POsłańcy szatana! Kolejny Cyba tym razem z furią na Cudowny Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Raczej ci różowi niż czerwoni!Kto go POsłał? Zanim ruszył otrzymał wielkie przyzwolenie czerwono-rózowego salonu! z zaznaczeniem, że bardziej od tych różowych i tęczowych niż czerwonych! Bo ci czerwoni mimo deklarowanego antyklerykalizmu nie zdobyli się nigdy przy całej swej wrogości do polskiego kościoła na czyn tak haniebny!
To musi być produkt PO!
To produkt cynicznej, nienawistnej Polityka premiera Donalda Tuska!
Bo ten biłgorajski szmalcownik to wszak wyhodowany na piersi D.Tuska!
Wszak to jedynie li tylko POpłuczka, taki produkt uboczny polityki PO za ostatnie pięć lat!
Niby taki odpad D. Tuska, odpad PO, ale przewidywalny by nie rzec zaprogramowany i ci istotne bardzo im użyteczny w realizacji tego wszystkiego co antyreligijne, antypolskie, antychrześcijańskie, anty wartościowe.
Nie łudżmy się, to wszytko jest Tuskowi na rękę, bo za tym wszystkim stoi on sam, sam D. Tusk ze swoimi najbliższymi , najwierniejszymi współpracownikami.
Wystarczy posłuchać tylko tego co mówią i czynią!!! Grupiński, Boni, min. Kudrycka czy Szumilas!
To się składa na całość, to taki kompakt!
I oni wszyscy razem z Tuskiem na czele jakże są kompatybilni w tej swej antypolskości, anty chrześcijaństwie.
Tuskowi udała się rzecz wyjątkowa. Mimo braku nad Wisłą muzułmańskich ortodoxów krwawo atakujących chrześcijan wytworzył klimat dla takich jak ten z puszką czarnej farby.
Najpierw wyhodował Palikota z jego antyreligijną sforą.
POtem Cybę, który zamordował w łódzkim biurze PiS Marka Rosiaka.
Dziś mamy kolejny owoc jego pięcioletnich starań.
Nawet wszelacy okupanci, mimo pełnej świadomości jak grożny był dla nich ten Wizerunek Jasnogórskiej Madonny unikali takich zachowań.
A za Tuska wszystko stało się możliwe!
Wystarczy przeanalizować jego zachowania, agenta esbe Boniego, Grupińskiego, Kudryckiej czy Szumilas, aby nie mieć złudzeń, że na to dzisiejsze świętokradztwo Donald Tusk bardzo ciężko pracował przez ostatnie pięć lat.
To taki tuskowy terroryzm!, którego celem są polscy katolicy i miejsća dla nich najświętsze!
Jakże świetnie się uzupełniają w tyn neopogaństwie, neobolszewizmie.
Tak to widzę!
I na to ks Adam? czy dostrzeże jak w Nergalu także w tym z puszką czarnej farby wielka wrażliwość i inteligencję.
A Niesiołowski co to odgrażał się Paulinom?
A nasłani przez Tuska policjanci, aby szykanować paulinów z Włodawy za apelowanie o udział w Marszu Niepodległości!
Tusk, jego ferajna oraz ci wymienieni wszyscy razem i każdy z osobna już od dłuższego czasu czają się nie tylko z puszką czarnej farby.
pzdr

Brak głosów

Komentarze

Dlaczego wybór padł na Częstochowę? Bo to symbol polskości i jej katolicyzmu. Zaczęli od in vitro wprowadzonego przez czerwone pająki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#312819

to wychodowany  przez Tuska Cyba , to POtrafię zrozumieć biorąc pod uwagę wszech obecny język nienawiści , ale słowa ks. Bonieckiego że krzyż w sejmie  wisieć nie powinien , to zakrawa na kpiny! przecież Krzyż w sejmie wisi od bardzo wielu lat  o Jego obecności w sejmie  starał się osobiście Ojciec Święty Jan Paweł II.

I co ciekawe że ks. Boniecki nie protestował przed JP II  że krzyż to nie miejsce w sejmie  , tylko  leżał plackiem TW przed JP II.

Można się spodziewać że , teraz wszyscy na raz POjedynczo będą chcieli usunięcia krzyża  , szczególnie ci którzy z własnej i nie przymuszonej woli zostali tajnymi szpiclami SB.

Vote up!
0
Vote down!
0
#313125

 ..... a przebiera się w szaty anielskie i fałszywym uśmiechem ogłasza "miłość" (tylko do kogo?!). Na swojej platformie w istocie wyhodował wielu nienawistników do Kościoła, katolików, kapłanów, do religii i inaczej myślących od poprawności politycznej, której wiernie słuzy. Ogarnia  tez sympatią "postępowych" katolików, którzy nie klękają przed kapłanami, a tworzą znakomicie podziały manipulując nawet Słowem Bozym. Wszystko po to aby ogłupiać i tak dostatecznie ogłupiały swój elektorat. To przed wyborami przypomina sobie o ślubie kościelnym i fotografując się  u boku "postępowych" i oddanych mu kapłanów. Dbając o słupki poparcie przyjdzie do świątyni i w obliczu kamer zapali... Panu Bogu świeczkę, a później juz bez kamer równiez .... diabłu ogarek I poparcie rośnie, rośnie .........

Vote up!
0
Vote down!
0
#334429