Wasza ułomność skrywana, czyli przesłanie do sotniarzy

Obrazek użytkownika tadman
Kraj

Sporo szumu narobiło wystąpienie Jamesa Comeya, nie jakiejś płotki, a dyrektora FBI, na spotkaniu w Muzeum Holokaustu. Tu fragment z najbardziej opiniotwórczej stacji TV w Polsce

]]>http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/holokaust-to-dzielo-niemcow-p...]]>

I co? Ano coś tam Radzio zaszczebiotał, jak i wiceminister spraw zagranicznych, a ambasador Schnepf w USA wysłał jakiś liścik i ot wszystko.

A teraz coś, co przeczytałem w sieci i jestem pełen uznania, że są ludzie, którzy myślą po polsku, czyli nasza racja stanu leży im na sercu.

Pierwsze, że na takie dictum powinni wypierdzielić tego całego Comeya, bo oskarżył czołowego sojusznika USA w Europie Wschodniej o rzeczy niegodne, a niezgodne z prawdą. Skoro go nie wypierdzielą to znaczy, że my to najzwyklejsze mięso armatnie, o czym niektórzy juz tu pisali.

Żeby było jeszcze weselej to Czesi po Niemcach i Węgrach odpuścili bojkot Rosji i tylko my w nim trwamy tam na "górze" i tu na dole, czyli na NP; myślę wyłącznie o sotniarzach.

Wszystko cacy, ale widać, że chłopcy nie kierują się własnymi przemyśleniami, ale muszą czekać na wskazówki z centrali; bo kiedy chciało kilkunastu ruskich motocyklistów przejechać przez nasz kraj do Berlina i nasza/nienasza premiera stwierdziła, że to prowokacja wymierzona w Polskę, to zawtórowały jazgotem czołowe media głównego ścieku i nasz jazgot wraz z sotniarską obstawą..
Gdyby jazgot z sotniarzami choć trochę myśleli jak ludzie, którym Polska jest bliska to już jechaliby pod ambasadę USA lub konsulat i mocno by protestowali, a ze smartfona czy tabletu umieszczaliby mocno krytyczne posty na NP ws. ordynarnej amerykańskiej prowokacji wymierzonej w Polskę i nadawaliby bezpośrednie relacje. A tu cicho. Coś tam jazgot skrobnął, ale o wyborach i Komorowskim. Wskazówki jeszcze nie nadeszły, a w sprawie Amerykanów to mówił dr TevelDe, że nie należy wybiegac przed orkiestrę. Natomiast jeśli idzie o Rosje to można, bo ws. konwoju, ponoć humanitarnego, radził by najpierw strzelać, a potem rozmawiać.

Jazgot rzuć chociaż palenie, bo w każdych papierosach jest ten wredny rosyjski, przepraszam, wirginijski tytoń.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.3 (20 głosów)

Komentarze

Polityka światowa i jej kreatorzy, wywijają Polską we wszystkie strony bez Jej zgody.

Tak było już wcześniej tuż przed ...rozbiorami.

Polska została celowo i maksymalnie osłabiona.

Wkrótce nastąpią kolejne akty, bo wypowiedź tego dyletanta z FBI to tylko preludium.

Amerykański koncern "Delphi"-sprzedał za miliard dolców-Niemcom, jedną ze swoich lepszych dywizji z fabrykami w Polsce.

Pozdrawiam.5.

 

Vote up!
10
Vote down!
-9

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1474644

a) zgadzam się, że preludium, coś nas czeka.

b) jakiego znowu dyletanta?:)) To wszak nie chlapnięcie z powodu nieuctwa, lecz zamierzone działanie....

Vote up!
4
Vote down!
0
#1474722

że...Usa jest wrogiem Polski...chcą, żeby Polacy ginęli z a darmo na wszystkich frontach, gdzie tylko Usrael zrobi awanturę...

 

a tutaj na NP ...no widzisz Tadek co sie porobiło...Dixi wyprowadził jedną bandę, to przyszła następna, Banda Czworga...kurde bez nich świat byłby taki piękny :)))pozdr

Vote up!
10
Vote down!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1474650

Nie, nie za rzadko, bo młócić się z sotniarzami nie warto, ale od czasu do czasu, kiedy mozna wskazać usraelskich mocodawców sotniarzy i to w wybitnie przekonywujacy sposób to czemu nie. Ten post był dedykowany, a bardziej ogólnie napisałem u siebie na blogu, bo tam nie ma kontekstu. ;)

Widzę, że wrócił Wam wigor i trochę sotniarskie bractwo smagacie knutem. Oni to lubią, bo bez knuta nie wiedzą, że są przydatni.

