Związek przestępczy pod ochroną Michnika!?Parulski synem Jaruzela? Wiara Tima Tebow grozna nie tylko dla "Jewish Week"

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Sędzia Ewa Jethon bardzo mocno naraziła się Adamowi Michnikowi oraz L. Wałęsie TW Bolek!! I co na to mec. Rogowski? Czy oskarży ją jako pełnomocnik Agory z art. 212?
Pani sędzia nie tylko nazwała bandę Jaruzela zbrojnym związkiem przestępczym lecz także skazała Kiszczaka, jednego z dwóch największych kumpli A. Michnika, człowieka honoru na dwa lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat!
Ba!
Ośmieliła się podważyć tezę o rzekomym zagrożeniu sowiecką inwazją w czasie "S"! i wyborze mniejszego zła!
Co prawda wyrok jest nieprawomocny, jego uzasadnienie jeno ustne więc spółka Michnik-Jaruzel-Kiszczak wsparta przez mec. Rogowskiego może jeszcze dużo zrobić, aby go wzruszyć!
Ten wyrok pozostawia także b. wiele miejsca TW Bolkowi-Wałęsie na jego obywatelskie nieposłuszeństwo!
Zapewne Boluś jeszcze dzisiaj zdąży na wieczorny lot i zjawi się na Ikara, aby pocieszyć schorowane sowieckie ścierwo!

Słuchając gen. Parulskiego odniosłem wrażenie, że kogoś mi on przypomina z aparycji oraz sposobu mówienia!, takiego ogólnowojskowego mendzenia!
Męczyło mnie to, aż olśniło!
Wszak to wypisz wymaluj młody Jaruzel, ta aparycja i ten mendowaty, mendziarski ton-timbr!

I wreszcie do mnie dotarło!
Ileż w nim Jaruzela, typowego trepa wyhodowanego w lwp!
"Ukończył studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Potem roczny sor w słynnej szkole politruków Centrum Szkolenia Oficerów Politycznych im. F. Dzierżyńskiego– Szkoły Podchorążych Rezerwy w Łodzi.
6 października 1982 został powołany do zawodowej służby wojskowej w Prokuraturze Wojsk Lotniczych w Poznaniu. W 1983 zdał egzamin prokuratorski, a w 1985 otrzymał nominację prokuratorską."
Jaka "piękna" ścieżka !
Jakże typowy politruk, polityczny trep.
Nie dziwota, że śp. Prezydent Lech Kaczyński nie wyrażał zgody na jego generalską gwiazdkę!
Nie dziwota, że premier D.Tusk wnioskował do B. Komorowskiego o lampasy!
Nie dziwota, że mimo karygodnego zachowania się Parulskiego wobec swego przełożonego prokuratora generalnego ani premier, ani prezydent nie widzą podstaw do jego natychmiastowego odwołania!

