D.Strauss Kahn tylko chciał z......ć pokojówkę, a Jaruzel Wałęsę TW Bolka gwałcił przez lat wiele i dalej dyma

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Dwie ugody, ale jakże odmienne! Buhajowaty, jurny b.szef MFW oraz oślizgła sowiecka menda w trokach. Ten pierwszy tylko znanymi sobie i jego prawnikom sztuczkami udobruchał pokojówkę z Karaibów.
Drugi zaś znanymi już niemal tym wszystkim Polakom, którzy chcą tę sprawę znać! papierami TW Bolka nie tylko zastraszył, nie tylko publicznie przeczołgał Lecha Wałęsę, ale zmusił go wręcz do publicznego ciągłego okazywania jak bardzo b.lider "S" umoczył się we współpracy z prl'owską bezpieką.
Milioner Strauss Kahn musiał być może mocno przetrzebić swe zapewne pokażne konto bankowe, aby wyciszyć hałaśliwą sprytno-cwaną zapewne, lecz jednakże skromną prostą hotelową posługaczkę!
A Jaruzel nawet marnego grosza nie sypnął!, bo to Wałęsa jemu płaci!!!
Bo to właśnie noblista o rozdętym do obrzydliwych rozmiarów ego płaszczy się przed gwałcicielem-Jaruzelem jak padalec!, bo Boluś mimo osobistego zniszczenia zawartości swej teczki zapełnionej esbeckimi dowodami na współpracę ma świadomość tego, że Jaruzel ma go w szachu!
O Łubiance nie wspominając.
Strauss Kahn nie musi płaszczyć się przed pokojówką, nie pije z nią herbatki, nie odwiedza jej w szpitalu!
Nie trzyma jej za rękę pod fleszami aparatów i świateł kamer.
On tylko pyta.
Ile? i na jakie konto?
Wałęsa zaś już od wielu nie tylko łasi się do Jaruzela, błagając go nawet o certyfikat moralności za czas stanu wojennego.
Wałęsa wisi u klamki sowieckiego sługusa, TW Bolek wyczekuje przed jego furtką na Mokotowie przy ul. Ikara, aby go moskiewski sołdat przebrany w polski mundur wpuścił łaskawie i zapewne nawet buty zdejmuje, by nie zapaskudzić zagrabionych jakiejś rodzinie dywanów.
Strauss Kahn też musiał za swą niepohamowaną jurność dużo zapłacić.
Ale nie taką cenę jaką płaci L. Wałęsa TW Bolek, który wali do szpitala, aby obrzydliwcowi, mordercy stoczniowców, górników, studentów , księży, maturzystów i innych podsunąć basen i podać... kaczkę!
Obrzydliwość!
Noblista, były lider potężnego ruchu "S" zmieniający pampersa antypolskiemu, sowieckiemu sługusowi z wymuszonym uśmiechem mizdrzy się jak ta celebrycka pinda do łzesalonowych kamer!
Dwa przypadki zawartej ugody między katem a ofiarą, ale jakże odmienne!( choć wałęsa w tym przypadku ma status niestety ofiary jakby szczególnej , bo dobrowolnej!!!)
Pokojówka przynajmniej otrzymała sutą gratyfikację.
I na tym sprawa dla Strauss Kahna się kończy.
A L.Wałęsa TW Bolek?
Nie dość, że esbe go latami dupcyła, a on kapował swych najbliższych kolegów ze stoczni, to jeszcze przez swą głupotę i wypieranie się tych donosów do dzisiaj jest zmuszany jeszcze płacić Jaruzelowi permanentny swoisty deputat lojalności! dalej dawać de sowieckiej kukle.

pzdr

Brak głosów

Komentarze

adolfnr2 wiec myślę ze znam odpowiedz w jaki sposób nasz bolus daje się dymać do dzisiaj, jest to na pewno gorące uczucie miłość dozgonna nieczysta bo miedzy dwoma chłopami ale zawsze uczucie!!

Vote up!
0
Vote down!
0

adolfnr2

#376309

spawacz kopnie w kalendarz czego oczywiście mu nie życzę bo ma na tym ziemskim padole kilka spraw do rozliczenia, a wierzę że parasol ochronny zamknie się nad nim i wyląduje na ławie oskarżonych.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#376314

  Facet, który mógłby mieć niemalże każdą kobietę, z racji swoich pieniędzy i stanowiska, nie mówiąc już o call-girls najlepszego sortu 24/7, w razie natychmiastowej potrzeby, zadawałby się z brudną pokojówką, a na dodatek ją gwałcić?? Na jakim świecie Ty żyjesz?

