I co to będzie? Kacapy Putina nie mogą już dowierzać kacaPOm Tuska!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Jaki będzie ciąg dalszy tej zdawałoby się wielkiej, burzliwej miłości?
pzdr
p.s.
moich czytelników przepraszam za najkrótszy tekst jaki mi się przydarzył od trzech lat na NP!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dla putina to tylko ratlerek, który zaczyna mieć poważne problemy. Nadchodzi czas, że kacapy Putina wyleją kacapów tusku na zbitą twarz, slaby zawodnik.  

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

miro

#126362

Najlepiej dla świata, antysolonie, byłoby, gdyby kacapy przestali dowierzać nie tylko kacapom Tuska, ale też własnemu kacapowi Putinowi, i w.....lili go na zbity pysk, wszak jest człowiekiem, który robi z Rosji, barbarzyńców, cofa ich kraj o 100lat do tyłu??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#126370

Taki na jaki pozwolimy-

Jeśli jutro Warszawa wstanie w błogim nastroju -
Jeśli jutro pod Sejmem będą bezpańskie psy -

Gówniana szybko odrobi straty w sondach-

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#126372

Wszystko zawarłeś w jednym zdaniu, no może prawie bo Tusk mimo wszystko dalej w zaparte wierzy kacapom. Mimo, że raport MAK to dla Tuska jak sznur jedwabny sułtana dla zniesubordynowanego wezyra...

Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#126384

Tusk pojedzie na dłuuuugi urlop albo wyląduje na ciepłej posadce w Brukseli. Zostanie nam p.Rezydent i sierotki po Tusku. Na jego miejsce wskoczy jakis figurant (Tomczykiewicz, Grabarczyk albo inne zero) a wszystkiego przypilnuje Schetyna. Grzesiu jest nie do ruszenia - nie pcha się na przód (czytaj: nie naraża na słuszny gniew ludu) i jest na niego tyle kwitów, że nie pozwolą mu zginąć. Kwity jeszcze z czasów STASI i Baraniny (są z pewnością też nowsze), pozostaje pytanie kto jeszcze (poza FSB oczywiscie) nimi dysponuje. BND? Górale z góry Synaj?

No chyba, że się zupełnie mylę i czas na nowe rozdanie czyli SLD + Palikot. Chociaż ten scenariusz to jakoś mało realny się wydaje - nie chodzi mi tu o sojusz psubratów tylko o możliwość poważniejszego namieszania na scenie politycznej.

Jest jeszcze trzecia możliwość - najgorsza. To co się dzieje wokół raportu MAK to przykrywka. Jeżeli tak, to jest nieciekawie. Z pomocą tej awantury mogą przykrywać coś naprawdę poważnego. Obym się mylił...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#126388

Moim zdaniem równie skromnym, co krótkim "coś szykują" a gwarantem wykonania będzie Schetyna, który zaczyna zachowywać się "jak na Marszałka Sejmu" przystało. O Palikocie i SLD nie ma mowy. MAK i "awantura" o raport to przykrywka...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#127273

z PO na których maja kwity i są w 100% sterowalni? Przecież jak ta ekipa odpadnie od władzy, to wydaje się, że wpływy Łubianki w Polsce ulegna umniejszeniu - jakbym był szefem zwycięskiej partii patriotycznej, to wywalałbym w try miga na zbity pysk agenturę - albo my albo oni - Smoleńsk uzmysłowił nam, że zbrodnia polityczna jak najbardziej wchodzi w grę!

Czyżby KGB wywalało zużyte zderzaki, bo maja tu twardą agenture w gotowości??

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#127304