Tuskowi chyba POzostało już tylko znów przytulić się do Putina?!, a niemieckie media zawyły z rozkoszy!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Szkoda tylko przerwanego urlopu premiera!

NiePOtrzebnie znów naraził polskiego podatnika na koszt zbędnego przelotu Embraera.
Lepiej zrobiłby dla wszystkich pozostając na stoku narciarskim!
Wtedy tylko zapłacilibyśmy za jego pobyt, ski passy i grzane wino!
A tak kolejne, dodatkowe setki tysięcy złotych polski budżet ma znów w plecy!
Premier Tusk niewiele zrozumiał od 1 września 2009r., od sławetnego prologu z premierem Putinem.
Rosja to kraj wielki swymi bogactwami, ale jednocześnie to kraj prymitywny, słaby i nędzny, na poziomie niejednego państwa tzw III świata jeśli chodzi o jego organizację, wydolność struktur, kosmiczną, niewydolną biurokrację i wszechrządzącą korupcję!
To kraj totalnie spatologizowany, wręcz skryminalizowany, przesiąknięty do szpiku, do trzewi chorobami cywilizacyjnymi oraz instytucjonalną przemocą!
Rosja ma wydolny tylko aparat przemocy, a olbrzymie środki wydawane na szpiegostwo oraz budowanie image'u pozwala jej jeszcze prowadzić niezwykle skuteczną i hałaśliwą politykę zagraniczną!
Pozostała po komunie stara agentura oraz nowo pozyskana w byłych państwach satelickich oraz szczególnie w Niemczech, Włoszech czy Francji umożliwiają jej wpływać skutecznie na rządy!
Ostatnie trzy lata ostro uwidoczniły wpływy rosyjskie w Polsce.
Premier Tusk ma chyba zakodowany " syndrom Niemca na strychu z 1945r "?!!!, to potworny zakodowany strach przed Rosją!, przed Rosjanami!
A do tego chyba nie mniejsza naiwność, wiara ,że Rosja jest krajem cywilizowanym!
A Rosja to nadal kraj DZIKI!!!
Rosja jest mentalnie mongolska!
Kto tego nie chce dostrzec, ten słono płaci!
I premier Tusk już zapłacił, że w nienawiści do śp Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, do PiS, do jej prezesa wdał się w komitywę z Putinem, z Rosją!
A Polska zapłaci za te cordialne uściski i smoleńskie przytulanki dużo więcej!
Polityka nie znosi naiwności!
I Tusk już zapłacił za swa frajerską wiarę w przyjażń Putina!
Polska już zapłaciła życiem 96 ofiar smoleńskiej "katastrofy"!
Teraz państwo polskie płaci!
Od wczoraj państwo polskie jest ośmieszane totalnie!
gdyż jego rząd zawierzył tym, którzy nie wahają się użyć tablicy Mendelajewa, "nieznanych sprawców" czy "kontrolerów lotu" aby rozprawić się ze swymi niewygodnymi recenzentami.
Od wczoraj główne tytuły światowych gazet rechoczą z rzekomo podpitego dowódcy wojsk lotniczych i straceńczej brawury polskich pilotów.
Bo oficer kgb, przedstawicielka kraju, gdzie corocznie zapija się na śmierć prawie sześćdziesięciotysięczne miasto znalazła rzekomo w organizmie polskiego generała po kilka dniach od śmierci ślad alkoholu!
A prasa niemiecka może przykryć bandyckie metody tuczu trzody chlewnej oraz drobiu karmą z olbrzymią zawartością trujących dioksyn!
W Polsce nie lepiej.
Tzw eksperci lotniczy ze śladami wsi dalej brną w nienawistnym oskarżaniu pilotów , ciągle cytując "pull up! pull up!"
Premier dalej brnie w POdsmoleńskie błoto widocznie nie mogąc już wyzwolić się putinowskiego nelsona.
Zagrypiony gajowy utwierdza go w tym przekonaniu.
A jego prorosyjscy doradcy i sam Bolek-wałek przytakują, bo jakże inaczej!
I tak oto pan premier tylko zmarnował sobie ferie zimowe!, gdyż jego przyjazd do Warszawy był naprawdę zbędny.
pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

wrocil do Warszawy tylko z powodu zalamania sie pogody w Dolomitach, o cala reszte on tak dba jak my o zeszloroczny snieg.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#124624

silverbo:jestem na tym blogu pierwszy raz i nareszcie znalazłam podobne "dusze". Jestem w domu ! Dzięki;)Bardzo niepoprawna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

silverbo

#124631

Urzędzie Skarbowy, mój komorniczku. Sorki- tusek za nic nie zapłaci. Teraz potrząsa szabelką do pierwszego telefonu Lawrowa czy Putina. Potem powie, że chodziło mu o bardzo pobieżnie ujętą w raporcie MAKu sprawę zaniedbań podczas startu prezydenckiego tupolewa w Polsce. Na ten dowód Graś powie, że podczas startu na lotnisku nie było żadnej ekipy odśnieżającej. I wtedy nawet Ty nie będziesz w stanie zaprzeczyć. Zaraz mu rureczka opadnie (tuskowi, znaczy się). Za miesiąc, zacznie tłumaczyć, że nie zgadzał się z raportem MAK, bo w raporcie nie wymieniono jeszcze tysiąc innych winnych wypadku pracowników lotniska w Warszawie, stewardes- które rozpraszały zbyt krótkimi spódnicami pilotów, pana Staszka bo był lub go nie było..... mam wrażenie, że wiem gdzie podział się cały towar ze sklepów z dopalaczami.

************************** BETTER DEAD THAN RED!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#124687

palono w Warszawie,Gdańsku,Krakowie ale nie w Moskwie.Tusk merda ogonkiem ale jak próbuje zaszczekać to zaraz ruska gazeta napisze,że Kaszubi wstępowali do niemieckiego wojska na ochotnika.Tusk rozumie,że to ostrzeżenie, znowu merda i jeszcze łapkę podaje.Przecież jakaś ruska gazeta może napisać,że był TW. a archiwa mają pełne,nie to co niedopałki w IPN.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#125140

Nie róbmy wrażenia, że Tusk nie wiedział co robi. On dokładnie wie, i gra swoją zdradzicką rolę, dla nas, a bahaterską dla Niemiec. W niemieckim "Bildzie", podobno powiedział:"jestem dla Niemców" to chyba ma jakąś treść??? Tusk niszczy Polskę i Polskość od trzech lat, przy pomocy pazernych idiotów??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#125143