Polacy drugiej kategorii, Niesiołowski ogłasza zarys "ustaw norymberskich". POdludzie wg czołowego POlityka partii miłości!

Obrazek użytkownika antysalon
Blog

W cztery dni PO hucznym odtrąbieniu dwudziestej rocznicy rzekomo obalonego komunizmu wicemarszałek polskiego sejmu ogłosił coś w rodzaju ustaw norymberskich, ustanawiając w Polsce druga kategorię obywateli, to wg niego POdludzie, coś gorszego, pogardzanego.
Niesiołowski poszedł w ślady państwa hitlerowskiego gdyż tak jak one, po dwóch latach od przejęcia władzy ogłasza wyższość grupy Polaków sympatyzujących i popierających jego partie nad tymi z PIS!
Tamci od Hitlera uznali się za rasę panów a jak Niesiołowski nazwie tę rzekomo wyższą, pierwsza kategorię POlaków?!!
Co prawda ja nie czuję się gorszym od takiego Niesiołowskiego, lecz tego rodzaju oświadczenie wicemarszałka sejmu który pełni w partii rządzącej rolę POdobną do Goebelsa nie powinno zostać zignorowane!
Przyznam, że mnie to zaszokowało!
pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

okreslenie "wyksztalciuch" to przy tym wyroznienie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#22397

Pan Niesiołowski dla mnie staje sie synonimem zdrady i obłudy . Ten człowiek chyba przeszedł coś w rodzaju rozstroju nerwowego. W czasch ZCHN przyzwoity, mądry polityk obecnie osobliwy przykład radykalnej zmiany pogladów jak kameleon. Nie sądziłem, że w tak w podeszłym wieku w czloweiku moze dokonać się aż taka dziwaczna, chora przemiana. Chyba, że w gre wchodzą dysfunkce psychiczne

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wiara katolicka i Duma Narodowa to moja siła

#22581

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#22585