Salon24 banuje za czytanie Gazety Polskiej?

Obrazek użytkownika LunarBird
Blog

Administracja Salonu24 (po raz kolejny) dała wyraz swojemu przekonaniu, że portal jest jej prywatnym poletkiem, na którym na wolność słowa nie ma miejsca. Przed czterema godzinami Intuicja poinformowała na Niepoprawnych o zablokowaniu swojego konta na Salonie24, prawdopodobnie z powodu promowania akcji: Kochamy czytać „obciachowe” gazety:)))

Oficjalny powód blokady to Regulamin IV.1:

1. Media Obywatelskie Sp. z o.o. mają prawo według własnego uznania bezzwłocznie skasować lub zablokować (całkowicie lub czasowo) Komentarze lub/i Notki (a także całe Konto Użytkownika) lub zablokować Użytkownikowi możliwość osadzania kodu HTML w reakcji na:

1. Łamanie zasad Netetykiety lub zachowania niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
2. Działanie na szkodę Salon24.pl lub Media Obywatelskie Sp z o.o., w szczególności poprzez narażanie na szwank dobrego imienia Salon24.pl.

Sama Intuicja stwierdza, że celem akcji jestODCZAROWANIE SCHEMATU „OBCIACHOWA” GAZETA” - „OBCIACHOWY” CZYTELNIK.Innymi słowy Intuicja chciała poprawić publiczne postrzeganie tytułów takich jak „Gazeta Polska” czy „Nasz Dziennik” przez organizowanie happeningu – masowe spacery z ND czy GP w dłoni, by czytelnicy tych mediów przestali być uważani za nielicznych. Czy to właśnie w opinii adminów Salonu24 jest „narażaniem na szwank dobrego imienia Salon24.pl”? Co więcej cała sprawa wprawia w osłupienie, bowiem założone przez intuicję lubczasopismo jest, wpisy pozostały, a sama Intuicja ma bana z powodu tych wpisów? Idiotyzm.

Problematyczna notka znajduje się TUTAJ oraz TUTAJ. Podaję też adres z Niepoprawnych w razie gdyby admiństwo Salonu24 chciało zatrzeć ślady „zbrodni”.

Czytam notkę Intuicji i za cholerę nie rozumiem. Co niby jest w tej notce niezgodnego z Netykietą? Co niby w tej notce jest działaniem na szkodę spółki Media Obywatelskie? Co jest narażaniem dobrego imienia Salonu24 na szwank? Spacer z „Gazetą Polską” czy „Naszym Dziennikiem” w dłoni? To jest tak brutalna obraza dla tych mediów, że powinniście za to wylądować w sądzie! Możecie sobie myśleć o tej czy innej gazecie co wam się podoba, ale jak przenosicie to na poziom decyzji administratorskich, to już jest poniżej wszelkiej krytyki.

Panie Igorze Janke - czekamy na obszerne wyjaśnienia. To jest cenzura, w dodatku cenzura najohydniejsza, bo stosowana przez pozującą na niezależność i obiektywizm administrację. Jeśli chcecie podejmować takie decyzje, równie dobrze możecie walnąć logo Agory na stronie głównej. Wtedy przynajmniej będzie wiadomo, jaki kolor ma wasz obiektywizm.

Dodam, że akcja Kocham OB CIACH ma na Facebooku swoją stronę. Zachęcam też do wysyłania protestów przeciwko zbanowaniu Intuicji i do pisania o tym tych blogerów, którzy posiadają tam konta. Wobec takich rzeczy nie można milczeć.

Brak głosów

Komentarze

czy portal NP to tablica zażaleń na banowanie na salonie 24?
czy ta notka to faktycznie winna wisieć na samej górzeNP
to jakies nieporozumienie

Vote up!
0
Vote down!
0
#81794

Banowanie blogerki tylko za to, że chce coś zmienić w postrzeganiu pewnych mediów jako "obciachowe" jest niczym więcej tylko cenzurą polityczną. Być może młode pokolenie się z cenzurą oswoiło, ja jestem w Necie od dawna. Internet jest WOLNY i zamierzam dopilnować, by taki pozostał!
___________________________________________________
rip LunarBird CLH
BOW TO NO MAN. TRUST NO ONE.

