Pewna odmiana gnidy...

Obrazek użytkownika Honic
Kraj

Na stronie http://11listopada.org/node/6 znajduje się (27 listopad 2011, godz. 01.18) następujący tekst napisany w imieniu tzw. "Kampanii Przeciw Homofobii" w której pan poseł Biedroń władzach pozostaje:

(...) Neofaszystowska ideologia współcześnie jest także często wykorzystywana przeciw osobom o nieheteronormatywnej tożsamości seksualnej.(...) Przeciwstawianie się ideologii neofaszystowskiej jest szczególnie ważne dla osób LGBTQ (lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i queer).(...)Uważamy, że naszym obowiązkiem, jako obrońców i obrończyń praw człowieka, jest udział w blokadzie neofaszystowskiej demonstracji 11 listopada w Warszawie."

1. Pozwalam sobie zauważyć że w Niemczech rządzonych przez narodowych socjalistów homoseksualiści byli pakowani do obozów koncentracyjnych. W obecnej Polsce można zostać posłem i dostać diety oraz immunitet tylko dlatego że się ma "tożsamość nieheteronormatywną" i głośno o tym mówi, nie mając nic więcej istotnego do zaproponowania. Przykładem pan poseł Biedroń. Różnica jest moim zdaniem istotna.
2. Proponuję panu Biedroniowi organizacji w której włądzach - o ile mi wiadomo - pozostaje, wyjść poza kanon instrukcji dla sowieckich politruków z połowy ubiegłego stulecia i dowiedzieć się co to naprawdę jest faszyzm, jeśli to nie jest dla pana posła zbyt trudne intelektualnie.
3. Każdy kto nazywa Święto Niepodległości neofaszystowską demonstracją jest dla mnie gnidą. Bez względu na to czy- i na ile jego "tożsamość jest nieheteronormatywna".
4. Polska zawsze będzie dla mnie wazniejsza niż "chwyty poniżej pasa" pana posła Biedronia o których doniośle wyrażał się niedawno w Sejmie, co nie świadczy o tym że wokół jego podwiązek (czy dowolnych innych szczegółów garderoby) nastepuje rotacja Wszechświata.
4. A ja, niestety, nadal kocham ten kraj gdzie byle pedał, choćby i poseł, może mnie bezkarnie nazwać neofaszystą, ale ja nie mam prawa nazwać go pedałem bo może mnie ścignąć z mocy prawa... Tym gorzej dla niego.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 -systemy wartości ! - a propagując swoje zboczenie seksualne (jest jeszcze wiele innych zoofilia,nekrofilia)- stara w ten sposób "usprawieliwić ,oczyścić" wyciągnąć z podziema innych dewiantów bo "w kupie raźniej".Tak na mrginesie ,geje często są lub stają się pedofilami - w osiągnięciu wyższych podniet marzą o czystych niewinnych chłopczykach i to jest STRASZNE ! - czy oddalibyście swoje dziecko na wychowanie gejowi żeby zamienić mu całe dzieciństwo w jeden koszmar ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#203596

czy to oryginalne nazwisko czy raczej pseudonim operacyjny? Mam tu na myśli sympatyczne stworzonko jakim jest biedronka i wykoszmarzenie przez pedalskie chore umysły w biedronia.

Bo to brzmi czadersko, coolowo i palikutowo:
Gdzie jest wiewiór?
Wiewiór poszedł do biedronia by mu wygłaskał kitę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#203597

z jednej strony, nie warto się nabijać z nazwiska nazwiska ludzie (ludziska) mają różniaste. Co to jest istotne to co ten osobnik sobą reprezentuje. Ale z drugiej strony pseudonim operacyjny jest umiejętnie wybrany bo ma nadawać skojarzenia w miediodajni... :-( manipuluję mistrzeowoe: może powinniśmy się od nich zacząć uczuyć?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#203602

jak rzyć panie pośle?śliska!ale panie ziemniaków z obiadu bida utrzymać...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 NSZ-ZJ

#203733