Jacek Fedorowicz z KOD-u

Obrazek użytkownika Honic
Kraj
Z racji mojego wieku, jestem świadkiem większości kariery Jacka Fedorowicza. Przyznam, że ujmował mnie wielokrotnie humorem i pomysłami, a także działalnością w stanie wojennym. Ostatnio robi się go znów dużo, między innymi za sprawą wywiadów w portalu "na temat" i w "Gazecie Wyborczej" (linki poniżej).
Z najbardziej współczesnych materiałów jawi mi się obywatel który "od samego początku idzie kiedy tylko może" na demonstracje KOD-u. Czuje się artystą; "artysta wielką zagadką jest". Właśnie wyprodukował "Wiadomości" jako kontynuację swego sławnego "Dziennika telewizyjnego" z lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Obecnie „Wiadomości” mają być jawnym i świadomym nawiązaniem do tego, co robił w czasach stanu wojennego, bo "dziś korelacje między tym, jak wyglądały ówczesne media rządowe, a tym, jak wyglądają dziś są uderzające". Do zrobienia "Wiadomości" podobno namówił go Petru. Najbardziej go denerwuje "skuteczność" Jarosława Kaczyńskiego któremu "przez lata udało mu się wyodrębnić jedną trzecią narodu i powstał ogromny rów, którego zasypanie będzie niezwykle trudne". "Władza Kaczyńskiego chce doprowadzić do tego, co już było. To dla mnie oczywiste, że marzy im się PRL"."Istnieją ludzie zakompleksieni, mściwi, z natury źli. Każde z tych określeń pasuje w jakimś stopniu do Jarosława Kaczyńskiego".
W tym miejscu zakończę, ponieważ w przeciwieństwie do pana Fedorowicza doskonale pamiętam kto podzielił Polaków. I nie był to Jarosław Kaczyński. Zakończyłbym wypowiedź całkiem, ale sprowokowało mnie końcowe stwierdzenie pana Fedorowicza że nie boi się hejtu z jakim "rzucili się" internauci "będący zwolennikami partii rządzącej" na Krzysztofa Kowalewskiego i Macieja Stuhra za ich "dowcipy". Hejtu oczywiście nie zamierzam uprawiać. Zdziwiłem się tylko niepomiernie czytając rzeczy o które nie posądzałbym człowieka którego kiedyś szanowałem za jego działalność i posądzałem o intelekt przewyższający podstawowe emocje. Jego inklinacje stają się zrozumiałe jeśli uświadomimy sobie kilka faktów.
Pierwszego marca w KRS zarejestrowane zostało stowarzyszenie pod nazwą "Komitet Obrony Demokracji". REGON: 363863027, NIP: 5252649748. W skład Zarządu wchodzi Joanna Anna Roqueblave, Pesel 59100201662.Według plotkarskich portali, "..."Mateusz Gessler to syn Adama Gesslera i jego pierwszej żony Joanny Roqueblave (córka aktora Jacka Fedorowicza). Kucharz sporą część życia spędził we Francji, gdzie uczył się sztuki gotowania. Teraz prowadzi jedną z modniejszych restauracji w Warszawie, którą bardzo chętnie odwiedzają ludzie związani z show-biznesem i polityką." Stąd już jest blisko do Magdy Gessler oraz jej brata - Piotra Ikonowicza. 
Według Monitora Polskiego Nr. 31 poz. 273 str. 1056, postanowieniem Prezydenta Lecha Kaczyńskiego z dnia 4 grudnia 2007r. "za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, za zaangażowanie w walkę o wolność słowa i wolne media, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i społecznej" został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. 
Po raz drugi Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski otrzymał już W dniu 21 marca 2011 r.  z rąk Bronisława Komorowskiego "za wybitne zasługi dla rozwoju niezależnego dziennikarstwa, za działalność na rzecz przemian demokratycznych, wolności słowa i wolnych mediów oraz za dokumentowanie najnowszej historii Polski i upowszechnianie wiedzy o ważnych wydarzeniach historycznych i społecznych, ordery i odznaczenia dziennikarzom i osobom zasłużonym dla wolności słowa i wolnych mediów". Wśród dziennikarzy odznaczonych tego dnia znalazły się takie znane osobistości jak Konstanty Gebert, Anna Bikont, Piotr Pacewicz, Piotr Rachtan i Ernest Skalski.
I to mu chyba zaszKODziło...
 