Tim Tebow gwiazda Twittera. 24 lata. Cudotwórca na boisku.
Żarliwą wiarę w Boga manifestuje na każdym kroku.
Ostatnio w meczu play-off futbolowej ligi jego NFL Broncos było o włos od porażki z Pittsburgh Steelers.
Dogrywka, Tebow już w pierwszej akcji wykonał najdłuższe podanie w dogrywce meczu i sprawił, że stała się ona najkrótszą w historii ligi.
Superbohater Ameryki to świetny quaterback, czyli najważniejszy zawodnik drużyny, kierujący grą.
Nie pije, nie pali, nie bierze narkotyków.
Nadal żyje w przedmałżeńskim celibacie, ma zaraźliwy uśmiech i ujmującą osobowość.
Jego fenomenu nie można wytłumaczyć w oderwaniu, bez jego wiary, z którą się nie kryje i głośno o niej mówi, a wielu powie, że się z nią obnosi niemal na każdym kroku w życiu, także na boisku.
W 2009 roku Tebow przed meczem wypisał na naklejce pod swymi oczyma "Jan 3, 16"- Ewangelia św. Jana:
"Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne".
Zaraz po meczu w wyszukiwarkę Google odesłanie to wpisano ... 90 mln razy!
W miniony poniedziałek, po jego cudownym, decydującym o zwycięstwie podaniu "Jan 3,16" był najczęściej wpisywaną frazą w Google'u.
Dlaczego?
Bo z Steelers'ami Tebow wykonał kilka celnych podań, w sumie 316 jardów. Jakby tego było mało, średnia długość udanego podania wyniosła... 31,6 jardu.
Każdy kto choć lekko zna amerykański futbol wie co to znaczy!
Średnia długość udanego podania wyniosła... 31,6 jardu!!!!
I jak tu nie wierzyć w...cuda?!
"Tebow Time" to nowy termin-" czas wygrywania"!
Jego rodzice to kaznodzieje Kościoła baptystów,
"... podczas pobytu na misji w Filipinach zapragnęli piątego dziecka. Matka Tebowa zakaziła organizm amebą, ale gdy dowiedziała się, że nosi płód, odstawiła leki. Lekarze nie dawali jednak szans na donoszenie ciąży i sugerowali aborcję. - Smuciliśmy się, ale wierzyliśmy i modliliśmy - wspominała Pamela. 14 sierpnia 1987 roku w filipińskim Makati powiła Tima.
Wychowywanego w chrześcijańskim duchu chłopaka mama uczyła w domu, podobnie jak resztę rodzeństwa. Tim uprawiał jednak sport w pobliskiej szkole średniej i szybko zyskał sławę w rozgrywkach stanowych, a potem jako student Uniwersytetu Florydy w całym kraju. W 2007 roku został pierwszym w historii absolwentem drugiego roku, który otrzymał Trofeum Heismana dla najlepszego futbolisty uczelnianej ligi.
W NFL trafił do Broncos, gdzie długo nie przebijał się do składu. Jeszcze na początku sezonu dziennikarz "Denver Post" nazwał go najgorszym quaterbackiem NFL. Trafił do pierwszego składu dopiero wtedy, gdy trenerzy i menedżerowie Broncos przestali już liczyć na awans do play off w tym sezonie. I wtedy się zaczęło. Tebow wygrywał dla drużyny z Denver mecz za meczem....

Powstał już termin "Tebow Time" - statystyki wskazywały, że o ile w trzech pierwszych kwartach jego osiągnięcia dawały mu miejsce na końcu klasyfikacji ligowych quaterbacków, to w czwartych kwartach błyszczał. W sześciu z 11 spotkań wykonał akcję, dzięki której Broncos wygrywali"

W trakcie meczu i po nim, po każdej udanej akcji Tebow klęka na kolano, podpiera czoło na nadgarstku i odmawia modlitwę.
Gest stał się tak rozpoznawalny, że fani na Facebooku nazwali go Tebowing.
Od 23 października 2011 r. serwis Global Language Monitor uznał "tibołowanie" za.... słowo.
Inni sportowcy chca go naśladować!
Wyśmienita oraz prześliczna, urodziwa alpejka Lindsey Vonn uzgodniła z bratem futbolisty, że jeśli wygra w Kolorado, będzie tibołować obok podium.
Jack Johnson, hokeista Los Angeles Kings, tibołował po strzeleniu gola Washington Capitals.
Tebow na konferencjach za każdą udaną akcję czy zwycięstwa zawsze niezmiennie pierwej dziękuje Bogu.
a jeden z jego kolegów z drużyny Wesley Woodyard po jednym ze spotkań powiedział;
" Tebow oznajmił mi w trakcie spotkania, żeby się nie martwić, bo Bóg do niego przemówił i wszystko będzie ok'"

