Do czego służy Brunon K.? - próba odpowiedzi

Obrazek użytkownika mekagojira
Kraj

Znalazł się trotyl! I to nie jakieś mikroślady, ale 4 tony od razu! Jak je nasi superagenci odróżnili od kosmetyków i namiotów – nie wiadomo, ale na pewno nie jakimś badziewnym spektrometrem.

Jak tylko państwo po raz kolejny zdało egzamin i udaremniło błąd pilota na najwyższe władze IIIej Najjaśniejszej, kwestią czasu wydawało się być, że cała ta sprawa zostanie użyta przez nierząd Tuskostanu i zaprzyjaźnione media do walnej rozprawy z pisowska czernią. Tak się jednak, o dziwo, nie stało. Czyżby sprzedanie narracji o pisowskim fanatyku próbującym przemycić niepostrzeżenie 4 tony TNT, ewentualnie 4 tony kosmetyków i PCV, do sejmu, a złapanym po brawurowej akcji ABWehry zaledwie 11 lat po pierwszym próbnym wybuchu to za dużo nawet dla Lisweeków i Tusk Vision Network? Tak na marginesie – wszyscy co pomstowali na prokuraturę, że wyniki analiz ze Smoleńska będą dopiero za pół roku, na kolana przepraszać Seremeta, jak widać prokuratura działa wręcz ekspresowo w porównaniu do ABW! Jeszcze jako ciekawostkę dodajmy, że próbuje się z Brunona K. uczynić korwinistę – cóż za czarna niewdzięczność razwiedki wobec JKM za lata kreciej roboty na prawicy! No, chyba, że to próba uwiarygodnienia JKM jako wroga reżimu, to przepraszam.

No dobrze, mamy naszego zamachowca i antysemitę – bo każdy zamachowiec to antysemita, tak jak u Barei, każdy pijak to złodziej i cham – i co dalej? Skoro nie chodzi o zrobienie z Kaczora seryjnego mordercy, a właściwie jeszcze bardziej seryjnego, bo każdy młody, wykształocny z dużego miasta wie, że Kaczor ma na rękach krew Blidy i pasażerów smoleńskiego lotu, to o co kaman?

Może 2ga afera trotylowa ma służyć odwracania uwagi od jakichś innych, poważnych przewałów? Np. budżet na 2013. A konkretnie wielka dziura w budżecie. Czyli Brunon K. byłby po prostu taką krzyżówką matki Madzi z drimlajnerem.

A może posiadacz Toli dostał właśnie, z jakichś powodów, ostrzeżenie od naszego wstrząśniętego i niezmieszanego Bonda(ryka): nawet jak jesteś nietykalny dla Seryjnego Samobójcę, zawsze może cię dopaść Szalony Dynamitard? A dlaczego ABW miałoby się brać za dyscyplinowanie Donalda Donaldowicza? Oto jest pytanie.

Brak głosów

Komentarze

A moze druga afera trotylowa ma sluzyc do odwrocenia uwagi od pierwszej trotylowej ?

To chyba ma sens ?

Lajdakom z komotuskiej bandy skurwieli
ostal sie jeno sznur !
i nowe trotylowe afery.

I tak to cale kurestwo pojdzie pod mur.
To ich fikanie coraz mniej sensowne jest.
matol glowa a jak wiadomo ryba od glowy gnic zaczyna.

I wszystko jasne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#308502

Cała rzecz trochę przypomina prawie podziurawionego Stefana po zamachu w Łodzi.
Zamachu na Stefana oczywiście nie miało być, jak się w końcu okazało, ale tak czy inaczej, Stefan wykorzystał świetnie okazję żeby odjechać ze szczętem.
Wiadomo - taki zamach musi pozostawiać traumę.

Jaką traumę pozostawi ów rzekomy, niedoszły zamach ?
No podejrzewam, że to proces na całe lata - porównywalny do traumy, którą do dziś żyją emeryci władzy stanu wojennego. Listy proskrypcyjne, te rzeczy.
Ba, nawet ich dzieci czują wciąż na plecach zimny pot - czemu na przykład ciska się taki Liz czy MO ?

Krótko mówiąc wezmą nas za pysk.
Dla swojego i naszego dobra.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#308541

Jedyną reakcją na tę wrzutę powinien być zmasowany atak śmiechu. Cały ten "zamach" powinien być przez nas wyśmiany gdzie tylko się da. Lemingi nie łykną czegoś co jest wyśmiewane. Wręcz przeciwnie przyłączą się do wyśmiewania. Tylko w ten sposób można płemiełowi rozbroić tę bombę.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#308577

A zapowiedziane przez Tuska, ograniczenie uprawnień ABW - to pies? Niech się cieszy, ze dostał ostrzeżenie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#308615

Byc moze. Ale wtedy rodzi sie pytanie - co do lba strzelilo Donaldu Tusku, zeby ograniczyc uprawnienia ABW?
Po 5 latach dawania twarzy w mediach zachcialo mu sie naprawde rzadzic? Niewykluczone, czasem figuranci probuja sie urwac ze smyczy. Czy to cos wiecej?

Pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#308642