Linki:
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (20 głosów)

Komentarze

No cóż, lewackośc tego pana znana jest od dawna, to przecież zwolennik UD i UW, "europejczyków" po porstu, to gdzie miał pójśc jak nie do szKODników...

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1513716

Gdy strumień srebrników przestaje płynąć, a nowa władza nie zapewnia im tego, no to POwrótt do tych co płacili.

Dla nich tylko koryta się liczą, takich Fedorowiczów jest pełno, wstyd że stoi w ramię z tymi co Polaków ciemiężyli, a dzis maszerują jako staruszkowie w KOD-ach.

Jednak Marcin Wolski i Janek Pietrzak, Rewiński pani Łojewska nie dali się skusić srebrnikami, jak to badziewie pseudo artystyczne, Wajda, Janda, Olbrychski, Kowalewski, Sztur, Opania, Federowicz, Materna, Man i wielu innych, wychowanych w komunie i zarabiający krocie by chwalić komunę i POkazywać się na POchodach pierwszego maja.

Kto był świnią kanarkiem nie umrze.

Vote up!
13
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1513721

pieśniarz wyklęty - niezłomny, ojciec trojga dzieci

Vote up!
13
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1513722

Zgadza się, gdy pisałem to w danej chwili nie pamiętałem Rosiewicza, a jest to osoba nie tuzinkowa.

I warto by o nim przypominać, jak o innych co Polskę wolną ukochali i są między nami lub już odeszli.

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1513724

To cecha rasowa. Chyba nie odkrywam Ameryki, że tzw. "polski kabaret", to żyd na żydzie!. Cechuje ich solidarność żydowska!. KOD to stowarzyszenie żydostwa polskiego!. Tak samo, jak tzw. Nowoczesna!. Oni mogą się spierać, kłócić i nawet pobić!. Ale kiedy sprawa nadrzędna, to solidarni. A sprawa nadrzędna, to powstająca nad Wisłą, JudeoPolonia!. Są do bólu solidarni i przepełnieni nienawiścią, do nas!. Przeszkadzających im w tym, Polaków!.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1513720

...Żydzi sa wszędzie - jak motocykliści.

Fenomen tego narodu - to obecność zarówno wśród ofiar, jak i katów. Patrz: Getto i żydowska policja.

To może zmylić. Janusz Korczak (Henryk Goldshmidt) poszedł na śmierć, choć nie musiał, by dzieci, sieroty żydowskie mniej się bały.

Kaci - bestie mordujący Polaków w kazamatach ubeckich - byli Żydami. Nawet najbardziej upadły Polak nie posunąłby się do takiej podłości.

 

 

Vote up!
14
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1513759

Witam serdecznie ;-)

