POstęPOwe Epifany z Lublina-.Abp Filozof objawił wczoraj czwartego mędrca: Kacper+ Melchior+ Baltazar+ Sie ma+ 2009

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Na przekór trzaskającym mrozom Abp Zycimski przekazał wczoraj z lubelskiej świątyni gorące
słowa POparcia dla samego Owsiaka, głośne Sie ma! padło wczoeraj z ust przewielebnego profesora.

Przyznaję, że zaskoczył mnie ekselencja profesor tym jakże POstęPOwym Epifany!
Ja sądziłem, że w takim dniu Trzech Króli da popalic bezbożnikom z PO co to, że byli przeciw uznaniu dnia Trzech Króli za święto kościelne i wolne od pracy! A tu zaskoczenie.
Ogłasza z ambony czwartego mędrca! Ba! raczej maga! Kacper, Melchior i Baltazar otrzymali wsparcie samego Jurka Owsiaka! Złoto0, kadzidło i mirra t9o wiem. A co symbolizuje twórca siema?
Zapewne sam sublimat salonowego POstępu jakże bliski księdzu arcybiskuPOwi!
Czy więc drzwi naszy6ch domostw trzeba PO nowemu opisac kredą;K+M+B+ Siema+2009!!!!
W związku drobne pytanie czy ten czwarty mag tak jak mędrcy ominąłby dwór Heroda w drodze powrotnej z groty betlejemskiej czy też z dziką rozkoszą doniósłby królowi o stajence???
Przewielebny POszedł na całość! i ostrymi słowy zbeształ zarząd telewizji publicznej za to, że ośmielili się okroić czas na wizji Owsiakowi w dniu 11 stycznia b.r.
O królu niebieski! Przewielebny ruga, że Owsiak jest ograniczany! Beszta władze tvp za to małomisyjne poczynania! Abp domaga sie zmiany ramówki. Cały dzień Boży, przyszła niedziela ma być dla Owsiaka! Otóż jego zdaniem zamiast głupawych pozycji programowych dla ćwierć i półinteligentów należy oddać ten czas na cele orkiestrantów Owsiaka!Czyli moi i księdza abpa współbliżni ćwieć i półgłupkowie/ w tym i ja , tyle ,że wybieram sobie kategorię wyższą czyli ćwierćgłupa!!/ maja w tym dniu obowiązkowo wysłuchiwać przez cały dzień i oglądać katechezę wg Jurka Owsiaka!
Tak więc cały dzień od świtu czyli od pierwszych kukuryku kapłonów Palikota spod Biłgoraja aż po pólnoc Owsiak! Jedno wielkie Siema! Tak więc rolnicy nie obejrzą swego upojnie-ulubionego porannego programu "Wstawaj gospodarzu bo żywina głodna ryczy" ani spragnieni erotyki w " Sex i bigos w wielkim mieście" niechaj wybiją sobie z głowy ten odcinek wieczorową porą w przyszłą niedzielę!
A i ja za przyczyną Ks. Profesora Filozofa nie zasiądę z moimi bohaterami na ławeczce w Wilkowyje i nie obciągnę flaszeczki ulubionego Mamrocika! gdyż pod grożbą ekskomuniki będę przymuszony wpatrywać się w wypasiony facjato-tułów Owsiaka zamiast w kobiece kształty Lucy!
Poczułem się jakoś nieswojo skoro od tylu lat kontestuję akcje siema.
To znaczy, ze żyłem nie tylko w ciemnocie ale i grzeszyłem okrutnie.Tak więc we mnie było i jest wszystko na raz. Antypostęp, ciemnota, zabobon, mohair a do tego o rzut beretem mieszkam obok redakcji radio maryja! Tyle grzechów na raz. Kumulacja!!
To co napisze poniżej bedzie z małej czcionki, bo ekskomunika niemal pewna jeśli wypatrzy moje herezje abp Filozof!to i mi z ambony przylutuje!

