Siła

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Dziś Donald Tusk, na konferencji w Sejmie (ok. godz. 19), w związku z ustawą emerytalną, stwierdził, że nie będzie ulegał przed siłą przy tworzeniu prawa. A jak jest naprawdę?

Bodaj dwa dni temu mieliśmy akcję innej „siły”. Media protestowały przeciwko projektowi ustawy PO, którą w skrócie nazwę „medialną”. Okazało się, że wspólna akcja protestacyjna wielu mediów odniosła skutek. PO rakiem wycofała się z proponowanych przez nią rozwiązań. Uległa przed siłą.

Jak widać - wg PO są siły równe i równiejsze. Dwa miliony podpisów a pan Donald „nie będzie ulegał”. Kilka publikacji, białe pierwsze strony i pan Donald uległ.

Wniosek jest znaczący – dla pana Donalda dwa miliony podpisów to „czcza szczegóła” ale kilka mediów, które spowodowały nagłe wycofanie się PO z „medialnych” propozycji ustawowych to już „coś”. I wniosek drugi – pan Donald ma w…gdzieś głosy społeczeństwa. Ale mediów się boi. Wniosek trzeci – pan Donald jest niewolnikiem mediów. Wniosek czwarty – boi się mediów gdy działają razem, wreszcie rozumiejąc czym (dla mediów) jest władza pana Donalda.

Dziś nie uległ. A wczoraj?

Rządzi nami jakaś „obywatelska” zbieranina komórek, która zaprzecza samemu sobie. Która kłamie, manipuluje, żyje w ciągłym strachu a ten, jak wiadomo, rodzi agresję. „Nie ulegam przed siła choć przed nią ulegam.”

Moja opinia jest taka – Donald Tusk to ciężki przypadek schizofrenii, który wymaga natychmiastowej interwencji medycznej w pokoju bez klamek.

Brak głosów

Komentarze

rzeczywiście chorych. Naszego umiłowanego ukarałbym ustawowym, nakazem prowadzenia wraz z nieodrodną córcią jej znakomitego bloga do osiągnięcia 67 roku życia. Ta sama ustawa zakazywałaby mu również podejmowania jakichkolwiek innych form zarobkowania.

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#253782

miejsce, w którym pan Tusk powinien NATYCHMIAST się znaleźć! To chory człowiek, któremu szczerze współczuję. On uwierzył w swoją misję nie dzięki sobie a dzięki "promotorom" z Czerskiej czy Wietrniczej. Schiza zrodziła schizę. Groźną dla Polski. Antypolską.
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#253783

zdecydowanie masz racje tusk cierpi na chorobę psychiczną.Pozdrówka

Vote up!
0
Vote down!
0
#253786

do jakiej schizy jest gotów doprowadzić się Donald Tusk byleby utrzymać się przy władzy? Czy za chwilę z jego ust dowiemy się, że Słońce wschodzi na zachodzie? A może, że dwa i dwa to pięć?

Ten człowiek, moim zdaniem, jest ciężko chory. I dlatego jest niebezpieczny dla nas wszystkich. Tak sobie myślę, że nigdy nie stanie przed TS. Biegli orzekną, że jest niepoczytalny.
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#253788