Markowa nie bez kozery II w.sw. sprowokowali Zydzi.Dlaczego ? Bardzo proste, w swojej bezgranicznej wredocie zalatwili dwa wazne dla przyszlej historii Swiata tematy. Rekoma glupich Niemcow pozwolili wymordowac zydowska biedote i uchronic INTELIGENCJE, by w tym samym czasie wyrznac przede wszystkim polska inteligencje i pozostal... niemalze motloch... I co mamy dzisiaj ? Europejska miernate i Zydowska inteligencje. Naturalnie Europa, a w tym rowniez Polska odradza sie intelektualnie, lecz na calkowicie zadawalajacy stan w tym temacie trzeba czekac jeszcze wiele pokolen. A tymczasem zydostwo opanowalo juz kazda dziedzine zycia i to na skale Swiatowa. Jest tylko kilka miejsc na Swiecie, gdzie nie maja szans, np. krajem takim jest Japonia. Ale sa to wyjatki. Na ten przyklad poprzez USA Zydostwo mocno kreci na politycznej arenie tego Swiata. I widzimy z jaka pogarda dla ludzkosci to czyni. Dla niedowiarkow wystarczy chociazby filmik z Youtube z Aaronem Ruso, albo William Engdahl...Dr. Rath i wielu innych, ktorzy bardzo trafnie diagnozuja Swiatowe Zydostwo, a przede wszystkim ich dazenia. Co prawda sa jedynie narzedziem w reku NWO, ale trzeba nadmienic, ze maja przy tym duza autonomie, o wiele wieksza niz grupa Bilderberg. Markowa, to powyzej to byly do twojego  "... obecnosc zarowno wsrod ofiar, jak i katow. "

Trzeba rowniez do tego tematu dodac, ze swiatowe Zydostwo juz od sredniowiecznych pogromow w Hiszpani znienawidzilo gojow i postanowili zniszczyc owczesny europejski porzadek " swiata " . I nalezy tutaj stwierdzic, ze  doskonale to im sie udalo. Zydowska gehenna w europejskich wedrowkach ugruntowala ich jeszcze bardziej we wlasnych racjach. Ciekawym jest jednak, ze ta ich percepcja pomija fakt tzw. powiedzialbym zydowskiej genetycznej wredocie charakteru.

serdecznie pozdrawiam

Szczesc Boze

Krzysztof

Vote up!
11
Vote down!
0

chris

#1513801

Polecam ksiązkę "Chrzescijanin w talmudzie żydowskim" księdza Justyna Bonawentury Pranajtisa, który został otruty za przetłumaczenie talmudu, a wczesniej zaszczuty za sądową ekspertyzę w sprawie mordu rytualnego.

Vote up!
6
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1513857

Witam serdecznie, no troche musze podstawic noge Szanownej Kolezance. Twoje w powyzszym komentarzu, ze..." zaden Polak nie posunal by sie do..." jest moim zdaniem wielkim naduzyciem. Bylo i jest dosyc Polakow, za ktorych musimy sie wstydzic i to na przestrzeni wielu wiekow...Tutaj niejako Cie poprawiajac stwierdzil bym, ze u Zydow to jest standart, a u nas wyjatki, jednak o znacznej ilosci...No nie sa to miasta i wsie, ale rowniez nie kilka osob...Podobne zachowania nie nalezaly przed II w.sw. do charakteru naszej kultury narodowej i tym samym nie byly standartem. U Zydow jest wrecz odwrotnie. Jest wielu porzadnych, lecz nie wychylaja sie i tym samym podpieraja zlo...

pozdrawiam serdecznie

Krzysztof

Ps. dziekuje za info. ksiazki ;-)

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1514007

Niestety masz pan, q..wa, bardzo dzuzo racji. Czystka genetyczna jaka urzadzily Polsce sprzedawczyki, zaborcy, hitlerowcy i stalinowcy oraz ich popluczyny okazuje sie niezwykle trudna do pokonania bo zbyt wielu Polakow jest niezwykle biernych. Odbudowa moze zajac wiele pokolen a to za dlugo. Chyba trzebaby zaczac modlic sie gorliwie o cud.