Tima Tebowa uznaje się za wiodącego chrześcijanina USA co niektórym bardzo przeszkadza!
Ba!
"Jewish Week" idzie nawet dalej!
Sugeruje, że gdyby ekipa Tima Tebowa wygrała Super Bowl
to... sprowokowaliby prawicowe środowiska Ameryki do ...palenia meczetów!
Ba! nawet ubliżania gejom, wydalaniu obcokrajowców!
Skąd my znamy nad Wisłą takie wypowiedzi- "perełki"?
Wszak to język salonu podkręcany przez czerskie GWno!
Tak!
zbyt wiele o Bogu, to "Takie słowa mącą w głowi"!
"Czuję niepokój. Ja też kocham Boga, ale bez przesady."
Fakt!
dr Środa, Szczuka, a teraz Palikot tez tak mówią!
A w USA wolennicy Tebowa, uzasadniając prawo do publicznego demonstrowania wiary, powołują się na konstytucję!
A sam T.Tebow tak mocno, tak publicznie deklarujący, publicznie demonstrujący swoja wiarę w Boga swą już jest
amerykańskim bohaterem.
Wg "USA Today" i Gallupa w 2011 roku był 11-tą najbardziej podziwianą osobą w Ameryce zostawiając w tyle nie tylko Dalajlamę!

pzdr
p.s
a jak się mają te trzy części do siebie!?
nijak!
bo czy muszą?!
u ... antysalona nie!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

I ten sam kij w dupie.
Jakby z tej samej bieriozy strugany.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#215055

Naród żydowski podlega, jak wiadomo, prześladowaniom, które trwają od tysięcy lat - antysemityzm istnieje od co najmniej czasów starożytnego Egiptu, a przejawiał się u Aleksandra Wielkiego, Cycerona, Franciszka Bacona, Marcina Lutra, Woltera, Denisa Diderota, George'a Washingtona, Tomasza Jeffersona, Napoleona Bonapartego itp. Lista jest bardzo długa i sięga głęboko w czasy najnowsze.
Oczywiście zjawisko zwane antysemityzmem jest wynikiem trwającego przez tysiąclecia spisku, spisku rozciągającego się na wszystkie epoki, przekraczającego zarówno granice państw i kontynentów, jak i ras i religii. Innego wyjaśnienia tego zjawiska być nie może, gdyż jak każdy rozumny i przyzwoity człowiek wie, w sporze między Żydem a antysemitą rację ma zawsze w stu procentach Żyd. Żyd reprezentuje bowiem zawsze prawdę, honor i uczciwość, a antysemita wyłącznie nienawiść, podłość i kłamstwo.
Aby wzbudzić u naszych czytelników szlachetne uczucie nienawiści i odrazy do antysemitów, pozwalamy sobie przytoczyć szereg podłych wypowiedzi pochodzących od ludzi znanych, a nawet sławnych. Oczywiście żaden z nich nie miał nawet krztyny racji.
Cycero: Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.
Seneka: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.
Jezus Chrystus: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.
Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.
Denis Diderot:Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma... Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!
Maria Teresa: Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.
Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart... Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.
Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia - problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.
Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.
Napoleon Bonaparte: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.
Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga... Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki.
Helmut von Moltke: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju.
Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.
George Sand:Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.
Ryszard Wagner: Żydzi zdobyli wpływn na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.
Jan Matejko: Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!
Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.
Wilhelm II: Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów.
Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.
Roman Dmowski: Antysemityzm to prostest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.
Michał Bakunin: Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie.
Charles Lindberg: Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio.
Norman Davies: Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.