Po raz pierwszy tv publiczna postawiła się Owsiakowi! Stąd te jego POrykiwania, że krzywda mu się dzieje. Pierwsza autonomiczna decyzja jest może jakimś sygnałem, że
kończy się powoli czas tego cwaniaczka!? I , że nie ma juz do dyspozycji mienia publicznej tv w dniu zbierania pieniedzy przez Wielkie Oszustwo Świetnie Podparte/WOSP/!
Przez wiele lat obserwowałem to drańskie zjawisko pasożytowania Owsiaka i jego kolesi i uprawiania prywaty. To żerowanie na naiwności! I straszliwie hałaśliwą kampanię cwaniaczków terroryzujących opinie publiczna swoim rzekomym dobrodziejstwem pomocy szpitalom , noworodkom itp. Telewizja i radio publiczne stawały się igraszka kilku cwaniaków w dniu kwesty.Dobrze odkarmiony wypas w czerwonawych okularach urządzał sobie prywatną zabawę na koszt podatników, opłacających abonament.
Owsiak i jego kamraci terrorryzowali głównie młodzież. Młodzież z definicji jest podatna na wszelaką manipulację. To ona stawała się zakładnikiem i ofiarą manipulatorów spod znaku wypasa w czerwonych okularach.Otumaniana opinia publiczna uwierzyła wręcz, że Owsiak zbawia polskie szpitale, ratuje noworodki itp. A młodzież i zlemingowani przez gazetki wyborczopodobne Polacy w to uwierzyli! Siła rażenia proowsiakowej propagandy była wielka.
Chodziło miedzy innym o to aby zagłuszyć w odbiorze społecznym wielkie charitativum polskiego Caritasu! I to tym łobuzom się niemal udało!
Artyleria obłudy, fałszu i draństwo waliła tylko WOśp i Owsiak to jedyni dobrodzieje! Tylko oni robią coś pożytecznego i dobrego!
A ta czereda cwaniaków robiła świetny ale głownie dla siebie i towarzystwa które co roku przyklejało się doń i na koszt mediów publicznych urządzali sobie darmową reklamę, darmową publicity!
Z jednej strony naiwniacy, rzesza frajerów wierzących, że zaklęciem siema ratuje się szpitale a z drugiej wyuzdani, bezczelni wydrwigrosze przeróżnej proweniencji! Zimne dranie, wyrachowani, wyzuci z zasad politycy, tzw biznesmeni , upadłe anioły aktorstwa i niedouki dziennikarskie. Reklama za darmochę na koszt tych opłacają abonament!
W roli głównej megacwaniak zarabiający w jeden dzień na dostatnie życie całej swojej rodziny i jego przydupasów. Słodkiego miłego życia, sie ma!
A za Owsiakiem oczywiście lobby darmozjadów, postepowych gęgaczy.
To wielka siła.
Oni tez muszą wiele zyskać w tym dniu. W przeciwnym razie taki Owsiak w ogóle by nie zaistniał a na jego facjatę nie skierowałaby się żadna kamera a jego porykiwania nie odebrałby żaden czuły mikrofon!
A jakoś mało odważnych aby ten proceder Owsiaka rzetelnie ocenić! A o krytyce to nawet nie ma mowy!
Skrytykować fundację, orkiestrę , Owsiaka! Toz to samobójstwo! Sepuku!
Cały świat POstęPOwy zakrzyczałby takiego śmiałka! Ba! Ukamieniowaliby go!
Spotkałby go los św. Szczepana! Ubiliby go.
Trzeba byc koniecznie za! Dac sobie przypiąć znaczek lub serduszko. Trzeba się choć trochę wykupić, bo salon zatłucze takiego na śmierć!
T a fałszywa zbiorowa histeria jest niemal wpisana w naszą rzeczywistość! Umysły zakrzyczane, sterroryzowane!
Ktoś jest przeciw? Nie!
Nikt nie chce stanąć na drodze ratownikowi noworodków, Owsiakowi.
Byc przeciw siema! Sam abp Życimski w wielkie święto kościoła katolickiego , w Trzech Króli objawił z ambony tę potrzebę poparcia dla Owsiaka!
To wszak cudowny pediatra! Ratuje noworodki!
Kto odważy się sprzeciwić publicznie ten 12 stycznia pojawi się na tabloidach jako niemal herod co to polskie noworodki chce wyrżnąć zamiast jak Jurek Owsiak je ratować!
Tak więc od prezydenta Lecha Kaczyńskiego poczynając w niedziele zobaczymy plakietki i serduszka na klapach zimowych okryć wielu znanych Polaków a do tego grymaso-uśmiech w tonacji siema!
W przeciwnym razie Olejnik, Paradowska, Pacewicz, Szostkiewicz, Majcherek a i Jóżefa Hennelowa z ks. Bonieckim ukamieniują każdego kto się wychyli!
A powiększy to i pokaże pod szkłem kontaktowym Miecugow i cała Polska zobaczyłaby egzekucję publiczną odważnego co to by zakwestionował dobre serce Owsiaka!
Tak więc pewnie znowu w godzinach największej oglądalności rzesza cwaniaczków jak co roku urządzi sobie niemal darmowa reklamę!
Szkoda mi tych zmarzniętych dzieciaczków. To oni godzinami w chłodzie, głodzie z przekonaniem, że uczestniczą w czymś wiekopomnym , ważnym i wielkim będą pracować, kwestować aby zapewnić Owsiakowi i jego rodzinie niezłą prosperity na kolejny wygodny rok życia!
Oczywiście nie kwestionuję, że coś tam i noworodkom kapnie.
Ale gdyby np tvp ogłosiła, że w dniach tych i tych 30% wpływów reklamowych przeznaczy na cel zbożny, charytatywny to los polskich noworodków był dużo pewniejszy niż uzależnienie od jakiegoś tam Owsiaka!
Ale skoro nawet ekselencja abp uznał za stosowne poprzeć takiego cwaniaczka jak Owsiak
to cóż mówić o maluczkich co to w niedzielę 11 stycznia będą łykać "charytatywne" osiągnięcia dobrodzieja polskich szpitali!
pozdr/ ale bez sie ma!/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