Ojciec opowiadal mi bardzo ciekawe zdarzenie. W kampani wrzesniowej byl oficerem rezerwy, saperem. Zostal internowany na Wegrzech. Przy pomocy wegierskich przyjaciol, ktorzy wyrobili mu dokumenty i wogole pomogli we wszystkim uciekl z obozu. Zreszta nie tylko on. Byla jesien 1940go roku. Droga powrotna do Lodzi biegla przez Wieden i Berlin. W pociagu do Berlina jechal w przedziale z Ukraincem wspolpracujacym z wladzami Rzeszy. Ukrainiec poznal sie, ze ojciec jest Polakiem ale go nie wydal. Moze dlatego, ze uwazal iz Hitler i Niemcy wojne przegraja co sam stwierdzil. Powiedzial rowniez, ze jedyna dobra rzecza jaka Niemcy zrobia w tej wojnie to zlikwiduja wiekszosc Zydow. Faktycznie tak sie stalo ale polskich Zydow wojne przezylo najwiecej (ponad milion) bo wielu ucieklo w glab ZSRR po aneksji Polski wschodniej no i stali sie idealnymi reprezentantami wladz radzieckich w Polsce.

Niestety, Hitler rowniez zaplanowal likwidacje polskiej inteligencji a znaczna czesc tych ktorzy przezyli wykonczyly wladze stalinowskie. Drugie niestety to, ze wiekszosc tych, ktorzy zostali wywiezieni do Niemiec i wyzwoleni przez aliantow do Polski nie wrocila a wiekszosc ich potomstwa niestety wolnej Polski nie doczekala.

pozdrawiam,

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Vik

#1513916

No takie ujecie tematu jest dla mnie nie do przyjecia. Okazuje bowiem pogarde dla czlowieka. Ja pisalem o wredocie Zydowskich przywodcow i to z owych czasow jak i dzisiejszych...Pozwolili bowiem, by KTOS wymordowal ich ubogich ( w tym rowniez umyslowo) ziomali. I to jest tragedia sama w sobie i ona wlasnie stanowi o zydowskim charakterze narodowym. To skrajne okrucienstwo ukazuje zydoski bezpardonowy sposob dzialania ( rowniez dlugoplanowy ). To jest rdzeniem zydowskiej obludy. Krzycza na caly Swiat o Holocausie, ale nie dodaja, ze sami go sprowokowali. To jest skrajne skurwysynstwo narodu wyPranego. Pisze celowo wyPranego, gdyz dla mnie wyprany jest on z chrzescijanskiego milosierdzia..., wyprany z szacunku dla czlowieka. A dlaczego pisze z chrzescijanskiego? No w koncu Zydzi mieszkali ostatnie kilkasetlat w lacinskiej cywilizacji, ktora charakteryzuje chrzescijanskie milosierdzie i chrzescijanskie wartosci moralno-etyczne. W tym miejscu niech bedzie  przykladem chociazby filmik na Youtubie- wywiad Aarona Ruso o kontaktach z Davidem Rockefelerem, ale przykladow jest bez liku. Kolejny przyklad, to napasc na Palestyne i okupowanie tego kraju po dzien dzisiejszy, a konkretniej , to ta bestialska forma tej okupacji. Zydzi stwiedzaja, ze terrytorium Izraela im sie nalezy...niejako "biblijnie" No wiekszej glupoty nie mozna bylo sie spodziewac, szczegolnie od chazarskich Zydow, gdyz ci dzisiejsi z tymi biblijnymi tyle maja wspolnego co my z Eskimosami...

Wiec powtarzam, w zadnym momecie nie bede przyklaskiwal komukolwiek, kto morduje jakis narod czy tez spolecznosc. Dziwi natomiast, z jaka lekkoscia czynia to sami Zydzi...i to jest przerazajace.Szczegolnie po tym ich holocausie...a moze przede wszytkim dlatego...

pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1514000

Dużo jest żydów wśród nas...i wogóle. Cywilizacja żydowska jest nam, katolikom, obca ale już nie koniecznie wszystkim Polakom. Bo przecież nie każdy Polak – to katolik. Są np.Polacy, którzy zachwycają się filmem „Ida”. Myślę, że zła, które szerzy się wokół nas nie należy utożsamiać wyłącznie z żydami....bo umkną nam inne narodowości, wśród których również są bestie, mniej lub bardziej wyrafinowane. To zło osobowe, które nam tak doskwiera to wszyscy ci, którzy odrzucili Jezusa Chrystusa, Jego naukę, Jego Kościół i Jego przykazania. To wystarczy aby prędzej czy później, stać się bestią w ludzkiej skórze.