Vote up!
9
Vote down!
-7
#1474660

skromnym zdaniem - od kilku, kilkunastu lat robili niemało, by ten z FBI miał "uzsadanienie" do swej wypowiedzi, czyli właściwie współuczestniczyli w propagowaniu wizji tzw. przedsiębiorstwa h, jest wcale niemała. Wydaje mi się, że to, że a)zareagowali i to b) niesłabo może to oznaczać np. to,

A) że wprowadzenie do wysokiej polityki przez amerykańskiego notabla (odgrywającego złego policjanta) jest obcesowe i dla niektórych nieco szokujące, to teraz odegranie dobrego policjanta (falszywie dobrego, bo popierało się pokłosia itp:)) ma osłabić wrażenie obcesowości - ale temat już jest w wielkiej polityce i tam zostanie. Ponadto dobry policjant uwiarygodnił się propagandowo w oczach części Polaków, i teraz może zacząć działania z "odszkodowaniami", a nawet, "skoro tak dzielnie bronił polskiej racji stanu", kontynuować propagandę "odbrązowainia" Polaków (idy, pokłosia itp), ale tym razem już jako bardziej "patriotyczny" niż trochę wcześniej

B) może to potrzeba walki wyborczej, a może

C) nieco się zniecierpliwili "polscy politycy" i "elity": co innego wysysać naród, a co innego wyssać do cna w krótkim okresie i wysłać większość za granicę. Może chcą powiedzieć: "dobrze, będą "odszkodowania", ale dajdzie nam pracować, kształtować prawo w odpowiedni sposób, a nie walcie obuchem, niepokojąc tych co mamy razem wydoić"

D) może troche się rozezlili, kolejny kopniak za wierność i uległość. Efbijajowieic wymienił: Niemcy, Polskę i Wegry jako kraje skąd "mordercy". Niemcy - raczej trudno przeoczyc ich udział:)), Wegry - chyba ostreżenie dla Orbana. Pominął np. Ukrainę - wiadomo kraj dziś frontowy, Litwę - to samo i np. Rumunię. A wymienił Polskę.

"W ich mniemaniu mordercy i ich wspólnicy z Niemiec, Polski, Węgier i wielu, wielu innych miejsc nie zrobili czegoś złego"

To tylko takie gdybania, sądzę, że najbardziej coś między A i B, dalsze etapy tresurki i oswajania z duzym kijem (pan z FBI)i małą marchweką ("obrona" Polaków). Pewnie będzie dalszy ciąg, raczej w kierunku walenia Polaków propagandowo po głowach.

No, ale jak na nich, to "obrona" naprawdę nie była rachityczna. I jeszcze trąbią o tym w telewizrni i radio

Vote up!
6
Vote down!
0
#1474721

Karuzela zaczyna sie kręcić coraz szybciej i wiązałem to z wyborami. Może ktoś coś chlapnie i bedzie można go przy pomocy prasy i przekaziorów zmasakrować. Idzie więc o kontrkandydatów nam miłościwie panującego strażnika żyrandoli.

Wystąpienie można traktować jako opamiętanie się kandydatów na prezydenta i przypomnienie im o 65 miliardowych zobowiązaniach, a w dyskusji na s24 przypomniano również, że może to być wezwanie nas do opamiętania się przy planowanych zakupach helikopterów, a mianowicie francuskich zamiast amerykańskich. W przeddzień rocznicy Smoleńska nasz p.Rezydent spotyka się z Poroszenką i tego samego dnia uchwała ich parlamentu usadawia członków zbrodniczej UPA na postumencie dla narodowych bohaterów.

Oczywiście odezwanie się Comeya jest zupełnie wykoncypowane i wzorem seryjnego mordercy puszczono to przed weekendem, by można było uzgodnić stanowiska. Nawet nasz wartki p.Rezydent zdołał się wypowiedzieć, że "ignorancję, brak wiedzy historycznej, a także osobistą niechęć do Polski..."

Ciekawe, że sztab z Nałęczem sugeruje, że to sprawa osobista, a nie świadoma zagrywka. Z kolei ambasador ... USA w Polsce Muul stwierdził, że te słowa są: "błędem, to jest szkodliwe i obraźliwe...".

Hmm, a nie łaska powiedzieć, że to kłamstwo i potwarz i mijanie się z prawdą.

Comey powiedział to 15.04.2015 roku, więc otoczenie p.Rezydenta potrzebowało aż 4 dni by ustalic co i jak można powiedzieć. Z kim konsultowano stanowisko? Obstawiam, że wypracowywano stanowisko tu w kraju i była spora zagwozdka, by coś jednak powiedzieć w obronie, a nie narazic sie USA.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1474769

Z onetu:
Anne Applebaum, publicystka "The Washington Post" i żona Radosława Sikorskiego, w mocnych słowach skomentowała niedawne wystąpienie szefa FBI, które wywołało w Polsce prawdziwą burzę. Punktuje ona niewiedzę i błędy Jamesa Comeya, ale także nakreśla krótko historię Polski za czasów niemieckiej okupacji. "Comey apelując o lepszą edukację na temat Holocaustu, sam pokazał, jak bardzo jej potrzebuje" - pisze Applebaum.
 
Z powyższewgo widać, że nie idzie o nasze dobre imię, ale znowu o lepszą edukację na temat Holocaustu.
Vote up!
5
Vote down!
-3
#1474857