Donaldzie ! Nie rozśmieszaj mnie !!! Proszę !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

 

W poniższym tekście celowo opieram się  na przekazie Tusk Netwoork Vision 24 by nie posądzano mnie o  oszołomską jednostronność, brak obiektywizmu itd. wytwory splatfusiałej  chorej  fantazji...

 

http://www.tvn24.pl/nie-uzywajcie-klamliwego-stwierdzenia-ze-polska-oddala-sledztwo-rosjanom,279404,s.html

Niezależne medium TVN24 czyli Tusk Netwoork Vision 24 zaczyna wystąpienie premiera Tuska w Sejmie RP (27.09.2012)  tekstem walącym po oczach"Nie używajcie kłamliwego stwierdzenia, że Polska oddała śledztwo Rosjanom".

 

 

OK ! Ale zacznę od tego - w szachy trzeba umieć grać, premierze Tusk !

Do partii szachów się nie siada wiedząc, że jest  się  pionkiem w rękach wytrawnego gracza !

Trzeba być ostatnim głupkiem (albo desperatem?) by to zrobić.

Tak, panie Tusk ! Oczywiście - Smoleńsk to  rozgrywka polityczna i  pan jesteś ostatnim durniem jeśli  myślisz i spodziewasz się,  że jest inaczej !

 

Boże – pomyśleć, że  taki dureń jest premierem mego kraju ??

Upppssss... to tak zupełnie na marginesie....

 

Wracam do wyeksponowanych przez TVN24 słów drogiego premiera – „Nie uważajcie kłamliwego stwierdzenia, że Polska oddała śledztwo Rosjanom”....

A przepraszam, panie premierze, że tak niegrzecznie zaczynam od pytań (nie trzeba było prowokować albo należało wybrać do prezentacji swej pozycji... mądrzejsze medium!)

 - kto używa tego „kłamliwego stwierdzenia” ?

- kto oddał śledztwo Rosjanom ?

- kto z reprezentujących  oficjalnie Polskę tego dokonał ?

 

Pan premier raczy szukać winnych własnej decyzji wśród szeregowych Kowalskich, Malinowskich, Nowaków ? Czyżby to oni dokonali tego niecnego dzieła w imieniu Polski ? Nie spotkałam się z prezentowanym przez TVN24 czy jakiekolwiek inne medium Kowalskim, Malinowskim, Nowakiem, głoszącym publicznie „to ja jestem polska racja stanu”... Natomiast widziałam i czytałam pana premiera tupiącego nóżkami i piszczącego histerycznym falsetem „to ja jestem polska łacja stanu !”...

 

Mania wielkości pana premiera chyba  przybrała formę obsesji maniakalnej jeśli zarzuca pan opozycji, że z jednej strony oczekuje od rządu RP neutralności, z drugiej  niejako prowadzenia śledztwa....

Ależ panie premierze – spieszę donieść, że przynajmniej ja - oceniając pana IQ (mam nadzieję, że pan nie mierzy go w cm ? pytam bo wielu pana kapciowych na forach  JPN, tzn.  tvn24, interii, wp, onet, salon24  itd., wciąż  czyta skrót IQ jako” i-ku” czyli  „iloczyn kuta...”no, fiucika, panie premierze, sorki, znaczy się ile czynów, tzn. numerków ten ich kuta... znaczy się fiucik, jest w stanie w jedną noc wyfiutać) takiego czegoś ani po panu się nie spodziewam, ani oczekuję.

Tego – neutralności i jednoczesnego prowadzenia niezależnego śledztwa -

może dokonać tylko osoba wyjątkowo inteligentna, mąż stanu, dla którego na dodatek dobro Polski  i polska racja stanu są  celem nadrzędnym i kwestią  honoru !

O posiadanie powyższych cech i honoru w szczególności - nawet nie śmiem pana premiera  posądzać...

 

Tvn24 eksponuje dalej następujące kwestie premiera Tuska:

Odnosząc się do wypowiedzi posłów PiS, stwierdził, że pytania, które padły w debacie, świadczą o tym, że niektórych zacietrzewionych polityków PiS nie obchodzi dochodzenie do prawdy. W pytaniach było wiele insynuacji.”...

 

Niestety tusk netwoork vision24, wierna swemu emploi zawartemu w nazwie,  oszczędza konsumentom  informacji którzy to są ci zacietrzewieni politycy PiS, jakie są ich insynuacje i jaka do cholery jest w końcu ta prawda, do której premier Tusk tak zabójczo dąży,  a ona wciąż tonie w smoleńskiej mgle PiS-owskich insynuacji...

 

Dalej:

Tvn24 cytuje premiera: - Mówię o tych tezach czy pytaniach, które kwestionują skuteczne działania państwa jeśli chodzi o dochodzenie do prawdy o przyczynach katastrofy - powiedział Tusk.

