Świeżynka...Dorn i Godson!? rolnik! to brzmi jakże swojsko!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Tegoroczna łagodna zima jak na razie sprzyja przeróżnym nowym odmianom ozimin! Ludwik Dorn z tomików wierszy powoli przechodzi na maniok!
A John Godson z powodzeniem na płodozmian, ze słodkich patatów na gorzkie kartofle!

A wszystko to, dzieje się dzięki nadzwyczajnemu poplonowi, czyli cudownemu rozmnożeniu powodzenia psl w ostatnim przeliczeniu głosów!

Co prawda do dziś leśne dziadki z pkw jeszcze nie uporali się z ostatecznymi wynikami listopadowego rozmnożenia głosów oddanych na partię chłopską z nazwy, ale wiemy jedno!
Sukces! niebywały wzrost poparcia!
W takiej Gdyni nawet ponad 1000 %!

Nie dziwota więc, że PSL sojusznik koalicjant PO musi wręcz się bronić przed tłumem chętnych zasilić ich szeregi!

Rolnicy nie tylko ... czarnoskórzy! deklarują swą wolę zasilenia szeregów tej partii, podając w cv swe polskie korzenie z nad zatoki Gwinejskiej!, ale i sukcesy plantatorskie swych przodków nie tylko w uprawie bylin! I nie są to wcale koligacje ludojadów pochodne zjedzenia białoskórego Polaka-misjonarza sprzed wieków, lecz świadczące o stosowaniu trójpolówki, płodozmianu, etc!
Tak dowodzi przewielebny John afroPolak!

Nie gorszy jest inny kandydat na listopadowe zielone listy, też deklarujący sie jako biały Polak, lecz rolnik z krwi i kości, czyli Ludwik Dorn!
Jego przodkowie co prawda nigdy ani nie siali, ani nie orali, lecz od kilku już wieków karczmarzyli na gruntach stricte rolnych przerabiając nadwyżki lokalnego manioku na gorzałkę, wzmacniając, a raczej gwarantując tradycyjną pewną bliskość ludu polskiej wsi z ... gruntem!
Wywodzi więc on swych antenatów z obszaru intensywenego przerobu manioku! Bowiem twierdzi też, iż jego pies Saba, rasy co prawda nie wiadomo jakiej czyli niepewnej, ale do gruntu będący burkiem więc jakby z definicji potwierdzający jego, znaczy się Ludwika wiejskie pochodzenie!

Zanim tych dwóch przypomniało sobie swe przyglebowe pochodzenie, że z zielonym gminem są od wieków związani, miało już miejsce zbratanie się, zasilenie klubu psl przez kilku, a może kilkunastu innych!
Im poszło gładko.
Gwarantował im to ich założycielski miot, czyli świński ryj, który od lat kilku był czytelnym rozpoznawczym nie tylko znakiem co do pochodzenia, lecz także trudnym do zakwestionowania ... rodowodem!
Tych władze psl zaakceptowały i przygarnęły do siebie bez jakiegokolwiek sprawdzania w księgach parafialnych!

Bo chamem od nich zalatywało, waliło od zawsze!

Jak potoczą się dalsze losy przynależności partyjnej Dorna i Godsona, którzy raptem odkryli w sobie chłopskie pochodzenie?

Który z nich szybciej przypnie sobie w klapę zieloną koniczynkę?

Stefaniuk miałby komu powierzyć korektę nowego tomiku wierszyków przed wydaniem! a Sawicki opinię o pasożytach wśród psiankowatych wymienić!

Tylko!, czy aby Pawlak wpuści tych obu świeżych rolników do swojej remizy?

Ludwik sam w dolinie!? a John!?

pzdr

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Bezcenne!

Vote up!
5
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1463215

jak zawsze ma Pan rację!

Vote up!
6
Vote down!
0

viki

#1463216

Toć nie wiedziałem, że to duet.

Ozime "ziarno się POsiało:

Dorn - i z Nigerii afroPOlak !

 

ojjj będzie się działo,

u rolników.

ojjjjjjj !

będzie działo:

Vote up!
3
Vote down!
0
#1463244

blad w programie znowu dwa razy to samo edytuje.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1463286

ktora glosowala w Polsce na potomka Bambo.A moze to biali Polacy o mentalnosci niewolniczej, kojarzonej z murzynami dla solidarnosci z wyimaginowana niedola bycia czarnym wykreowali czarnego Afrykanina
posla, a wlasciwie maskotke sejmu.Az dziw ze nie mamy zadnego Chinczyka, Hindusa i innych jeszcze egotycznych nacji nie zwiazanych w zaden sposob kulturowo i myslowo ,a jedynie mowiacych po Polsku w sejmie.
Godson ma typowa mentalnosc Afrykanina nomada, idzie tam gdzie jest Oaza,gdzie woda i cien palmy,a gdy jego szczep biednieje traci na znaczeniu on go naturalnie dla swojej mentalnosci opuszcza i szuka innego gdzie dostanie miske prosa za darmo ,a wlasciwie za chwalenie swojego wodza i przyzekniecie ktores z koli mu posluszenstwa.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1463287

pzdr

Vote up!
1
Vote down!
0

antysalon

#1463291

informacji i będzie niezwykle ciekawo. Parę dni temu przeczytałem wpis zatytułowany, o ile pamiętam, Maczety, masoni i Afryka, w którym mowa o dawno rozwiniętej masonerii w Afryce, m.in. w kraju pochodzenia tego "rolnika". Zważywszy na oszałamiająca karierę naukową, uzyskanie obywatelstwa poskiego i wędrówkę po wszystkich prawie krajowych partiach politycznych, wcale sie nie zdziwię, jeśli miejsce Komorowskiego zajmie w szlonym wyścigu "krajowy Barack".

Wtedy będziemy mieli nie tylko Europę, ale i Amerykę.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

wyrzuć telewizor

#1463310