(....)”Czcimy dzisiaj ten wielki sakrament który jest wypełnieniem wszystkich obietnic Pana Jezusa. Pan Nasz Jezus Chrystus obdarowuje nas w tym sakramencie Swoim Ciałem, Krwią, Duszą i Bóstwem, prawdziwie i substancjalnie obecnymi, mimo że ukrytymi pod postaciami chleba i wina.”(... )- See more at: http://www.bibula.com/?p=22485#sthash.7ykcwcku.dpuf
Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-4

Verita

#1513876

Czyzby to tak z definicji ? Oj nieladnie ! Gdy czasami Verita sie zapomni, to ja rozumiem, ale dlaczego z definicji ??? Przeciez w tym powyzszym komentarzu pisze cala prawde i tylko parwde...wiec ? Aj wej, czyzby koszerni dobrali sie do glosu :-)))))))))))))

A jezeli to nie koszerni, jeno lokalne niesnaski, to prosze sie opamietac, bo wyglada to troche nie tego... nie tego no ;-)

Nie wylewajmy dziecko z kapiela...szczegolnie, gdyby miala to oceniac jakas akademicka reka..., to poprostu nie przystoi ludziom wyksztalconym...wyksztalcenie bowiem powinno stanowic rowniez o poziomie etyczno moralnym...No chyba, ze lecimy po calosci... oko za oko..., ale czy to ma cos miec wspolnego z Chrzescijanstwem ???

A wiec ganimy TAK jak najbardziej, ale wowczas, gdy zachodzi taka potrzeba bez zbednych animozji...

W kazdym razie UPRASZAM UPRZEJMIE ;-)

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

chris

#1514001

...że tak pałuje ręka nawybitniejszego wśród NP nauczyciela akademickiego wraz z jego inną, mniej szlachetną częścią ciała. Uprzejmie dziękuję za opiekę nad pokrzywdzonymi i opuszczonymi.

Dziękuję również szanownemu blogerowi Bielińskiemu, który również zaważył oznaki niemerytorycznej oceny komentatorów zamiast komentarzy.

Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-3

Verita

#1514004

A mnie sie widzi, ze animozje sa podgrzewane i nie wiem wlasciwie dlaczego ? czy wsrod Chrzescijan nie powinna nastapic zgoda ? co mowimy o wybaczeniu itd., ... Czy mozna sie dziwic, ze ogien plonie, gdy bezustannie do niego dokladamy ?

Oj Verito...Verito..., to nie zadna opieka, jeno proba pojednania zwasnionych stron...Pytanie, czy strony chca sie pojednac ? Kto przeskoczy wlasny mur ? a moze to ma nalezec do folkloru Niepoprawnych ? :-))))))))))))))))

Oj Verito czasami tak dokazujesz,taka z Ciebie ZADRA, ze doprawdy nalezal by Ci sie klaps... calkiem poprostu przewinac przez kolano i...klaps...Bo krnabna z Ciebie Niewiasta i dosyc klotliwa ;-))) , a do tego czasami nie przebierasz w slowach, a czy Niewiescie to przystoi ???