Tvn24 nie raczy poinformować „o sooo chodzi” i wychodzi na to, że premier gadał sobie jak dziad do obrazu...

 

Dalej:

Stwierdził (premier Donald T. – przyp. mój), że parlamentarzyści powinni opierać swoje pytania, na faktografii, a nie na niesmacznych insynuacjach.

Jaka jest ta „faktografia” i te „niesmaczne insynuacje” ? O nich  tvn24 oczywiście milczy, czyli dalej gada dziad do obrazu... No nie, medium tak olewa swego chlebodawcę ?

Dalej: Jego zdaniem (znaczy Tuska - przyp.mój) , posłowie powinni sięgnąć do raportu komisji Millera, gdyż tam można znaleźć - w jego opinii - odpowiedź na wiele pytań, choć jak zastrzegł, posłowie nie znajdą w nim potwierdzenia politycznych tez na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej.

Zaraz zaraz, panie premierze ! O jakie polityczne tezy na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej panu chodzi ? Przecież wałczy pan o nieupolitycznianie Smoleńska i nagle każe pan szukać w raporcie  politycznych tez na temat przyczyn katastrofy ?  Przcież to się kupy nie trzyma. Jaja pan sobie robi ze mnie czy jak ? Nie trzeba niczego szukać bo wystarczy szyld „Komisja Millera” i cała apolityczność raportu idzie paść się na błonia...

 

Dalej (za tvn24): "Komisja Millera neutralna politycznie"...

- Nie ulega wątpliwości, że komisja Millera to był zespół neutralny politycznie, złożony z fachowców. Staraliśmy się zadbać o maksymalny komfort rozumiany jako polityczną neutralność i ochronę przed jakimikolwiek naciskami wszystkich członków komisji Millera.

Panie płemierze ! Zaczynam ryrać bom wkurzona... W czym zawiera się neutralność polityczna komisji Millera ? W tym, że min.Miller był ministrem pana gabinetu , który to gabinet był organizatorem lotu Lecha Kaczyńskiego do Katynia? A może neutralność polityczna komisji Millera zawiera się w tym, że członkowie jego komisji ze skromności nie sygnowali imieniem i nazwiskiem oraz własnoręcznym podpisem raportu ?

 

Dalej (za tvn24) – ble ble ble i na koniec cynizm Tuska :

"Przepraszam za ewentualny ból" i „(...)gdyby myślał o bezpieczeństwie swoich współpracowników, to nie pojechaliby oni do Moskwy po katastrofie smoleńskiej, bo nie wynikało to z żadnych statutowych obowiązków.”.

 

bo nie wynikało to z żadnych statusowych obowiązków”...

Przepraszam, że pytam premiera i też nie oszczędzę sobie cynizmu, w końcu przykład idzie z góry – w obliczu powyższego wynika, że śledztwo w kwestii śmierci urzędującego prezydenta RP również nie leży w kwestii statusowych obowiązków rządu RP.

Dziwne, że  mimo to się toczy ?

Pomijam – jak 

 

Po co się toczy ? Je... znaczy się trąbał pies prezydenta, wsio rawno Kaczyński czy Komorowski, Kwaśniewski albo Wałęsa... Oooo, Jaruzelski też był prezydentem. Je....pardon – trąbał pies Jaruzela !

No po co się toczy ta farsa śledztwa ? Po to by Kopacz nie musiała kłamać ? Albo taki Arabski ? A Sikorski ? Ileż on razy robił z siebie pajaca, dożynał watah itd.... Albo taki Komorowski – prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni...

Te wszystkie kretyństwa swych ludzi tak jednym zamachem pan premier dziś skreśla ?

 

Przecież oni robili z siebie durniów po to by pan do dziś mógł być premierem !!!

Co za niewdzięczność, paaanie Tusk ! Oni w pana chlebem, a pan w nich gównem ?

 

.............

 

Dobra, kończę bo zaraz pawia puszczę, że taki krrretyn jest premierem mojego państwa.

Je... znaczy się trąbał pies  Tuska, trąbał  pies  tvn24...

 

............

 

Nie chcem ale muszem być cyniczna bo na cynizm tylko cynizm może być odpowiedzą.

Takie plusy dodatnie i ujemne... qoooźwa !

 

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

I wszystko jasne ?

To bezpieczniackie gniazdo os, na wyrost zwane telewizją prywatną, robi swoją starą, dobrą robotę. Jak z elementarzy dezinformacji każdej bezpieki.

