Jodłowanie w szparagach

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Zero złudzeń, to nie TSUE, to nie UE! tak co rusz chlasta Polskę, Polaków.
To ewidentna robota Niemiec, kanclerz A. Merkel.

Polska przez ostatnie pięciolecie wyrosła na silnego partnera, a tym samym konkurenta Niemiec.

Dopóki byliśmy dla Niemiec, możnych UE takim zapleczem, rezerwuarem taniej siły roboczej byliśmy tolerowani.

W momencie, gdy gospodarczo staliśmy się mocnym graczem, a politycznie niezależnym od nacisków możnym z UE w szczególności rozpoczęło się grillowanie Polski.

A to gra na destabilizację naszego kraju.
Cyt.:" "Destabilizacja władzy w momencie kryzysu może nas bardzo dużo kosztować. Zwróćmy uwagę, że przed nami stoi sprawa epidemii, sprawa kryzysu gospodarczego na tym tle i sprawa realnej wojny prawnej, a więc pewnie i każdej innej, jaką Niemcy za pośrednictwem instytucji Unii Europejskiej wydali Polsce – i to jest rzeczywistość niewyobrażalnie groźna dla całego państwa" - prof. Mieczysława Rybę.

Który powiedział także tak: "Gdybyśmy chociaż mieli do czynienia z opozycją o nastawieniu patriotycznym, gdzie ponad podziałami da się pewne rzeczy uzgodnić; gdyby dało się chociaż uzgodnić kwestię, że nie wolno wtrącać się czynnikom zewnętrznym, uzurpować sobie prawa do ingerencji w wewnętrzne sprawy Polski – natomiast mamy do czynienia z opozycją, która wręcz wzywa Unię i jej organy, tak bardzo bezradne i kompromitujące się w kwestiach walki z koronawirusem, do ingerencji w wewnętrzne sprawy Polski".

Opozycja.
Donald Tusk, już od dawna, samotrzeć czyli w imieniu totalsów bez względu na porę roku jodłuje w szparagach w krótkich, obcisłych skórzanych porciętach.

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)