Afera hazardowa - Krętacz czy idiota

Obrazek użytkownika Kuki
Kraj

Nie wiem, co inni napisali o "pułapce", bo sam jestem w potrzasku kłopotów :( Chciałbym jednak postawić tezę: premier naszego kraju jest krętaczem lub idiotą.

Według mnie można założyć, że jakiś tam rozum ma, a zatem idiotą chyba nie jest. A dlaczego można nazwać go krętaczem? Już wyjaśniam.

Gdyby Donald Tusk był człowiekiem uczciwym, to żadna pułapka nie byłaby dla niego straszna - nie musiałby biegać po gabinecie i pocić się, by znaleźć z niej prawidłowe wyjście.

Według płaczliwej relacji Tuska został on postawiony przez Mariusza Kamińskiego w sytuacji bez wyjścia i musiał zdradzić tajemnicę śledztwa. Widział więc zagrożenie, ale nie znajdował na nie recepty.

A wystarczyło zapytać swych zauszników od służb specjalnych. Chyba to nie oni poradzili mu dokonać przecieku. Jednakże najwłaściwszym człowiekiem, z którym można było ustalić działania, był sam szef CBA.

Czyli: Donald Tusk to krętacz!

Chociaż kilkukrotne zadawanie pytania z mównicy sejmowej (osobie, której w Sejmie nie ma), dlaczego materiały ze śledztwa CBA były takie same przed jak i po przecieku, a ostatecznie właśnie takie zostały przekazane prokuraturze, może świadczyć o tym, że to jednak idiota albo... Krętacz?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

że krętacz, oszust, obłudnik, hiPOkryta, leń, manipulant to ja już wiedziałem kilka lat temu, gdy ten Pan stawał się popularny.. Twoje "krętacz" chyba najszerzej opisuje tego Pana - dodałbym tylko jeden przymiotnik - "bezczelny krętacz" :D

Można tylko ubolewać, że ludzie widząc to (bo idiota tylko nie będzie widział tych przywar Tuska), akceptują takie standardy i takich ludzi. Ja osobiście z takim człowiekiem nie chciałbym mieć nic do czynienia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#33595

~~misiek Wydaje mi się, a nawet jestem pewien, że Tusku jest narzędziem w ręku tego całego czerwono- bolszewickiego układu mafijnego. Na zasadzie- im głupszy tym lepszy do manipulowania, Donald pełni swoją nikczemną rolę. Pierwsze skrzypce i stanowisko nadzorcy tej grupy przestępczej pełni "Grzesio". Dodatkami do tego śmiesznego i zarazem niebezpiecznego dla Polski układu mafijnego, są Julka od korupcji i były Czuma- któremu mafia z pewnością pożyczyła kasę na długi w USA. Rudy i jego ferajna z pewnością już długo nie "porządzą", bo do przejęcia "lodziarni" przymierzają się czerwoni złodzieje z SLD. To komuchy sa tak naprawdę szefami "lodziarni", tusko- matoły tylko na chwile przejęły kręcenie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~ocean

#33596

To, że jest krętaczem, przyznał już będąc wicemarszałkiem senatu ( "nie  za to mi płacą, bym mówił prawdę"), tylko teraz już tak zakręcił, iż nie pamięta co komu nałgał. 

 

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#33597

 A jak mozna nazwac polakow ktorzy go wybierali,a jeszcze będą wybierać na prezydenta?Podobno to inteligencja.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#33606

gasz!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#33609

Tuska nie tylko można określić mianem bezczelnego krętacza. Dla mnie to człowiek bez odwagi - powinien urządzić wybory i pokazać że on ma sytuację pod kontrolą i nie boi się zdeterminowanych działań.

Tak się jednak wydaje, że teza dotycząca służalczej funkcji wobec "Richelieu" i bliżej nieokreślonej Grupy Trzymającej Władzę vide Układ jest w tych okolicznościach bardzo prawdopodobna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#33688

tylko nieudacznik,lub zakładnik Grupy Trzymającej Władzę,?

oto jest PYTANIE ;)

 gość z drogi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#34086