Vote up!
0
Vote down!
0

rip LunarBird CLH
BOW TO NO MAN. TRUST NO ONE.

#81799

Szanowna Pani raczyła nie zauważyć, że wraz ze zbanowaniem ograniczono ważną akcje prowadzoną przez Intuicję i udawanie, że chodzi tylko o banowanie, niewiele zmieni.

kłaniam się

Vote up!
0
Vote down!
0

kłaniam się
Niegdysiejszy Blondyn

#81834

ja wszytko zauwazyłam
tylko to rodzieranie szat przypomina mi robienie sobie jajec

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#81843

"ja wszytko zauwazyłam"
a mimo wszystko uważa Pani, że zbanowanie blogerki było powodem umieszczenia na SG, a nie zbanowanie akcji.
No cóż!

kłaniam się

Vote up!
0
Vote down!
0

kłaniam się
Niegdysiejszy Blondyn

#81850

... chyba.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#81931

Nawet po to, aby uświadamiać każdemu komu można, że wolny Internet jest złudzeniem!
Łaskawcy z s24 zbanowali mnie czasowo, co rozumiem jako danie mi szansy na opamiętanie i poprawę - bo chyba mogli bezterminowo.
Powodów nie znam, ale one mnie nie obchodzą.
Wychodzę z założenia, że nie można być trochę wolnym - tak samo jak nie można być trochę w ciąży.
Nawet nie próbuję sprawdzić, czy już mi wolno tam pisać!

Vote up!
0
Vote down!
0
#81802

takie mam zdanie i nie zmienie
wkurza mnie to ubolewanie nad sobą, ze zostałem zbanowany na s24
nie możesz sie z tym pogodzić to na kolana i pros Jankego o pokute i rozgrzeszenie
AMEN

tyle mam do poiwiedzenia i dziwie się , że wisi to na samej górze

Vote up!
0
Vote down!
0
#81806

To się nazywa "nacisk medialny". Salon24 uskutecznia cenzurę dlatego, że tacy jak ty milczą. Gdyby się przy takich przypadkach podnosił coraz większy wrzask, Salon24 zacząłby tracić blogerów, obroty by spadły i szanowna administracja obudziłaby się z ręką w nocniku. I może wtedy by zmieniła podejście.

Przypomnij sobie, jak szybko Facebook odwiesił Katarynę jak zrobił się szum.
__________________________________________________
rip LunarBird CLH
BOW TO NO MAN. TRUST NO ONE.

Vote up!
0
Vote down!
0

rip LunarBird CLH
BOW TO NO MAN. TRUST NO ONE.

#81822

W tym przypadku chodzi o walkę z jakąkolwiek cenzurą mediów. A zwłaszcza z taką, która ma na celu zamykanie ust prawdzie (bo jest jeszcze np. ta chroniąca społeczeństwo przed zgorszeniem). I nieważne, że cenzura ta miała miejsce na innym portalu i że akurat w tym przypadku nie dotyczy ciebie (bezpośrednio). Zjawisko to jest szczególnie niepokojące, zważywszy na to że w ostatnim czasie prawdziwy obraz rzeczywistości przedstawiają wyłącznie gazety, których promowanie zbanowano. Prawda jest taka, że rządowi chodzi o zniszczenie niezależnych mediów - żeby w ogóle społeczeństwo nie miało dostępu do informacji. Wtedy i tylko wtedy będą mogli upajać nas do woli swoją propagandą - poprzez świeżo przejęte media publiczne, TVN, Polsat, GW, Politykę, Newsweek itp. Pamiętajmy o tym, że starsze pokolenia najczęściej nie mają dostępu do internetu. Dla nich gazety są ważne. I dlatego sprawa nie dotyczy zbanowania tego czy innego użytkownika salonu24. Dotyczy cenzury i niszczenia wolnych mediów w Polsce.