Dajże spokój, TVN24 oglądać ; )

No ale przyznam, że to dość twórcze rozwinięcie szopenhauerowskiej dezynwoltury "grabarza". Ciężko mi to przyznać, ale on w te klocki niestety gra coraz lepiej...
Albo to po prostu brawura kogoś kto wie, że już tylko jazda z pedałem gazu wduszonym do ziemi może uratować. Znaczy albo w te, albo wew te...
Jest to jakaś koncepcja...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#293770

przeciez sie "wkurzyl"na ewe kopacz za to, ze sie nie "skryla pod ziemie" (nomen omen). nie dlatego, ze tam miejsce ludzi co ze wstydu plona, a tylko, ze mu sie wydarla przed szereg. a on mial juz skrypt przygotowany.

choc tak na serio, to to "wkurzenie" - to wlasnie czesc tego skryptu. ochlapy dla tluszczy. ooo, tusk sie wkurzyl na kopacz. no-no.

tusk: "gdybym myślał o bezpieczeństwie swoich współpracowników, to nie pojechaliby oni do Moskwy"

dlaczego? co im w tej moskwie grozilo? dlaczego tusk sugeruje nam, ze moskwa bywa smiertelna? ano, bo podprogowo daje nam do zrozumienia, a tak, a tak, to byl zamach. i kazda podroz do moskwy wowczas (a i dzis tez) moze skonczyc sie smiercia. co, nie? zejscie do garazu podziemnego tak sie czesto konczy, haha.

podprogowa sugestia, ze to byl zamach, a wiec dochodzenie do ujawnienia prawdy to dopraszanie sie inwazji. to wojna. o ktorej przeciez po smolensku mowil. "czego oczekuje PiS, czego chce, wojny z rosja???"

pamietajcie! pojechali do moskwy ryzykujac zyciem.

tchorz... a nie, przepraszam. pragmatyk (w ladnym krawacie) nie ryzykuje zycia, nie ryzykuje wojny z rosja, honorem sie nie unosi i zbezczeszczone przez wroga zwloki ofiar sobie po prostu wliczy w koszta przezycia. no a przy tym takie drobiazgi jak raport MAKu to majowy deszczyk, zadne tam plucie w twarz.

tusk insynuuje to wszystko pomiedzy wierszami oficjalnej wypowiedzi. wszak nie tylko ruskich sie boi. my go mozemy rozszarpac na miejscu. a gdyby zdarzylo sie, ze dostalby sie w lapy "pisowskiej czerni" i sznur na szyje by mu zakladano, to co? no to wtedy moze powiedziec: "panowie, gdybyscie byli inteligentni, to byscie sluchali mojego przekazu ukrytego w oficjalnych wypowiedziach. ja od dawna dawalem do zrozumienia, ze prawda o zamachu bedzie kosztowac nas wojne z rosja i ze jazda do moskwy wtedy grozila smiercia, no, do cholery kazdy inteligentny by zrozumial, panowie, litosci..."

na razie jednak gonady ma wkrecone w ruskie imadlo, wiec cofnac sie nie musi. ani nie ma jak.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#293775

Zaglądam tam czasem by mieć skalę porównawczą.
Poza tym dobrze wiedzieć co u przeciwnika w trawie piszczy.
Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#293889

Tusk, jak zwykle mówi prawdę, tylko tylko, że po swojemu, inaczej, prawdę odwróconą. Bo czyż stwierdzenie : "Nie używajcie kłamliwego stwierdzenia, że Polska oddała śledztwo Rosjanom" nie jest prawdziwe ? Ależ jest. Bo to przecież nie "Polska" oddała to śledztwo Rosjanom a osobiście sam Donald Tusk.

"Bo nie wynikało to z żadnych statusowych obowiązków" - to też bardzo ciekawa informacja . Czyli wszyscy przedstawiciele rządu (min. Ewa Kopacz), którzy tuż po katastrofie przybyli do Smoleńska i Moskwy zrobili to zupełnie prywatnie z potrzeby serca i niesienia pomocy a nie jako przedstawiciele państwa i jego instytucji.
Z tego wynikałoby, że chyba tylko agent Tomasz Turowski był w tym czasie na służbie.

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#293783

Tusk zachował się i mówił jak pieniacz. Co zdanie, co fraza to była prowokacja do zadymy.
Nie udało się mu wywołać awantury, za to dał kolejne dowody, że kłamie.
Mam nadzieję, że zostaną wykorzystane przeciwko niemu w odpowiednim czasie.
Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#293896

który do perfekcji opanował szczucie na siebie Polaków. We mnie budzi tylko pogardę, i  nie tylko z powodu  w jaki sposób przemawia, co sobą reprezentuje, ale również to, że wprowadził do polityki takich ludzi jak m.in. Palikot, oraz toleruje występu ludzi pokroju Niesiołowskiego. A wogóle cały ten kram wokół p.Tuska zasługuje na jak najszybszy wykop, bez prawa powrotu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#293789

Bardzo śmiesznie zabrzmiało to:
"- Ta sprawa zasługuje na więcej niż na polityczną młóckę, dlatego być może to jest ten dzień, kiedy powinniśmy sobie wyraźnie powiedzieć: pracujemy, pracujemy w skupieniu, nie musimy ustępować własnym argumentom, ale kończymy wojnę w sprawie katastrofy"...

