Mateusz Kijowski kłamie

Obrazek użytkownika Honic
Kraj

Wiem, że za tego typu stwierdzenie można spotkać się z gorzkimi żalami i nagonką, albo z gorszymi nawet kłopotami, natury  prawnej. Ale jakoś jestem spokojny. Mateusz Kijowski jest postacią powszechnie znaną i rozpoznawalną od około dwóch miesięcy. W tym czasie dowiedziałem się że:
1. Rzucił pracę bo wybrał poświęcenie dla spraw społecznych, a nie mógł pogodzić jednego z drugim.
2. Być może jest biznesmenem, współwłaścicielem firmy MKM-STUDIO Sp. z o.o., zarejestrowanej 16.05.2014 sygnatura akt WA.XIV NS-REJ.KRS/19601/15/669, REGON: 147240871, z siedzibą: powiat PRUSZKOWSKI, gmina BRWINÓW, ul. Książenicka 41, OWCZARNIA, kod 05-807. Tej ostatniej informacji pewny nie jestem bo może być wielu innych Panu Bogu ducha winnych Mateuszów Kijowskich którym oczywiscie nie chcę uczynić żadnej krzywdy. Ale myślę że łatwo i warto to sprawdzić.
Kim więc jest naprawdę Mateusz Kijowski (ten od KOD-u): społecznikiem który z tej przyczyny porzucił pracę i nie ma z czego płacić zaległych alimentów, czy biznesmenem?
Kiedy rodzina Wielkiegto Artysty, Przemysława Gintrowskiego, opublikowała informację że nie życzy sobie używania Jego utworów na sabatach KOD, odpowiedział Krzysztof Łoziński. Tekst tutaj: ]]>http://komitetobronydemokracji.pl/odpowiedz-na-list-rodziny-przemyslawa-gintrowskiego/]]>
Dowiadujemy się z niego że; "(...) Warto, by Państwo zauważyli, że KOD nie jest kontynuacją żadnej partii politycznej, nie jest z żadną partią związany i nie powstał z inicjatywy żadnej partii (o czym wiem najlepiej, bo powstał z inicjatywy mojej). KOD tworzą zwykli ludzie, który nie utracili żadnej władzy, żadnych przywilejów, bo nigdy żadnej władzy i żadnych przywilejów nie mieli. Ja też nigdy nie miałem żadnej władzy i żadnych przywilejów. Byłem emerytem i jestem emerytem.(...)" Ale "(...) my, mimo bardzo brutalnych oszczerstw z drugiej strony, nikomu nie ubliżamy. My nie zatrudniamy kilku tysięcy trolli do pisania obelg w Internecie. Na naszych demonstracjach nie spotkają państwo obelg pod niczyim adresem."
Czyżby? Na ilustracji pokazuję najbardziej spektakularne "banery" KOD-owców. Wiem z relacji, że były jeszcze bardziej chamskie. Ponadto, skoro to tacy "zwyczajni" ludzie, co tam robią takie osoby jak Ryszard Petru, Maja Komorowska, Agnieszka Holland, Roman Giertych, Tomasz Nałęcz (dziś - jak się zastrzegał w telewizji - nieobecny) i różni inni?
"(...)łączy ich tylko sprzeciw wobec dążenia jednego ugrupowania, a nawet jednego człowieka, do ustanowienia dyktatury (z czym zresztą on się nawet specjalnie nie kryje – patrz: projekt konstytucji PiS)?" To jak w końcu jest: troszczą się o podstawowe wolności, czy też występują przeciwko tylko jednej partii i tylko jednemu człowiekowi, czym wpisują się w brutalną i nie mającą precedensu od lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia propagandę, uprawianą i podtrzymywaną przez wiele lat, szczególnie przez ostatnie 8 lat rządów PO. Nie ubliżają? Sprawdźmy! Przyjrzyjmy się obrazkom... Jakoś trudno mi przyjąć, że treść banerów jest sprzeczna z dążeniami ich autorów, zebranych do kupy przez pana Kijowskiego.
c.k.d.
Tak więc, tezę że Krzyssztof Łoziński i Mateusz Kijowski, działacz "KOD-u" kłamią, uważam za udowodnioną. Czy takim ludziom dalibyśmy prawo współdecydowania o naszej rzeczywistości?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (22 głosy)

Komentarze

Mateusz Kijowski to zwykla najemna menda. Nie ma pieniędzy na spłatę alimentów , ale ma pieniadze na bilet lotniczy do Brukseli , gdzie jedzie opluwać swoja Ojczyznę Polskę , Tfu!

