Panie premierze! D.Tusku! już nawet Renate Beger z pana chichocze

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

< "Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie w Polsce muszą zażądać natychmiastowego skrócenia kadencji sejmu!" J. Kaczyński? Z. Ziobro? Skądże! to sam Donald Tusk w imieniu opozycji sejmowej w roku 2006 po tzw !
I co teraz panie premierze? I cóż pan dziś powie Polakom? Polsce!, której zdaniem pańskiego ministra niejakiego Papkina już nie ma w praktyce, a jeno w teorii jakieś tam resztki jej, Polski dychawiczne ledwo funkcjonują! , bo to zasługą PO jest to iż nawet ta nędzna IIIRP do końca została przez was sPOkraczona, okradziona, ośmieszona.

Tak! "Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie w Polsce muszą zażądać natychmiastowego skrócenia kadencji sejmu!

Ale ja jeszcze tego od pana nie żądam!, co nie oznacza, że nie sytuuje się wśród tych własnie przyzwoitych Polaków, gdzie naprawdę juz nie miejsca tak dła pana, jak pańskich totumfackich, knajackich ministrów.

Ja domagam się, aby pierwej pan uczciwie, przyzwoicie odniósł się do tych wypowiedzi, do tych zachowań pańskich podwładnych.
Czy wymagam zbyt wiele!?

W 2006 będąc daleko od Polski ze zdziwieniem czytałem w internecie ten zbiorowy jednolity bełkot po ujawnieniu tych taśm z Beger!
Wtedy tam z dala od kraju nie mogłem zrozumieć tego, że na wszystkich portalach dmuchano w tę samą jedną trąbę.
Walono w PIS, w premiera J. Kaczyńskiego i Bogu ducha winnego Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego!
Zewsząd dochodził ten sam głos oburzenia i domagania się ustąpienia rządu, rozwiązania parlamentu.
Dla mnie patrzącego z dystansu na owy głupawy w sumie incydent z pokoju Beger było niepojęte to, że powstała taka potężna koalicja antyPiS!
Ja tam w oddali śledząc w internecie sprawykrajowe i poprzez miejscowe sunday,e tego wtedy nie mogłem zrozumieć, jak taki w sumie bzdet mógłby być powodem kryzysu politycznego, rządowego przesilenia.
I ten apel D. Tuska był dla mnie wyjątkowo naiwny, kabaretowo i głupawo brzmiący.
I dopiero po powrocie, w kraju wreszcie połapałem się!

Jedna trąba!
Jedna medialna trąba!
Jeden, potężny ośrodek dyspozycyjny!
I walenie w Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, premiera J.Kaczyńskiego.
W PiS!
Jedno wielkie, dobrze zorganizowane walenie!

Ale dość wspominek!
Ad rem!
Panie premierze!
Nawet Renate Beger z pana chichocze!
Zrób pan coś!

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (11 głosów)

Komentarze

pochodzenie

 

po dziadku z Wermachtu

jeden jest zupełnie rudy

a drugiemu pochodzenie

wywodzą z ruskiej budy

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1428109

Idę o zakład, że tak jak ówczesne media pierdziały w jedną trąbę tak będzie i teraz. Tyle, że teraz będą gromko biadolić nad tym KTO nagrał, a nie CO nagrał. Znów zwiodą 20% ogłupiałych wyborców śpiewając "Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało" i roztaczając apokaliptyczne wizje rządów PiS-u.

Vote up!
5
Vote down!
0

"Niechaj ci którzy zwykli mówić prawdę nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" - Monteskiusz

#1428111

komentarz Tuska o taśmach Beger:Jestem poruszony zawartością tych taśm. Dziękuję dziennikarzom, za wspieranie demokracji poprzez ujawnienie kompromitującego przypadku skandalicznej korupcji politycznej jakiej dopuścił się PiS. Miliony Polaków mogły poznać dzięki tym nagraniom kulisy kuchni politycznej kompromitującej obecny rząd."

Vote up!
4
Vote down!
0
#1428126

Antysalonie, wybacz!

Chciałam dać piątkę za tekst, bo zgadzam się z Twoją opinią, ale mój komputer i moja niezręczność spowodowała, że wyszła mi jedynka.

Czy jakoś mogę to naprawić i jak?  Wybacz, proszę raz jeszcze.

Vote up!
0
Vote down!
0

Niueste

#1428171

Od początku bycia na NP nie przykładam do tego wagi. Może to  i brzydko z mej strony, ale ja od zawsze czytam i komentuję, nigdy nikogo jeszcze nie <opunktowałem>. a przyczyna tego była prozaiczna. Na początku mego klikania nie.... potrafiłem skorzystać z tej funkcji!!! I tak już pozostało, że postanowiełem być konsekwentny. Oczywiście jestem wdzięczny za wchodzenie na mój blog, za co dziękuje. Nie chcialbym, aby to zostało odebrane jako zarozumiałość.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#1428180