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#376344

Jakby jakimś uprzedzeniem zajechało z komentarza - Karaibka+pokojówka=obowiązkowo brudna=człowiek drugiego sorta...
Ciekawe podejście.
Po drugie - dla pewnych panów (w pewnym wieku)właśnie pokojówki są apetyczne, do tego adrenalinka szybkiego numerka + w sytuacji ekstremalnej (np.ktoś wejdzie).
Po trzecie sytuacja mogła być sfingowana - on jej płaci by podniosła krzyk i facetowi "akcje rosną". Obojętnie co by to znaczyło.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#376347

 Oczywiście, była czyściusieńka jak łza i pachniała najlepszymi perfumami, jak to pokojówki mają w zwyczaju, zasuwając jak małe motorki przy sprzątaniu niezliczonej ilości pokoi hotelowych. Niech ci będzie.

Nie znam się na zwyczajach starszych panów, ale stawiam dolary przeciw orzechom, że akurat ten starszy pan ma nieco więcej oleju w głowie, niż dać się ponieść chuci w ten sposób, szczególnie bądąc osobą publiczną, pełniącą prestiżową i intratną funkcję dyrektora IMF i będącą najpoważniejszym kandydatem do objęcia jeszcze bardziej prestiżowej funkcji preyzdenta Francji, której to funkcji nie objął, dzięki temu skandalowi. Z funkcji dyrektora IMF zrezygnował po swoim aresztowaniu.

Akcja była jak najbardziej sfingowana, przez tych, którym się jego kandydatura nie podobała. Pani pokojówka, uciśniona niewinność, była przekupiona, co wyszło podczas przesłuchiwania jej rozmowy telefonicznej z narzeczonym. Trzeba było słyszeć wiwatowania feministek na temat aresztowania "gwałciciela" i skamlania o obronę jej honoru, podczas gdy jej postępowanie jest zaprzeczeniem honoru. No ale jest ustawiona do końca życia, chyba, że sumienie nie da jej spokoju. Są różne formy prostytucji, a to jedna z nich.

Strauss-Khan miał wystarczająco wielu wrogów, opowiadając się za zmianami w IMF, które nie były w smak globalistom, a także będąc głównym kandydatem w wyborach.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#376355

a nie rosną, szanowna!. Obojętne co by to znaczyło!...

Vote up!
0
Vote down!
0
#376365

Niby może mieć każdą, a tu pokojówka go pogoniła za końskie zaloty, weszła mu na ambicję, to się wkurzył i ją zgwałcił:-)

Inna sprawa, że w hotelach, w których bywają tacy goście nie ma chyba miejsca dla brudnych pokojówek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376354

Traube, nie wszyscy mężczyźni są skorzy do gwałtów, nawet gdy spotykają się z odmową. :)

Jeszcze inna sprawa, że Khan był VIP, w głównym francuskim hotelu, w którym zapewne kręciło się mnóstwo francuskich bezpieczniaków. Pracownicy hotelowi, nawet ci najczyściejsi, od dyrektora hotelu począwszy, traktują VIP-ów z największą ostrożnością i honorami i wiedzą, aby się z nimi nie zadawać, pytanie więc, skąd się ona tam w ogóle wzięła, bo puk-puk z zapytaniem, czy można sprzątnąć pokój raczej na pewno nie wchodzi w grę.

Interesujące też, że była to pokojówka z ubogiej byłej kolonii francuskiej, muzułmanka w nakryciu głowy zabronionym we Francji, którą potem było stać na zatrudnienie prawnika z Manhattanu.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#376362

Zgadzam się z Contessą, że w takiej klasy hotelu pokojówki muszą ładnie wyglądać i ładnie pachnieć, żeby nie ranić uczuć estetycznych gości hotelowych.
Jednak ja również od początku tej sprawy jestem przekonana, że to była prowokacja.
A to, jak media potrafią kogoś zgodnie z politycznym zapotrzebowaniem scharakteryzować, przedstawić opinii publicznej, znamy bardzo dobrze z naszego podwórka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376371