O tyle mniej szkodliwa, że nie buduje zamknietych enklaw. Pozostałe metody naciągania frajerów, jako sposobu na dobre życie są typowe dla cwanych guru.
Raz czy drugi zaczepiłem zarówno Owsiaka, jak TV (nie zapominajcie, ze redaktorzy, operatorzy, dźwiękowcy i reszta ekipy show nie pracuja wcale za darmo, a gdziezby).
Za kazdym razem spotykałem się ze smutkiem dobrych (i naiwnych), oraz próbami racjonalizacji, ze niby to służy dzieciom, że w stanach są przecież medialni kaznodzieje...
Owsiak, jako kaznodzieja ma do powiedzenia tylko "Daaawaaać kaaasę", a za całą pożal sie Boże filozofę: "róbta co chceta" przed podczas i po dawaniu kasy.
Biskup lubi być w centrum uwagi mediów. Kasy jakoś na szczytne cele nie zbiera (choć zdaje się lubił brać od SB)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#10337

płonie! Uważaj!
pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#10338

Lustracji Ostatecznej :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#10340

nie uchroni!
pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#10341

Filozof był już agitatorem w Jarocinie, poparł GW w sprawie aborcji u 14-latki a ostatnio coś mętnie przychylał się do in vitro żeby odciąć się od "ciemnogrodu", więc już większego wyskoku chyba nie zrobi.

Idę o zakład, że on nawet w rzeczywistości nie wierzy w Boga.
Co najwyżej jak wszyscy lewicowi inteligenci wierzy w jakiś bezkształtny, bezosobowy wielki byt czy podobne mętne bzdety.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#10345

że to ksiądz...niewierzący!
pozdr
*jaki długi nick, więc samowolnie skracam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#10346

za ten fragmencik 10, bo ryczałam ze śmiechu.

"Tak więc rolnicy nie obejrzą swego upojnie-ulubionego porannego programu "Wstawaj gospodarzu bo żywina głodna ryczy"

pozdro.:D

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#10378

to szczajo w koprzywy (zob. "Konopielka"), a nie rozglondajo sie za "Radzimy rolnikom".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#10384

przepraszam ale pisze się "Żydziński" ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

hak

#10401

pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#10402

Człowieku, o co ci chodzi? Prowokujesz?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#10407

pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#10409

To było do haka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#10412

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#10413