"Kończmy wojnę w sprawie katastrofy"... Mamy się czuć winni wszyscy tak jakbyśmy to Ty, ja, Ona, On ją rozpętali, tak jakbyś Ty, ja, Ona, On - oddali całość śledztwa obcemu państwu. Mamy się czuć winni jej istnienia bo premier tak każe.
No czy nie sqrwysyństwo ??

Pozdrawiam.
contessa

Cytat wzięty stąd:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Informacja-Jaroslawa-Gowina-ws-katastrofy-smolenskiej,wid,14963327,wiadomosc.html

_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#293901

niedawno powiedziane: nie każde oszustwo jest przestępstwem oraz wczorajsze "pomyliła pani ranie odpowiedzialności z pociąganiem do odpowiedzialności". Oto kwintesencja moralności i intelektu Słońca Naszego. Czekam tylko co jeszcze wywali z siebie osoba dla jaj nazywana "pierwszą w państwie". Pewnie jak zwykle coś o "głębokości", "trosce" i rytualnym pochylaniu się z pokorą. Dla ubarwienia i nadania takiego "fajnego" klimatu gdy będzie się pochylał mógłby poprosić aby z tyłu zaszedł go Biedroń. Wzmocniony przekaz (wcześniej mógłby jeszcze dodatkowo, tak po myśliwsku, huknąć sztakan spirytu) lepiej zapadnie tym 60 czy 70% obywateli ufających Mu.

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#293793

Moralność i intelekt - mówisz ?
Już zapomniał jak arogancko zachowywał się względem rodzin smoleńskich i za to nie przeprosił nigdy.
Intelekt - on nie ma intelektu bo korzystanie z cudzego nie jest posiadaniem.
To taka różnica jak... między braniem odpowiedzialności i pociąganiem do odpowiedzialności. Hehehehe.
Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#293909

że prymitywnie łżą, to dla nas żadna nowość a i lemingi chyba się już połapały - koniec ich rządów bliski

Ale tak sobie myślę jak słuchałem tych bredni - we wszystkich ambasadach obowiazkowo pracownicy od białego wywiadu słuchają tego, robia notatki i przekazuja to wyżej...

Co oni sobie wtedy myślą o Polsce i Polakach - mają nas zapewne za bantustan i bandę debili.

Żeby tak publicznie łgać w żywe oczy i w 2011 reelekcja tych POmiotów - nic że Myśmy głosowali przeciw wobec faktu że ta banda oprychów i kretynów dalej rządzi 38-milionowym dużym krajem europejskim.

Jeszcze będą dysertacje socjologiczne na ten temat a spodziewam się wiki leaków juz niedługo - zobaczycie jakimi słowami polskie "kadry" podsumują ;/

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#293822

Pomijam Tuska bo co miałam o nim powiedzieć to w notce zrobiłam.
Rozbawiła mnie Gowina obrona Kopaczowej. Ale o narracji i przekazie w następnej notce trochę później.
Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#293903

TO że Herman Dupsk jest idiotą jest dla mnie jasne od dawna, trudno być sprawnym umysłowo gdy od 15- tego roku życia chleje się tanie wina.
Jednak to że ci,którzy przygotowują mu mówki/bo przecież jest tak zajęty siedzeniem w szafie z flaszką że sam nie ma czasu/ też są bęcwałami to nowość.WCZORAJ HERMAN DUPSK SIĘ WYGADAŁ:
"gdyby myślał o bezpieczeństwie swoich współpracowników, to nie pojechaliby oni do Moskwy po katastrofie smoleńskiej, bo nie wynikało to z żadnych statutowych obowiązków.”.

Co groziło jego wsPOłpracownikom w bratniej rosji,co?
Trzeba by wała docisnąć ,niech rozinie tę zlotą myśl.
Pozdrowienia
zib1

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrowienia
zib1

#293852

"gdyby myślał o bezpieczeństwie swoich współpracowników, to nie pojechaliby oni do Moskwy po katastrofie smoleńskiej, bo nie wynikało to z żadnych statutowych obowiązków.”.

Wychodzi na to, że w rządzie RP Tusk jest od haratania w gałę, Nowak od bawienia się kolejką elektryczną ze sklepu z zabawkami, Mucha od układania puzzli, Vincent od gry w "Monopol" itd., itp, czyli reszta od wszystkiego co związku z rządzeniem państwem nie ma.

W ten sposób chcąc wpuścić w maliny Polaków, sam się w nich wytarzał.
Może wreszcie ta "zdecydowana" część Polaków przejrzy na oczy na jakiego cymbała głosowała.

Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#293906