Donald 2 w 1

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Jeśli Donald Tusk wygra wybory prezydenckie, to może też pozostać na stanowisku szefa Platformy Obywatelskiej - mówi Grzegorz Schetyna.
REWELACJA!
Co za demokracja!
Teraz tylko pozostanie usłużnym cynglom medialnym gnoić do upadłego opozycję póki ją ziemia nie pochłonie a potem nastąpi okres wielkiej szczęśliwości z jedynie słuszną Polską Zjednoczoną Platformą Obywatelską i z Donkiem pod przynajmniej dwiema postaciami.
A może tak zamiast prezydentem to namascić Donalda odrazu i niechaj królewm Polski zostanie aż do jej końca i nawet dzień dłużej.
A w razie czego to przecież zawsze przerzucić można odpowiedzialność za ten kabaret POwski na tych kaczystów faszystów i oszołomów a wielu to pewnikiem połknie.

-" Prezydentura Lecha Kaczyńskiego była bardzo polityczna i ona jakby usprawiedliwia takie funkcjonowanie prezydenta" -
Grzegorz Schetyna, szef MSWiA

Tusk Donald. Polski J.F. Kennedy. Śpiewała dla niego Doda Elektroda. Premier chce być prezydentem. Zdziwiłby się, gdyby zapytać go- po co?
No właśnie po co taki błazen jak Tusk chce zostać Prezycentem.
Czekam aż blondynka z kropką czy bez kropki wbije Donaldowi sitko w gardło i nie ustapi póki nie otrzyma konkretnej odpowiedzi.
Bo po co Polsce i Polakom taki Prezydent? - który nie ma swojego zdania,zadnych idei i nie potrafi podjąć właściwych decyzji będąc Premierem.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Konstytucjonalisci-nie-bedzie-Tuska-prezydenta-i-szefa-PO,wid,11217663,wiadomosc.html?ticaid=18339

.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

POtrzebują!?
Wszak już mieli Bolka, potem podwójnego Kwasulę więc Lech Kaczyński ich najzwyczajnie ...razi!,
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#22983