444Polska.bloog.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#81844

 tvn, rmf fm czy gazeta wyborcza....dozucil bym jeszcze lewackie poglady  biernosc zwana tolerancja no i oczywiscie ,,obywatelska,, partie.....   co do ,,wolnosci slowa,, to w III RP przepraszam III SB   to mamy taka wolnosc slowa jak w PRL....

Vote up!
0
Vote down!
0
#81808

Gdy komuniści dogadywali się z Narodem , to wybrali sobie konkretnych i pewnych przedstawicieli tego narodu. Był tam m.in. taki opozycjonista co to donosił do UB na prawicowe grupy opozycji, a jego kolo krwi nazwał to grą operacyjną z pracownikami resortu.

Jak powstał internet szybko wydało się iż sporo komentów w najpopularniejszych portalach (Onet, wp, interia) jest tworzona przez pracowników na etacie. Było to mniej więcej to co oglądamy na Krakowskim (spontan przeciwników Krzyża - tylko skąd menda z afery Piesiewicza). Naiwniacy , jak ja liczyli na wymianę poglądów, dyskurs na argumenty. Służby natomiast szybko zmieniły oblicze tych portali na wpisotok chamstwa, obelg, fałszywek antysemickich itd. Zaglądanie tam dla zasięgnięcia opini zwykłych ludzi straciło rację bytu, pomimo wabika działów motoryzacyjnych, konsumenckich czy plotkarskich.

W demokratycznym kraju , z rządem miłości zapadła cisza. Trzeba było przeciwdziałać, popuścili łańcucha powołali s24, a gdy rzetelna ocena wpisów jasno wskazała ,iż ludzie nie chcą myśleć jak im tvn, wybiórcza czy polityka podpowiadają trzeba było skrócić pęto. Nie przypadkiem Janke zaczął nauczać ciemnotę w tvp 3, a czyni to wg bardzo klarownej linii.

Ban za banem ,u tego nie możesz komentować i u tego i tego. Męska decyzja : s24 dziękujemy za tą wolność spacerniaka,  s24 dołączył do gw i tvn czyli mediów których przyzwoitym ludziom nie wypada czytać, oglądać.Dla porównania na niepoprawnych za 0,5 roku nie wycięli mi ani jednego wpisu , mimo iż sam po wytrzeźwieniu oceniałem je krytycznie.

Jeżeli Pan\i ma wątpliwości to informuję że gdy masa krytyczna uciekinierów z s24 przekroczy granicę w kierunku np ,nastąpi atak wpisów antysemickich, drastcznie obraźliwych i antypaństwowych i niepoprawni znikną. Czego sobie nie życzę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#81809

Walczymy o nią - dajemy za nią głowy i nie tylko. :)))

Vote up!
0
Vote down!
0

GosiaNowa

#81811

no i jakoś żyję sobie dalej. Niedługo będzie 2,5 roku bez Shalomu. Jakoś da się funkcjonować.

Jedynym rozsądnym wyjściem jest odejść z Shalomu, bo nie ma sensu publikować w takim miejscu, nabijać im wejść. Poza tym, jak dla mnie, nie ma już tam nic do czytania.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#81827

jak widać dla wielu to miejsce to jakiś RAJ albo ziemia obiecana

pozdrawiam wesoło

Vote up!
0
Vote down!
0
#81831

najpewniej z paragrafu "spamowanie" czyli za wklejanie identycznego komunikatu na kilkunastu (kilkudziesięciu) blogach. I tyle.
Szum szumiasty się robi inaczej, ale intuicja zawiodła dzielną "Intuicję"
Bez obrazy, ale nie róbmy jajec...

http://amazoniawweekend.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#81842

a z portalu NP ściany płaczu nad nieznosnym S24
AMEN

pozdtawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#81845

No offence ale jak czytam pana komentarze to już mnie nie dziwi, że można krzyczeć do modlących się starszych pań "pokaż cycki". Ten sam poziom wrażliwości jest w pana komentarzach do tej sprawy. Skrzywdzono dziewczynę niesprawiedliwym banem, a pan ma za złe, że o tym piszę NA MOIM WŁASNYM BLOGU.

