Kardiolodzy olsztyńscy rychtują Jaruzela, aby jeszcze zdążył do Wisły na tańce z gajowym i jego kaszalotem

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Nie mam ani odrobiny wspólczucia, litości i wyrozumiałości dla Jaruzela; sowieckiego zbrodniarza. Nie mam ani odrobiny szacunku dla jego wieku!, gdyż ma na rękach krew niewinnych ludzi. Pisząc o nim, mówiąc o nim, myśląc o nim zatracam niemal całe moje chrześcijańskie miłosierdzie! Nic , zero, nulla współczcia dla tego antypolskiego ścierwa!

Ta ludzka wywłoka znów na mój koszt jest wożona tam i z powrotem. Ta ludzka arcypodłota znów kosztem schorowanych Warmiaków i Mazurów zablokowała połowę oddziału kardiologicznego w Olsztynie, gdy inni są odsyłani z braku miejsc i limitu na leczenie! Wiem! jestem wielkim grzesznikiem, ale trudno! Dopóki to ścierwo żyje, będę grzeszyć!

Rzekomo schorowany, niedołężny, a szlaja się nie tylko po Polsce. Nie ma sił???? stanąć przed sądem, nie może wytrzymać kilku godzin na rozprawach, przewlekanych, przeciąganych ze względu na stan zdrowia, ale włóczy się to moskiewskie ścierwo nie tylko po Placu czerwonym. Jakoś odnajduje siły, by doradzać gajowemu czy wykładać gościnnie na AON! Zresztą jak można dopuścić, aby ten łotr sowiecki, zbrodniarz wydający na śmierć Grzesia Przemyka i ks Jerzego śmiał mieć prawo jeszcze gdziekolwiek wykładać! Kto zapłaci za transport Jaruzela z Warszawy na jego podszczytnieńską daczę? Znając warunki pogodowe musieli tę moskiewską wywłokę zawieść na dacze helikopterem.

Potem transport do szpitala, zablokowali niemal całą kardiologię chroniąc go! Przed kim? A kto tknie reką to trzęsące się stalinowskie ścierwo! Kto tę padlinę sowiecką ruszyłby!? Niechaj dogorywa i gnije, byle nie na mój koszt!

Olsztyńscy kardiolodzy postawili go na nogi, gdyż pewnie Jaruzel musi zdążyć na jutrzejsze tańce z gajowym!?, do Wisły!?

A co na to gajowa, zwana przez swego POłowieńca kaszalotem! Anna, Hana o trzech panieńskich nazwiskach!? Jak przyjmie Jaruzela, który jej pobratymców , starszych braci w wierze wyrzucał z wojska w 68r. Ba! podobno nawet zaglądał oficerom do rozporków, aby sprawdzić kto koszerny, a kto nie!

I o czym będą gaworzyć? Z gajowym ma o czym! WSI, to temat przepastny! O 1 i 2 armii, gdzie służył tez ojciec gajowego, podobno nawet jako oficer! Moi po operacji Ostra Brama dostali wysokie wyroki, z których odsiedzieli 10 lat'Wołogda, Wyszegda, Workuta. A Ciocia, piękna jak miss szesnastolatka; łączniczka i sanitariuszka mimo niepełnoletności, małoletka dostała 10 lat Syberii, gdzie jako drwal ścinała i spławiała drzewo do Leny i innych Jeniseji!!!

A co będą tańczyć? Czy wzorem sowieckich sołdatów Jaruzel porwie gajowego do tańca i obłapiając go wytrzepie kazaczoka i prikucajkę?! A z Haną? w rytm Skrzypka na dachu, czy.....!?

pzdr

p.s.
co wrażliwszych proszę o wybaczenie za ten zestaw określeń, ale gdy myślę, gdy mówię o tym sowieckim pachołku, ludzkim łajnie nie jestem w stanie dobrać innych słów!
wczoraj godzinami nie mogłem dostać się na NP

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ANTYSALON, co tu mozna napisac jak juz wszystko ... zostalo napisane.

Zycze dobrego 2011 roku!!!

Pozdrawiam
richo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

richo

#120134

I nie martw się: będzie się smażył w piekle! Śnił mi się kocioł, w którym go zanurzą od pasa w dół tak, aby jego wykrzywiona gęba pokazywała non stop jak boli!
O to jestem spokojna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#120145

w pierwszej kaszalot i gajowy , potem miro zbycho i cała reszta hazardzistów, a ryży donald jako wodzirej.......10 a dla ciebie życzenia .......................................12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni miłości,
8784 godzin wytrwałości,
527040 minut pogody ducha,
1622400 sekund szczęścia ...
w NOWYM ROKU 2011 życzy Marika

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#120255

wszystkiego dobrego w 2011!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ess

#120419