Czy Polki nie charakteryzuja sie pogoda ducha, delikatnoscia i subtelnoscia i dalekie sa od " zachodnich obyczajow "... i ich formy zachowania...

pozdrawiam

Szczesc Boze

Krzysztof

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1514006

Nie należę do osób podgrzewających ...nic ,niczego i nikogo. Mówiąc o wybaczeniu i zgodzie....to tak jak bym słyszała bpa Gondeckiego,który nawołuje do zgody między KODem i resztą. Co do opieki...widać kolejny raz się pomyliłam. Myślałam,że chodziło ci o obronę sprawiedliwości a nie "świętego spokoju". O przeskoczeniu muru nie może być mowy....już Wałęsa to próbował i źle się skończyło. Folklor Niepoprawnych? Od kiedy to brak zasad moralnych nazywamy folkłorem? Nie udawaj, że nie wiesz o co idzie. Wystarczy prześledzić poprzednie wpisy i się dowiesz...o ile zechcesz. Ale to nie wystarczy.Jeszcze wypadałoby się wyzbyć konformizmu i tchórzostwa aby nie bać się otwarcie stanąć za sprawiedliwością. Czy Polaków nie charakteryzuje odwaga i rycerskość ? Oni są dalecy od unijnoeuropejskiej spolegliwości. Pozdrawiam rycerzy.

 

Vote up!
6
Vote down!
-3

Verita

#1514011

Vote up!
4
Vote down!
0
#1514013

Jozio, a gdzies Ty Verite obiektywem namierzyl ? Biegasz za nia po polach walki :-)))))))))))))

No ladna z niej niewiasta, palce lizac...jeno troche..."glosna " :-)))))))))))))))

i.... uparta jak cholera ;-))))))))))))))

Czasami to i dobrze, ale tak nacodzien ?...., to troche stresowe ;-)))

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1514017

 uparta jak cholera ;-))))))))))))))

Vote up!
3
Vote down!
0
#1514022

Zadra z Wac Panny ;-)))

Rzeczywiscie o opiece byc mowy nie moze. Gdy wchodze pomiedzy zwasnione strony, to staram sie byc obiektywny i prowadzic do konsolidacji i ugody, bez zajmowania stanowiska. To strony maja sie pogodzic, a nie ja ze stronami...

Jeden taki z Poludniowej Ameryki, ladnie pisze- dobry z niego literat kiedys w jedym miejscu napisal, ze nawet rycerze potrzebuja czasami przerwy-wypoczynku. Wiec Wac Panna nas ta rycerskoscia straszyc nie musi ;-) A moje popisywanie do bpa Gondeckiego przyrownywac i to w kontekscie KOD-ow, to rowniez nielada wyczyn...Jako, ze mam niemale poczucie humoru przelkne ten maly nietakt...Kolezanka niepotrzebnie sie upiera...Po co dzielic ? czy zgoda nie lapsza jest od niesnasek ? Percepcja ludzka jest bardzo zroznicowana i nie zawsze trzeba szukac zlej woli...W koncu jezeli bedziemy jedynie dzielic, to co ma nas laczyc ? a przeciez rzeczywistych wrogow dookola wielu...

pozdrawiam " rycerki ", albo nawet rycerkowe rycerki ;-),

czy tez bialoglowe owych rycerzy :-))))))))))))))))))))))

Ps. i jeszcze poniekad  zarzucac mi komformizm i tchorzostwo..., no faceta, to przeciagnal bym po macie, a Kozelanke..., no moze jakis klaps :-)))) dali Bog, moze to i przyjemne by bylo :-))))))))))))))))))))))))) kto wie ???

A gdy nadal bedziesz taka klotliwa, to Ci trza bedzie ten mieczyk od reki odjac i jaka chochle w prawice wsadzic, bys zupy nagotowala i spokoj bedzie :-)))))))))))))))))))))))))) W koncu Polak glodny, to i zly, a najedzony to i leniwy i szczesliwy, wiec moze w koncu spokoj nastanie ;-)))))))))))

A do tego wszystkiego " PRZEDRZEZNIASZ " ;-)  mnie od niezdecydowanego, oj Verito ze mna " tyz " chcesz sie klocic ? Chcesz tu " robic " za jakas Janke Darkowa ? czy co ? OlaBoga, opamietaj sie nieco :-))))))))))))))))))))))))))))