Marcin Luter, The Jews and Their Lies, brw., s. 28. Cyt. za: G. W. Armstrong, The Zionists, br. i mw., s. 15. Armstrong podaje liczne cytaty ukazujące stosunek Lutra do Żydów: "Żydzi nie pracują, nie zarabiają uczciwie pieniędzy; nie pracują a my dajemy lub darujemy im je. I mają nasze dobra i pieniądze, stają się panami naszej ziemi, pomimo tego, że są na wygnaniu"; "Oni trzymają w niewoli chrześcijan w naszym kraju; (...) rozkoszują się pieniędzmi i dobrami, siedząc leniwie za piecem, żrąc i chlejąc, żyją sobie dobrze z naszej pracy, utrzymują nas i nasze gospodarstwa w niewoli przez ich przeklętą lichwę, kpią z nas i plują nam na głowy, ponieważ musimy pracować; pozwalamy im czuć się lepszymi od nas dzięki naszej pracy. Są naszymi panami i władcami, my zaś ich niewolnikami, służącymi im swoją własnością, potem i pracą! A oni zamiast dziękować nam, przeklinają naszego Pana!". Ibidem, s. 15-16. (Czyżby za taką opinię obdarzyli go mianem heretyka? - T.K.)
Napoleon Buonaparte: "Niedawno dopiero minął ten czas, w którym rząd widział się zmuszonym położyć tamę działalności czynnej tej nieużytecznej dla francuskiej społeczności kasty żydowskiej która byłaby doszła do zupełnego zawładnięcia majątkami i nieruchomościami całych departamentów przez wzrastającą co godzina potęgę swą pieniężną środkami lichwy i z niej wypływających zastawów hypotecznych. Celem więc naszym będzie zniszczyć skłonności żydowskiej ludności, a przynajmniej wykorzenić o ile się tylko da tę niepohamowaną chęć do zatrudnień, szkodliwych nie tylko dla Francyi, ale dla całego świata, dla wszystkich krajów, dla cywilizacyi i dla porządków społecznego życia", za: Brafmann, Żydzi i kahały, Warszawa 1914, s. 153.
M. Bakunin, Pisma wybrane, t. II, Warszawa 1965, s. 132-135: "Zauważ że wszyscy nasi wrogowie, wszyscy nasi prześladowcy są Żydami - Marks, Borkheim, Liebknecht, Jacoby, Weiss, Kuhn, Utin - należą wszyscy, z tradycji i instynktu, do tego ruchliwego i intryganckiego narodu wyzyskiwaczy i burżujów" - pisał Bakunin w liście do Richarda. Poglądy Bakunina w całej rozciągłości popierał Józef Proudhon. Zob. D. Grinberg, Ruch anarchistyczny w Europie Zachodniej1870-1914, Warszawa 1994, s. 329-330.
Prace L.Gumplowicza: Rasse und Staat z 1875, Der Rassenkampf z 1883, Soziologie und Politik z 1892: Gumplowicz, wyznawca poligenizmu, przeszedł z judaizmu na protestantyzm dopiero w wieku 40 lat. Żydowski badacz M.Mieses streszcza poglądy Gumplowicza słowami: Żydzi powinni zniknąć doszczętnie, gruntownie, bez śladu w otaczających ich społeczeństwach. M.Mieses, Z rodu żydowskiego. Zasłużone rodziny polskie krwi niegdyś żydowskiej, Wa-wa 1991, s. 93-97.
J. Trachtenberg, Diabeł i Żydzi. średniowieczna koncepcja Żyda a współczesny antysemityzm, Gdynia 1997. Praca rabina Trachtenberga, prezentująca dokładnie ten schemat myślenia, została napisana w latach 40 XX w. Trachtenberg pisze, kończąc swoją książkę: "Jakikolwiek jest ich [antysemitów przyp. H.H.] stosunek do nauk Jezusa i jego Kościoła, choćby ta jedna odrośl chrześcijańskiego, średniowiecznego fanatyzmu, jaką jest antysemityzm, decyduje o ich pokrewieństwie"; ibidem, s. 189. Z pracy Trachtenberga korzystał Goldhagen, Gorliwi kaci Hitlera. Zwyczajni Niemcy i Holocaust Wa-wa 1999. Kontynuacje opinii amerykańskiego rabina stanowi praca R. Modrasa, The Catholic Church and Antisemitism. Poland 1933-1939, SICSA 1994; Demonizing the Other: Antisemitism, Racism and Xenophobia red. R.S. Wistrich, SICSA 1999. Obie prace wydane zostały przez Vidal Sassoon International Center for the Study of Antisemitism. Studium rabina Trachtenberga jest podstawą prawie wszystkich holocaustycznych ataków na chrześcijaństwo.
Mamy nadzieję, iż nasi czytelnicy zgodnie potępią powyższe wypowiedzi i zwrócą swe oczy w kierunku prawdziwych autorytetów moralnych, jako to Władysław Bartoszewski, Michael Schudrich, Adam Michnik, Dawid Warszawski,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#224892