Może kiedyś pan zrozumie, że nie każdy się martwi tylko o własny tyłek - jak pan. I nie każdy ma gdzieś, że kogoś skrzywdzono kiedy chciał zrobić coś pożytecznego.
____________________________________________
rip LunarBird CLH
BOW TO NO MAN. TRUST NO ONE.

Vote up!
0
Vote down!
0

rip LunarBird CLH
BOW TO NO MAN. TRUST NO ONE.

#81847

pieprzysz człeku jak michnikoid albo jakiś Palikot
a poza tym płci nie zmieniłam
puknij sie w czoło z tymi inwektywami

Vote up!
0
Vote down!
0
#81858

a poza tym płci nie zmieniłam

A co w takim razie miało znaczyć: "wkurza mnie to ubolewanie nad sobą, ze zostałem zbanowany na s24"? Bo ja nie pisałem, że to mnie zbanowali, a Intuicja nie jest raczej facetem. Założyłem, że piszesz o sobie, stąd pomyłka.

puknij sie w czoło z tymi inwektywami

Inwektywami to szanowna pani się posługuje. Ja tylko stwierdziłem prosty fakt, że prezentuje pani poziom współczucia porównywalny do manifestujących niezadowolenie "młodych, wykształconych, z wielkich miast".

Zbanowano dziewczynę. Niesłusznie. Przy okazji rzucono kłody pod nogi pewnej pożytecznej akcji. Ta akcja była promowana przez redakcję Niepoprawnych na SG, a pani się dziwi, że wpis krytykujący bana dla organizatorki akcji też jest na SG? Wiwat inteligencja...

rip LunarBird CLH

Vote up!
0
Vote down!
0

rip LunarBird CLH
BOW TO NO MAN. TRUST NO ONE.

#81883

... praca zlecona?

Wiesz, nie znoszę wszelkiej martyrologii, ale jeśli to jest prawda - a nie mam powodu sądzić, że nie jest - to dostrzegam w tym b. istotną wiadomość. Bardzo symptomatyczne zjawisko, mówiące masę o szalomie (któren nie jest całkiem bez znaczenia) i o znacznie ogólniejszych sprawach.

Co niby ma być na jedynce SG, że spytam?

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#81932

Niepoprawni powstali w oparciu o blogerów S24 i wielu z nas jest tam i tu. Niepoprawni zaczęli istnieć od agregacji postów z S24.
Nie zapominaj o tym.
Ponadto każde banowanie blogera, którego wartościowe działanie jest zauważane powinno mieć swój kanał informacyjny i miejsce, gdzie będzie można zareagować. Niepoprawni mają szeroki zasięg doracia więc są własciwym miejscem na pietnowanie działań związnych z ograniczaniem wolności słowa i zakładaniem kagańców na Internet. A to, że pojawia sie tu głównie problem S24 wynika nie tylko z dwóch pierwszych czynników ale także z tego, że tylko S24 tak postepuje. Nie słyszałem by ten problem dotykał Blogmedia24 lub chociażby naszych Niepoprawnych.
I jeszcze jedno - jesteśmy tutaj by nie tylko pisać ale i reagować na każdą obstrukcję i sabotaż propolskich akcji, wywoływana przez siły które zwalczamy.
Jeśli nie chcesz się przyłaczyc to sie nie przyłączaj. Ale proszę, nie udawaj pierwszej naiwnej, że to nas nie dotyczy. Brak reakcji powodowałby wzrost poczucia bezkarności tych, którzy kombinuja jak zatkać nam usta. A tymczasem atak wrogów przekuwamy w nasz sukces, bo akcja "obciachowe gazety" stała się głosniejsza. 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#81943

