gazety? Czyżby jakieś negatywne treści?
Przypomnę zatem, że to zachowania niedopuszczalne, być może nawet homofobiczne i antysemickie, a już na pewno sprzeczne z zasadami współżycia społecznego
Negatywne treści na temat Michnika są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego
W wyniku tych procesów Remuszko uzyskał wyrok sądu w którym napisano:"negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego", "co właśnie tymi słowami orzekł na piśmie Wysoki Sąd w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej (sygn. III C 1225, sędzia przewodnicząca Agnieszka Matlak)."
 
Ocena wpisu: 
Brak głosów