Jaruzel nie doczekał więc Kiszczak otworzy zgromadzenie narodowe minutą a może nawet godziną ciszy po Wojciechu!?

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Sieroty po Jaruzelu nie mogą do dziś się otrząsnąć. Nie mogą się pozbierać po jego zejściu. Bidulki magdalenkowo-okrągłostołowe liczyli na jeszcze jednego brudzia z sowieckim jenerałem, katem polskich patriotów. Szczególnie cierpi pan Bronek z pałacu,, który zazdrości nie tylko Wałęsie-bolkowi i Michnikowi tych toastów. Wszak wiadomo, że obecny lokator-zarządca wszystkich żyrandoli onegdaj był tam nieobecny,. Dziś twierdzi, że ćwierć wieku temu kontestował te ukladankę, ale prawda, przyczyna jest bardziej prozaiczna. Powiem wręcz brutalna.. Otóż pan Bronek był wtedy bardzo zajęty ... czesaniem kasy. Otóż ze swoim serdecznym kolegą ( nazwisko mi wyleciało chyba M. Rayzacher?) lokował pieniądze, a były to grube setki tysięcy deutsch marek.
Tą jego ... bezpieczną kasą była owoczesna jedna z piramid Palucha.
I te ćwierć mln DM lub więcej? poszło na rozkurz!
Nie wiadomo czy i ile pan Bronek odzyskał.
Wiem, że gdy był wice obrony to wojskówka bardzo aktywnie mu pomagała.
Swoją drogą skąd u prostego nauczyciela szkoły katolickiej, z pięciorgiem dzieci żoną na nędznej posadzie państwowej taka kasa?
Ale nie będę zbyt podejrzliwy.
Pewnie chlop zaradny i oszczędny choć jak Bolus co rusz w totka nie wygrywal!

Tak więc pan Bronisław po cwierć wieku dopiero z Kiszczakiem, Cioskiem i Olusiem brudzia walną.
Tyle, że już w ślinę z Wojciechem nie dadzą!

Kto poprowadzi to uroczyste zgromadzenie narodowe skoro zabrakło Jjaruzela?
Kiszczak?
Ale on podobno niespełna zmysłów jak orzekło konsylium!
Choć to nie powinno być przeszkodą w III RP.
Pomroczność jest przecież wręcz zaletą obecnych czasów.
Boluś?
Oluś?
Wszystko chyba jednak wskazuje, że .....!
Jednak Bronuś!

I tak oto zepnie to ćwierćwiecze!
I chyba nawet minutą lub godziną ciszy? na zejście Jaruzela.
Na wszelki wypadek!
A bo to wiadomo jaką TW-bombę w testamencie Jaruzel po sobie pozostawił

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Zdechła nareszcie ta czerwona kanalia, capo di tutti capi wszystkich zdrajców w Polsce. Kogo namaścił przed zejściem ? Zapewne tego półżyda " Kiszkę".

W zasadzie i tak nie ma to większego znaczenia,. Układ wgryzł się tak mocno we wszystkie sfery życia w Polsce, że wołami nie wyciągniesz przez dwa pokolenia.

 

P.S. Będę pilnie obserwował, kto poprowadzi mszę żałobną i zaintonuje "Anielski orszak" i  " Salve Reginę" , żeby odprowadzić duszę  zdrajcy (tak jakby zdrajca był posiadaczem duszy), do piekła.

Zapamietajmy nazwisko warchoła , który udzielił ostatniego  sakramentu ,  oraz tego zaprzańca, który poprowadzi mszę żałobną.

Zdrajcy są wszędzie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1426393

na tym radosnym wydarzeniu wpadlo mnie jedno w oko ze patrzac na publiczke tylko patrzec jak zacznie sie sypac za swoim geskiem i to mnie napawa radoscia kwas jak zwykle pijany zatracil wszelkie pozory i oficjalnie belkotal o milosci i patryjotyzmie niestety za malo bylo mysle jednej setki bo by sie zdradzil ze to nie o Poske chodzi ale tego nie musial mowic bo tam wszyscy z tej samej paki to i tak wiedzieli o jaka ojczyzne chodzi martwi mnie tylko ze ta biedna polska ziemia musi przyjmowac takie odchody byc moze skoro zobaczy ze nas nie stac na wyrzucanie smieci tam gdzie one przynaleza to sama wyrzuci tego lucyfera i jego bande ktura mam nadzieje podazy wkrotce za swoim geskiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

adolfnr2

#1426483