daj sobie na luz
nie kocham się w martyrologii salonowej i tyle

pozdrawiam i napisz cos dobrego

Vote up!
0
Vote down!
0
#81990

Nie, spamowanie to nie jest danie grzecznie JEDNEGO komentarza na blog i tyle. Spamowanie, to nachalne wrzucanie tego samego tekstu gdzie popadnie - po kilka, kilkanaście razy w tym samym miejscu. Bo dopiero wtedy to realnie komukolwiek przeszkadza. A tego Intuicja NIE ROBIŁA.

Tak jak pan napisał: bez obrazy, ale nie rób sobie pan jajec. Jakaś skala proporcjonalności winy do kary obowiązuje.
________________________________________________
rip LunarBird CLH
BOW TO NO MAN. TRUST NO ONE.

Vote up!
0
Vote down!
0

rip LunarBird CLH
BOW TO NO MAN. TRUST NO ONE.

#81846

Czy ja jestem adminem w S24?
Ja jestem po prosty tak grzeczny i miły, że pomimo wielokrotnego nazywania moich poeowskich und lewackich adwersarzy słowami powszechnie ( i słusznie )uznawanymi za wulgarne nie sprowadziłem na swój stary łeb kary większej niż brak publikacji na SG. A i to po cichu.

http://amazoniawweekend.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#81852

"Ja jestem po prosty tak grzeczny i miły"

Albo po prostu pańskie teksty są niegroźne i nie odnoszą najmniejszego skutku. Gdyby odnosiły, represje ze strony establishmentu by pana dotknęły niezależnie od tego, jak grzeczny i miły pan jest.

rip LunarBird CLH

Vote up!
0
Vote down!
0

rip LunarBird CLH
BOW TO NO MAN. TRUST NO ONE.

#81886

Może i zawiodła.
Ale przyznasz, że nie tylko o brak mojej intuicji tu idzie.
Często widywałam taki chamskie, zupełnie niemerytoryczne komentarze, których autorów jakoś nikt nie banował.

Poza tym, gdybym reklamowała tam sprzedaż butów - to owszem należałaby mi się ta blokada.
Chcę przez to powiedzieć, że cel "nobilituje" nijako spam.
Czy można byłoby zbanować blogera, który promuje na salonie np zbiórkę pieniędzy dla powodzian?

Oczywiście nie porównuję tych dwóch akcji.
Chcę jedynie zauważyć, że fakt promowania określonego wydarzenia jednak miał znacznie.

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

intuicja

#81853

jaki był pretekst.
To co oni robią to jest taka gra. Nie ma się czym przejmować bo już widzę, że "wiaruchna' pisze o tym teksty. Przed chwila byłem u Ironicznego Anglosasa. Jak będzie więcej to spoko. Poza tym są jeszcze miejsca takie jak popularne Niepopki itp.

http://amazoniawweekend.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#81861

jaki był pretekst.
To co oni robią to jest taka gra. Nie ma się czym przejmować bo już widzę, że "wiaruchna' pisze o tym teksty. Przed chwila byłem u Ironicznego Anglosasa. Jak będzie więcej to spoko. Poza tym są jeszcze miejsca takie jak popularne Niepopki itp.

http://amazoniawweekend.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#81862

e tam
co tam niepopek
salonowiec to jest gość

pzdr myślących

Vote up!
0
Vote down!
0
#81863

http://niewolnik.salon24.pl/222097,obrazki-salonowe-121

http://amazoniawweekend.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#81864

:)))))

http://laenia.salon24.pl/222102,kto-banuje-intuicje

http://amazoniawweekend.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#81865

Ale może dzięki tym tekstom na SG znalazło się właśnie lubczasopismo "Kocham OB CIACH!:)"

Było dzisiaj trochę zamieszania.
Admin mogła sobie naprawdę darować tego bana.
Mogli mnie najpierw ostrzec, no nie wiem - są sposoby.

