Obejrzałem "Mgłę" Marii Dłużewskiej i Joanny Lichockiej!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Znów wypłakałem się jak bóbr!, jak wtedy w kwietniu.
I coraz bardziej rozumiem determinację... ludzi z IRA!
pzdr

Brak głosów

Komentarze

dziękuję twórcom filmu za przeżyte dzisiaj wzruszenia. Film obejrzałam z rodzicami (roczniki-193...) i mieliśmy oczy w mokrym miejscu...dziekuję!

Vote up!
0
Vote down!
0
#121797

ja też.

Pozdro.:D

" Upupa Epops ".

Vote up!
0
Vote down!
0

" Upupa Epops ".

#121800

który rozpoznał Lecha Kaczyńskiego chyba jako pierwszy. Ciekawi mnie po czym go poznał skoro Jarosław poznał ciało brata po pozostałości po złamanej ręce. Czy faktycznie ciało prezydenta wyglądało tak jak opisała GW? Wiele rzeczy w filmie nowych. Daje się wyczuć "tuskową miłość" w wielu fragmentach. Pozdrówka!

Vote up!
0
Vote down!
0

pocztax

#121802

Moim zdaniem ten Pan posiada wiedzę będacą kluczową. To tylko moje podejrzenie, podejrzenie oszołoma i sledczego w jednej osobie:)
Natomiast w tym filmie jest taki jeden mały fragmencik, którym nikt się nim zajmuje i nikt nie zwraca na niego uwagi, ale gdy się ktoś zajmie to bedzie kwik, ryk i wrzask postepowych mediów.
Sam nie wiem, czy autorki zamieściły go tam nieświadomie i przypadkowo wybierając pośród dużo wiekszego zbioru materiałów, czy tez celowo...

Vote up!
0
Vote down!
0
#121818

mamy podobne spostrzeżenia więc zaczekaj do raportu, bo znowu dzięki blogerom MAK podrasuje swoją wersję i będzie bardziej wiarygodna

Vote up!
0
Vote down!
0
#121823

Tez tak pomyslałem i swoją notkę napisaną na przełomie listopada i grudnia, mimowolnie na początku nie chciałem opublikować w połowie ostatniego miesiąca roku, a przed swiętami znowuż pomyslałem sobie: a niechże pierwej MAK opublikuje swoją notkę, dlaczego zawsze mam być pierwszy:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#121836

film rewelacyjny, ja znalazłem kadry których wcześniej nie widziałem, liczę że będzie część dwa
p.s. BORowik rozkleił się tak szczerze, że chyba już nikt nie ma wątpliwości, że to nie był zwykły wypadek lotniczy

Vote up!
0
Vote down!
0
#121807

Obejrzałem ten film na dwa rzuty. Zaraz po kupnie GP rzuciłem się i zdołałem obejrzeć połowę, zanim obowiązki skutecznie mi to przerwały. Przed chwilą dokończyłem. Znów targają mną skrajne uczucia, od wzruszenia po ... aż strach mówić. Chodzi mi jednak o coś innego,jest prawie północ, a na Niepoprawnych w zasadzie bez echa. Nie rozumiem. Jestem nowy,mogę na razie tylko komentować, a chce mi się wyyyyyyyć. Dlatego dziękuję i żałuję,że nie mogę dać punktów

Vote up!
0
Vote down!
0
#121826

Dlatego dziękuję i żałuję,że nie mogę dać punktów

oczywiście że możesz dawać punkty

pod polecanki.pl

Vote up!
0
Vote down!
0
#121837

oniemiała ze zgrozy - cała zagrywka ze strony jedynie słusznej partii (sterowanej??? przez bratni naród???) była porażająca od samego początku aż do końca.
Najbardziej rozwaliło mnie parcie ze strony jaśnie Marszałka (już od około godziny 10.00) i pismo z Sojuzu potwierdzające śmierć Prezydenta (ok. godz. 13.00), na długo przed znalezieniem ciała (ok. godz. 17.00)!!!!
A teraz Złotousty opowiada brednie, jak to się długo wahał... (chyba w dziecięctwie na huśtawce i mu zaszkodziło).

Vote up!
0
Vote down!
0

kasianna

#121834

Także obejrzałem ten film. Udało mi się go zdobyć odwiedzając dopiero czwarty kiosk z prasa i to w ostatniej chwili przed zamknięciem. Sprzedawcy mówili że Gazeta Polska rozeszła się migiem.

Film mnie poruszył i bardzo za niego dziękuję. Potrzeba takich więcej. Mam nadzieję że niedługo pojawi się w internecie żeby jak najwięcej tuskomatołków go obejrzało, może coś w nich pęknie, przejrzą i uwierzą.(choć z drugiej strony wątpię. Co w nich może pęknąć? Co najwyżej ten cienki drucik w głowie zamiast mózgu i uszy im odpadną)

 

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#121845

I chyba dziś nie zasnę z wściekłości, smutku i bezradności. Skurwysyństwo i draństwo Tuska, Komorowskiego i całej tej ekipy przkroczyły wszelkie dopuszczalne normy. To nie są ludzie to najgorsza swołocz. Sorry za mocne słowa ale musiałam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#121856

http://www.talenty.pl/index.php?str=linkif&filmy=22633

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#121857

Pozdrowienia z Kanady

Vote up!
0
Vote down!
0
#121858

To jest bardzo poruszający film.Dziękuję że mogłam go obejrzeć i wysłuchać spokojnych ale jak wzruszjących wypowiedzi.Od dnia tragedii czytam i oglądam wszystko,pomijam tylko TVN24 oraz korzystając z pilota,zmieniam kanał gdy tylko zobaczę Tuska Komora i innych z PO

Vote up!
0
Vote down!
0
#121898

klasę współpracowników śp.Lecha Kaczyńskiego z małymi cwaniaczkami z otoczenia Tuska i Komorowskiego.Ten film pokazał,że dzieli ich przepaść.

Vote up!
0
Vote down!
0
#122567