Ebola! szpiedzy! wolne żarty!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Nie bójmy się eboli! i tych dwóch!, a nawet i 22 szpiegów! Bo to pryszcz! to mały pikuś! Bójmy się skutków rządów D. tuska, E. Kopacz. Bójmy się prezydentury zrobionego na dobrotliwego Komorowskiego! Bójmy się tego lepkiego systemu Tuska, antyobywatelskiego państwa- POtworka, które on stworzyli i dalej go fomują, gdzie się kleją do siebie wszystkie patologie, ludzie nędznej konduity!

Ich się bójmy, nie eboli i kilku drobnych szpiegów!

A czymże jest ebola wobec nieludzkiego systemu niby opieki zdrowotnej!? Jakimże jest zagrożeniem ebola wobec tego wszystkiego co zniszczyła Kopacz, a dalej to kontyunuuje Arłukowicz!?
A jaką grozbę stanowi ebola w kontekście polityki i praktyki NFZ!?
Ta ekipa jest gorsza, grozniejsza od eboli!
To oni razem do kupy, to oni zusamen i każdy z nich z osobna są .... superebolą!

Dwóch szpiegów i wielkie halo! I cóż to a zagrożenie?!
A polityka na klęczkach wobec Rosji!?
A oddanie sledztwa smoleńskiego i zdanie się na kłamstwa gen. Anodiny!
To jest dopiero agentura!

Czymże jest zagrożenie ze strony jakiegoś płka i prawnika wobec osłabienia polskiej zdolności obronnej poprzez tzw uzawodowienie przez ministra Klicha za zgodą premiera Tuska?!
Przecież to jakieś żarty!
Czymże jest grożba tej aresztowanej agentury?( czas pokaże, czy nie będzie to niewypał w rodzaju tego bombiarza z Krakowa?!) wobec jawnej bezczelnej antypaństwowej, wrogiej działalności na szkodę polskich interesów przy opóznieniach w budowie gazoportu, w polskich łupkach, wrogim przejmowaniu polskiej chemii, wysokich cen na gaz od Gazpromu?
Przecież tych dwóch zatrzymanych ( aresztowanych?) leszczy nie było w stanie dokonać takiego wrogiego spustoszenia w naszej obronności jak ci o których nadmieniam.

Agentura, szpiedzy! oczywiście, że są grozni i obowiązkiem służb naszego państwa jest zwalczać tę sprzedajną antypolską mierzwę!
I to jest oczywiste!
A co z jawną agenturą!?
Tylko się rozejrzmy!
Ileż ona szkód wyrządza?
Jawnie, bezczelnie, arogancko!
Publicznie!

Wystarczy prześledzić wypowiedzi publiczne!
Oczywiście jest napewno kłopot jak je traktować!
Czy to zakamuflowana agentura wpływu czy naiwni, usłużni idioci!?
Jak ocenić popieranie aneksji Krymu, atakowanie Ukrainy?
Jak ocenić mocno zagubionego podstarzałego krakowskiego aktora? a jak dziennikarza z czerskiej popierającego bezczelne domaganie się pomnika dla bolszewickich zbrodniarzy z 1920r?
Jeden pił wódkę z samym Putinem, drugi polował na głuszce i bażanty w komitywie z b. kagiebowcami.
A jak ocenić zachowanie rzekomo prawicowego europlityka czy członków komisji wyborczej dokształcających się u Putina w metodologii liczenia głosów?

Sprawa jest wielowątkowa i wieloplaszczyznowa!
Ale czyż nie jest jakby immanentną dla obecnego układu!?
Czyż nie jest POchodną swoistego samozniewolenia biorącego swój niecny, nędzny, obmierzły antyPOlski POczątek na sopockim molo?
Niewątpliwie trudno odróżnić co jest grożbą, a co jeno niewinną igraszką.
Bo mamy przebogate jakby spectrum zachowań, które mogą być co najmniej szkodliwe, by nie rzec podejrzane!

Tak więc przy całym zrozumieniu grożby jaką niewątpliwie jest tak ebola jak agentura pozwalam sobie na odrobinę sarkazmu!

Zdrajca czy dureń!?
Agent czy idiota?
Bierze kasę czy za darmo!?

pzdr

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:11)

Komentarze

Najsłynniejszy „ruski szpieg” ostatnich lat – Anna Chapman. Eh, chciałoby się takich szpiegów łapać, chciało…

 

 

 

 

Problem w Polsce polega na tym, że miano „rosyjskiego szpiega”, i co za tym idzie wszelkie działania operacyjne odpowiednich służb – otrzymuje każdy, kto nie ulega rusofobii, ma realny i obiektywny stosunek do Rosji, wyraża się publicznie o tym kraju i jego prezydencie pozytywnie oraz utrzymuje jakiekolwiek kontakty z Rosjanami, czy to towarzyskie czy zawodowe. A już nie daj Boże z jakimiś instytucjami państwowymi Federacji Rosyjskiej.

Polska publicystyka w rosyjskich mediach państwowych, uznawanych za sprzyjające polityce Kremla, powoduje, że jej autorzy – Polacy, niejako z urzędu, przez polskie media, są kwalifikowani, jako „szpiedzy” pracujący na rzecz Rosji.

http://sokzzuka11.blog.onet.pl/2014/10/19/zofia-babczynska-jelonek-szpiegomania-po-polsku/

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1446528

energetycznej Polski od Rosji bo to jest jawne obnizenie bezpieczenstwa narodowego -chodzi o rure z Norwegi pozniej.rure Ribentrop / Molotow,nastepnie podpisanie Pawlaka,jawny sabotaz przy budowie terminalu LNG oraz sabotaz wydobycia gazu lupkowego, a takze sabotaz energi geotermalnej.

Wygarnalbym tez tych co nam wmawiali ze jestesmy bezpieczni i tych co zniszczyli i rozbroili wojsko.

Mysle ze pod sciana obok Tuska, Komoruska, Millera, Sikorskiego, Pwalaka, Klicha,,Michnika,bande od matactwa zamachu smolenskiego z Kopacz Millerem ,Laskiem ,Paruskim,drugim Klichem,Janickim  stanelo by jeszcze do rozwlaki z setka zdrajcow szpiego i kolaborantow.

Prezciez tych mamay jak na dloni i ich winy , a dla odwrocenia uwagi dali nam na pozarcie jakieskozly, a wlasciwie osly ofiarne co do pewnie dzialay na wlasna reke bez pPOrozumienia i sie kasa nie dzielily z gora.

 

Zastanawie mnie czy ci wyzej wymienieni maja prz sobie bron zeby w razie czego honorowo jak Blida odejsc gdy przyjda po nich Polacy?

Bo mysle ze droga ucieczki do kacapow juz jest spalona.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1446542

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1446543

Włączam telewizor, - mówią o dwóch rosyjskich szpiegach.
Włączam radio, - mówią o dwóch rosyjskich szpiegach.
Otwieram gazetę, - piszą o dwóch rosyjskich szpiegach.

A parę tysięcy rosyjskich agentów w Polsce jest na wolności.
Boję się otworzyć lodówkę i pokrywę sedesu.

 

Pozdrawiam,

   

     Eva

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1446622