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

intuicja

#81869

Ale teraz wszyscy już wiedza o twojej Akcji i rzecz się sama napędza. Jankes jest w głupiej sytuacji ( nie pierwszy raz ) i ciekawe jak wybrnie.
Admin sam siebie pociągnął za ucho, z głupoty pewnie. I tyle
Ty góra a one dołem i tak powinno być!

http://amazoniawweekend.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#81872

Żeby tylko nie zapomnieli przed sobotą (11.09).
Teraz dużo szumu, emocji, które gdzieś tam ulecą.
A za dwa tygodnie cisza...(tfu, tfu)
Tak się nie stanie.

Vote up!
0
Vote down!
0

intuicja

#81873

nie spać...

wyspowiadać się :-((

Vote up!
0
Vote down!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#81876

 i I. Jankego i jego salon 24.Może po takim prysznicu by się obudził.

Vote up!
0
Vote down!
0
#81916

"Powinno się bojkotować"
W żadnym wypadku!
1. Tak bojkot to odbieranie sobie okazji do mówienia swoim głosem!
2. Pan Janke trochę sie poprawił, bo Lubczasopismo Intuicji, dotyczące OB CIACHU, dał na Stronę Główną.
3. Któż z nas nie błądzi - Pana Janke trzeba nawrócić, a nie utrudniać czytanie naszych notek Jego czytelnokom.

Bojkot jest zupełnie pozbawiony sensu!

kłaniam się

Vote up!
0
Vote down!
0

kłaniam się
Niegdysiejszy Blondyn

#81952

http://lubczasopismo.salon24.pl/intuicja/post/221997,wazne-dla-ob-ciachu#comment_3147888

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#81919

No i po burzy.Nie po raz pierwszy obserwuję na Niepoprawnych skakanie sobie do oczu i przyznam szczerze,że jest to dla mnie przykre zjawisko.Kiedy pojawiłam się tu pare miesięcy temu, poczułam cos w rodzaju ulgi,że już nie muszę walczyc sama z  chaosem myśli rozsadzających głowę.Nie radziłam sobie ze stresem po Katastrofie Smoleńskiej i właśnie tu znalazłam Was,czujących i myślących podobnie.Od Was się uczyłam jak przeżyc ten trudny czas.

Tu było miejsce,gdzie każdy bez przeszkód mógł sie wypowiedziec[oczywiście poza skrajnymi przypadkami] i oczekiwac konstruktywnej dyskusji.Niepoprawni przygarniali wsystkich,którzy chcieli tu sie pojawic,pożalic ,podzielic  własnymi przemyśleniami czy chocby zaczerpnac świeżego powietrza,którego gdzie indziej brakowalo.Coś się zaczęło zmieniac.Zaczęło sie liczyc to,że nie wszyscy są jednomyslni,że poruszaja nie te tematy co trzeba,że czyjs wpis jest za wysoko lub za nisko.Nie znam innego tak godnego portalu jak Niepoprawni.nie zmieniajmy Go w rynek ze straganami i przekupkami.Błagam!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i przepraszam jesli kogoś uraziłam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#81924

Oby dotarło do co "zakutszych" łbów. Na szczęście jest też wielu, którzy nie działają na zasadzie "moja racja jest najmojsza", ale kierują się dobrem nadrzędnym, jakim jest swobodna wymiana rzetelnej informacji oraz myśli przez ludzi zatroskanych o los państwa. Niestety są tu i prowokatorzy, i "krety" i zwykli durnie. Cóż... przekrój ludzkiego "stada". Ale przypomnac trzeba.
Cieszę się ze spotkania podobnie myślącej osoby.:)
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#81951

Też się cieszę i serdecznie pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#82077