Grill w synagodze? nie! to może w meczecie? też nie! Picnic w Mekce!? też nie!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Picnic z Torą i Koranem w tle! Kiełbaski, karkówka w synagodze i meczecie!
Czy byłaby mozliwa taka zajawka z jakiegokolwiek teatru nad Wisłą?
Nawet najbardziej eksperymentalny i POstęPOwy dotowany przez bardzo POstęPOwe tzw min. kultury i samorząd nie odważyłby się zaprosić na taką ... sztukę!

Nawet ta eksperymentówka z Poznamia, czyli reżyser któregoś tam dnia, raczej bliższa ekspresji ekstramentowej! niż artystycznej! nigdy nie odważyła się blużnić, drwić i kpić tak z wyznawców proroka, jak naszych starszych braci w wierze!

Ale z nas chrześcijan, katolików to czemu nie!, skoro ministerstwo tzw kultury hojnie sypie dotacjami, podobnież lokalne samorządy!

Ci POstęPOwcy tak odważnie sięgający po ich zdaniem i nie mają żadnych zahamowań bluznić z naszego Pana, Jezusa Chrystusa.
Bez jakichkolwiek oporów bezczeszczą naszego Boga.

Jakże śmiało i odważnie sięgają po < postępową ekspresję> i nie bacząc na koszty nawet za darmo chcą wystawić taki !

Zadziwia to ich zawężone li tylko do chrześcijan bluznierstwo!
Dziwnym trafem, po raz kolejny sięgają po środki, aby nas katolików obrażać!
I nas, chrześcijan usiłują przerobić na paliwo do swego grilla, na swój picnic!

Dlaczego to tałatajstwo wspierane oho!czo przez minister kultury jakoś nie ma odwagi zachować i zakpić z muzułmanów czy żydów!?
Gdzie to ich niby odważne i zdrowo pojęte, pluralistyczne podejście do twórczych poszukiwań?. do wolności sztuki, do niczym nieskrępowanej ekspresji!?

A przy okazji!, czy taki ks Luter i jemu podobni postępowi duchowni, tak ...otwarci! na nowe trendy w sztuce tak samo łatwo przeszliby obok obsenicznych, pornograficznych bluznierstw z wyznawców proroka, judaizmu!?

Ci tzw postępowcy, wszyscy razem, oraz każdy z nich z osobna wiedzą doskonale jak ostra i grozna dla nich byłaby reakcja muzułmanów czy Żydów I TO NIEKONIECZNIE TYCH ORTODOKSYJNYCH!, gdyby odważyliby się kpić, blużnić, szydzić z Koranu czy Tory. Z proroka!
To tałatajstwo od Garcii poczynając, a na kostiumowcach kończąc wiedzą, że zostaliby zdekapitowani tuż przy samej .....!!

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (8 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Arturek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tylko chciałbym znać reakcję kogoś godnego zaufania, który to zobaczył. Chcę mieć pewność, że pogłoskami o antychrześcijańskości ktoś nie nabija sobie frekwencji w teatrze. Nie chciałbym zobaczyć jak ośmieszają się luminrza z naszej strony wytaczając armaty na muchę i przy okazji robiąc reklamę temu co krytykją. Dać broń do ręki przeciwnikom, pozwolić mysleć niezaangażowanym, żeśmy ino krzykacze i hołota to kiepski interes.

Vote up!
0
Vote down!
-4

Ostatni legion

#1429355

i uchronią przed wątpliwościami!

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#1429374

glista

 

przecież z niego

żaden jest artysta

to najzwyklejsza

bluźniercza glista

 

Czyżby propozycje przedstawione powyżej

wymagały odwagi od burzycieli artystycznych kanonów?!   

Vote up!
0
Vote down!
0

jan patmo

#1429357

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

przeciw.
Wszyscy mają prawo do kultu i obrony swoich świętości.
Tylko dlaczego nasze są deptane?
- tylko nie mówcie, że to znowu żydy! (rzuciła Pixi) i zajęła się konsumpcją serka marki gouda

Zatroskane

Vote up!
2
Vote down!
-3

Pixi i Dixi

#1429363

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#1429375

Kultura i sztuka powinny być czymś pięknym, a to "c o ś" nie jest nawet antysztuką.   To "c o ś" jest z premedytacją wymierzone w katolików. Dlatego musimy się przeciwstawić  i nie pozwolić  by wystawiono w którymkolwiek z polskich miast. Jest nas dużo -damy rade-. Bóg ,Honor,Ojczyzna,są chyba najważniejsze.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1429418