W dniu kolejnej miesięcznicy...

Obrazek użytkownika Honic
Kraj
 Zauważam że miesięcznic smoleńskich na NP jakby mniej. Trochę to moja wina. Zamieszczałem moim zwyczajem krótki komentarz ze zdjęciem. Oczekiwałem też tekstów contessy. Nigdy nie traktowałem jej jako konkurencji; tekst witałem z radością i czytałem uważnie. Oceniałem wysoko. Ostatnio stan zdrowia nie pozwalał mi uczestniczyć w uroczystościach i widzę że wypowiedzi contessy również jakby mniej. Szkoda, choć orientuję się że ma daleko. 
    Miesięcznicom nasze wsparcie jest w tej chwili szczególnie potrzebne. Chyba wszyscy wiemy dlaczego. Chcę o tym napisać innym razem; tu nie czas i miejsce. Moim zdaniem jest to w tej chwili obszar walki o honor nas, Polaków. Przeciwko najbardziej mrocznemu obliczu komuny jakie mogło się u nas, w tych czasach pojawić. Występujacemu w imieniu swoiście pojętej "demokracji" pisanej tylko w cudzysłowie. Bo demokracja - zauważam - służy sprawiedliwym rządom w imieniu większości - nie walce przeciwko ludziom domagającym się prawdy i sprawiedliwości. Być może ten ich błąd sprawi że przegrają. Ale jeśli nie będę widział tego oznak - zrobię wszystko żeby tak się stało. I będę miał wtedy w dupie Hitlera, Stalina i Cezarego Pawła Kasprzaka z jego świtą. Równo, czyli "demokratycznie".
 
Słowa te - mam nadzieję - admin NP mi wybaczy.
 
Niech żyje Polska!
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

nie ma wyboru, ale lepiej nie pisać tych słów używając wszystkich liter, wystarczy zamiast wszystkich liter kilka gwiazdek, lub przynajmniej jedna, każdy domyśli się co autor miał na myśli. Słowa te są wyłapywane przez komputer śledzący wszystkie portale i na tej podstawie jest oszacowywany poziom każdego. Proponuję też zamiast myślników i odstępów używać przecinki.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1532645

Na początku - poprawy zdrowia Ci życzę.

Prawda, że opuściłam się ostatnio, ale nie tylko w miesięcznicach. Mam po prostu mało czasu na komputer.

Mam wyrzuty sumienia, że zaniedbałam miesięcznice jednak po Twoich słowach postaram się przeorganizować trochę czas i je  kontynuować. 

Pozdrawiam.

 

 

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1532676

dziękuję.

Honic

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1532741

są jak widać "wdzięcznym obiektem" ataków wszelkiej hołoty takiego, czy innego pochodzenia, czy też wyznania. Jednak jakoś słabo bronimy się przed tymi przejawami agresji, nietoleracji wobec nas, zakłamania i pomówień, a to ich zachęca do działania.

Niestety także wieliu zdradzieckich polityków - kiedyś Polaków, obsadzonych na ciepłych krajowych i europejskich posadkach po prostu w tym uczestniczy.

Niewątpliwie można to zmienić i antypolskie działania trzeba zacząć ścigać z mocy prawa i karać - bierzmy przekład z Żydów jak są konsekwentni, a nawet nadgorliwi w ściganiu jakichkolwiek przejawów antysemityzmu.

Postępujmy podobnie do nich i gdy ukazują się informacje o "polskiej zbrodni w Jedwabnem", czy "polskich obozach śmierci", to piętnujmy, wytaczajmy procesy, skazujmy na wysokie odszkodowania, a nawet wiezienie, to liczba chamskich, antypolskich informacji, artykułów, filmów i komentarzy zminiejszy sie do minimum, bo nikt, nawet etniczni, nie lubi ponosić odpowiedzialności. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1532694

bo teraz ono jest najważniejsze,teraz ,gdy Polska jest na kolejnym zakręcie,a na drogach polskich pełno zbójców. Niestety moje pokolenie tego zdrowia ma co raz mniej,wiec marsze zaczynają być dla nas nieosiągalne,może dają znać o sobie tamte,Nielegalne ?:)

ale skoro zdrowie nie pozwala nam maszerować KU Naprawie Naszej Polski,to chociaż mocno trzymajmy klawiatury w dłoniach,bo nimi pomożemy,tym,którzy naprawiają Polskę

Ba,damy odpór chamstwu  i obcym siłom,działąjącym na szkodę Polski...bo te marsze kociaków,czy jakiś tam dziwnych obywteli często rodem z WSI,zdecydowanie nie służą naszej drogiej Ojczyżnie...

Honicu,dzięki za piękne słowa : 

"Moim zdaniem jest to w tej chwili obszar walki o honor nas, Polaków. "

 

co do światełek Contessy,to pamiętamy i zapalamy co miesiąc

Fredko,masz Rację,ale jak sama widzisz opór materii ogromny,materii i wrogów Polski

pozdrowienia :)

Pani  premier,

szybkiego powrotu do zdrowia,Borowcy,również,Polska czeka na WAS :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1532787

ale wspieramy też śledztwo, bo warto, żeby jakieś konkrety na ten temat pojawiły się w końcu.

Od początku było wiadomo, że to będzie ekstremalnie trudne sledztwo, więc może lepiej było go nie rozpoczynać. Skoro jednak toczy się, to powinniśmy być informowani na bieżąco.

Pojawia się nadal mnóstwo hipotez na temat zleceniodawców tej katastrofy, ostanio "bracia zza zachodniej granicy" są na tapecie. A jakie są dotychczasowe ustalenia?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1532852