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1514015

szczególny sentyment mam do twórczości Wielkiego Artysty Przemysława Gintrowskiego, ale istnieje także, na przykład, "zapomniany" przez media, Janusz Rewiński. Oczywiscie, nie tylko oni.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1513725

Pelna zgoda. To tak jakby o Polakach mowic, ze kazdy to kurwa i zlodziej..., to jest przeciez wiecej niz naduzycie...Jednak wystepuje cos takiego jak duzy odlam zydowskiej wredoty w tym narodzie wyPranym i to jest niestety fakt niezaprzeczalny.

I nad tym nalezy ubolewac i za to sie modlic...

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1514002

Oto cały Fiedorowicz.

Vote up!
8
Vote down!
0

Kolejorz

#1513728

... widać upodobnił się do swojego sztandarowego bohatera - Kolegi Kierownika.

Vote up!
10
Vote down!
0

M-)

#1513758

"rozne stworzenia" - i te z lewej, i te z prawej.

W dzialalnosci politycznej "pozytecznych idiotow" nigdy nie brakowalo - a zaliczali sie do nich i wielcy naukowcy, i pisarze, i filozofowie...

Wystarczy przyjrzec sie, kto z wybitnych owczesnego swiata zawital do Wroclawia w roku 1948 na Kongres Intelektualistow... przy tych nazwiskach postac Pana Fedorowicza  wyglada zupelnie blado... 

Nie ma innej rady - jak zaakceptowac istnienie tego calego towarzystwa, a praca i rzeczywistymi zmianami - pokazac im, jak bardzo sie myla... ( czesc z nich - to typowi "politykierzy" zwolennicy systemu rzadow kolonialnych (PO-PSL), ale czesc - i to na pewno wieksza - to zindoktrynowani obywatele - pelni dobrych checi... ktorymi pieklo brukuja dzisiaj...)

Vote up!
4
Vote down!
0

mikolaj

#1513782

Witaj!

 

Czyli Jacek sprzedał się za kotlet. Po prostu za[isał się do KODu, by mieć pełną gesslerową michę. Chudziną był, to myśl skoncentrowana na żłobie.

 

Pozdrawiam

Ps. Szkoda go

Vote up!
6
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1513785

U schylku pierwszego "rzadkowania " PiS-u , ktore zreszta kojarzy mi sie z " rzadkami " w bardzo " zapuszczonym " ogrodzie,stworzyl sie front anty pisowy i to wlasnie w osobach przede wszystkim " swiatka artystycznego " Byl tam Wajda, Olbryski,  Kutz I wiele innych gnid i wlasnie miedzy innymi rowniez Jacek Federowicz. I nie tylko, ze tam byl, ale trzeba przypomniec, ze byl juz wowczas bardzo "glosny " Niczym tasiemiec jakis slizgal sie w "zafajdaczonych komuszych flakach " . Poprostu dwoil sie i troil, by osmieszyc " Kaczki " i tym jego tanim dowcipem " sypal im za kolnierz" ile wlazlo...Slowem Federowicz, Wajda, Olbryski, Kuz, Sztur,  to sa zwykle komusze zuliki. Jest " to to "  bez grama charakteru i honoru... , sprzedajace sie w czasach PRL - u " jak zwykle cichodajki " , a po 89 ` " robia " za jElity... "To to"  nie jest "wyprane"   z moralnosci i etyki, " to to " powyzszych wartosci nie uznaje jako podstawe naszej egzystencji i przede wszystkim cywilizacji. Dlaczego ? Calkiem poprostu PARCHOWE ma inna percepcje i inna skale wartosci...bardzo szczegolna jedynie dla swojego narodu. Chazarscy Zydzi poprostu nienawidza cywilizacji lacinskiej i to jest problemem tego Swiata i to od bardzo dawna.

 

pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0

chris

#1513803