Długodystansowcy?

Obrazek użytkownika tadman
Kraj

Zacznijmy od sprintu.

Ziobro z bloków wyszedł całkiem dobrze. Na zawody 'Wybory 2011' przyjechał z Brukseli i promował Oriona Jędryska. Zastanawiałem się dlaczego Jędrysek zgodził się na czternastkę na liście PiSu, a Ziobro inwestował w tak daleką pozycję, poświęcając swój cenny europoselski czas. (Sprinterem jest również Kurski, który robił to samo co Zyzio, natomiast nic nie wiem o akcjach Cymańskiego, który przecież w jakimś celu zmonopolizował ITI).

Przejdźmy do długiego dystansu.

Ciekawa sprawa jest z B. Kempą, bo z jej nominacją do Komisji Hazardowej wiele wspólnego miał Zyzio, a ona okazała się pojętną uczennicą i dokładnie skopiowała model postępowania, który dał sukces pryncypałowi w innej komisji).
W przypadku Kempy okazało się, że Zyzio jest długodystansowcem. Czy aby on? Cymański szlajając się po ITI również inwestował nie tylko w siebie.
Czyżby wszyscy wymienieni wyżej byli również długodystacowcami?
Czy do końca byli sponsorowani tylko przez PiS?
Kto teraz zaproponował im lepszy kontrakt?
Czy Mularczykowe: "Tworzymy parlamentarny klub Solidarna Polska, który ma się solidaryzować z naszymi kolegami. Liczymy na refleksję we władzach Prawa i Sprawiedliwości i na zastanowienie się, czy ta sytuacja nie dzieli polskiej prawicy", to nie danie sobie czasu na tzw. obóz kondycyjny, po którym będzie można już dokładnie określić o co będzie szła walka?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (1 głos)

Komentarze

czemu ekspert który "Odkrył złoża gazu łupkowego w Polsce" został przez partyjny aktyw umieszczony na pozycji 14-stej wrocławskiej listy PiS.

I oburzajace ze ZZ wbrew logice tej listy popierał akurat takiego eksperta - zamiast ludzi z aktywu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#198660

1. Nie odkrył, tylko ściągnął 15 pierwszych firm i dał im preferencyjne koncesje, a następne miały być już "normalne", ale nie zdążył.
2. Poparcie tego człowieka gwarantowało, że w ramach rewanżu pójdzie za Zyziem nawet i do SP i here you are. Aktyw tego nie potrzebował i nie gwarantował.
Nie pamiętam jak z tymi, których popierał Kurski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#198685

odpowiedzą na pytanie czy jest to postać szemrana - czy nie.

http://niepoprawni.pl/content/prof-mariusz-orion-jedrysek-gaz-lupkowy-poza-kontrola

W tym kontekscie poparcie ZZ dla tego fachowca jest daleko mniej dziwne niż umieszczenie go na 14-stce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#198693

Nie bywasz ostatnio na pewnym portalu, więc cytuję za Elą z Gapola słowa samego J. Kaczyńskiego:

"Znamienne było ich działanie w trakcie kampanii wyborczej. Wyszukiwali kandydatów skonfliktowanych z szefami okręgów i oferowali im swoje wsparcie. Bardzo często wcześniej zupełnie nie znali tych ludzi, ale odnajdowali ich i wspierali w wejściu do Sejmu, by wytworzyć w partii jak najwięcej ognisk konfliktowych. Sądzę, że to pomysł Kurskiego, bo Zbigniew Ziobro mimo wszystko ma inną konstrukcję psychiczną".

dodane 17:29

Przeczytałem bloga Sigmy i chcę dodać, że z jednej strony 7% nie daje nam dużych dochodów, ale będziemy mieli spokój ze strony banksterów, gdybyśmy mieli koncesje po 70%, to zawistni baksterzy wyhodowaliby nam gros Brejvików.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#198699

http://cogito.salon24.pl/362124,media-albo-smierc

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#198870

Cenię sobie fachowca tej miary co prof.Jędrysek - w dodatku fakt, że startując z 14-ej pozycji, wszedł do sejmu, oznacza, że zdołał do siebie przekonać sporą grupe elektoratu. Zresztą słuchałam jego wykładu na youtube i sama bym na niego glosowała, gdyby startował z mojego regionu;)
Raczej zadałabym pytanie, które już zadał nurni: Dlaczego tego fachowca ustawiono na 14-ej pozycji?
Odpowiedź jest oczywista:-Bo liczono na to, ze nie przejdzie.
To że przeszedł i wykosił działaczy PIS, świadczy raczej na korzyść rozsądku wyborców. Przyznaję się bez bicia, że mam dosyć "działaczy partyjnych". Na niczym się nie znają, czego dowód dali głosując unisono za ustawą o energetyce jądrowej (oczywiście,za wyjątkiem fachowca, prof.Szyszko).

Zresztą, podejrzewam, że jak na razie, mamy za mało danych, żeby je przetworzyć. Może poczekajmy, aż coś więcej się pojawi;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#198749

jest tu własciwie poza jakimkolwiek komentarzem. Co tu komentować?

Moze jedynie pretensje że ktoś OŚMIELIŁ się wbrew logice pieczołowicie przygotowanej przez wrocławski aktyw PiS namawiac do głosów na 14 osobę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#198868