Vote up!
8
Vote down!
0
#1505498

Też bym nie pozwoliła, by mnie reprezentował oszust.

Dłużnik alimentacyjny w państwie prawa  powinien siedzieć, w więzieniu pracować i z tego alimenty spłacić.

 

Może minister Ziobro każe sprawdzzić Kijowskiego?

Czas  najwyższy.

Vote up!
7
Vote down!
0

Szamanka

#1505500

Nie dosc, ze nie placa alimentow (placi za nich spoleczenstwo z Funduszu Alimentacyjnego) - to jeszcze w wiezieniu korzystaja z wiktu i opierunku za dobre pare tysiecy zl miesiecznie.

Wymyslono juz dosc dawno dosc dolegliwe dla delikwenta kary za nieplacenie alimentow: np. tzw. nadzor elektroniczny - czyli ograniczenie wolnosci poruszania sie (np. mozna zadekretowac areszt domowy z jedyna mozliwoscia dojscia czy dojazdu do miejsca pracy) - to jest dolegliwe, dziala i nie obciaza spoleczenstwa.

Dlaczegbo Kijowski nie ponosi odpowiedzialnosci za nieplacenie alimentow? Zapewne ma dobrych adwokatow - czy nie mozna temu przeciwdzialac? 

Vote up!
3
Vote down!
0

mikolaj

#1505514

Gdyby ktoś związany z PiSem lub nie , zorganizował podobne do KODu demonstracje przeciwko PO , PSL, SLD , to TVN i GW wygrzebała by jego życiorys do trzeciego pokolenia łącznie. A tu w stosunku do M.Kijowskiego , nic cisza , jak makiem zasiał , a to znak, że coś wokoło niego jest coś śmierdzącego , dlatego w/w paszkfile milczą .

Vote up!
9
Vote down!
0

grek

#1505503

 na demostracji przeciwko KOD-ziarzom.

https://www.youtube.com/watch?v=cPvS_dB4-SQ

Vote up!
7
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1505504

A Polaków którzy nie chcą przyjmować kozojebów nazywa nacjonalistami. Żydo masoni mają dobre wpływy w kk, a towarzysz biskup chyba zaPOmniał że jest księdzem katolickim, a bieda Polskich katolików go nie obchodzi. Jak tak ich kocha, to niech ich przyjmie do siebie w kurii, na biednego nie trafiło. Takich mamy pseudo kapłanów z wierchuszki, czyżby POstraszono że nie będzie srebrników judaszowych.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1505506

To jedno zdanie tłumaczy chyba wszystko. "Jest inicjatorem Dnia Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce[1]. Był członkiem Komitetu Budowy Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie[14]." (źródło Wikipedia)

Vote up!
5
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1505509

- w GazWyb (GóWnianej) doszło do manipulacji wypowiedzią biskupa Gądeckiego.

Tutaj link: http://wpolityce.pl/kosciol/279241-uwaga-ostrzezenie-przed-manipulacja-wypowiedzia-abpa-gadeckiego-w-sprawie-imigrantow-nie-powiedzial-tego-co-przypisala-mu-wyborcza

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1505559

A może ten Gądecki na musiku jest ?
I dlatego robi to co robi.
 
To przecież o nich powiedział Jezus, że są dziećmi szatana  i spełniają uczynki ojca swego. 
ŻE SĄ KŁAMCAMI i że ojcem ich jest Diabeł, 
ojciec kłamstwa właśnie: Ew. Jana 8 ; 44
 
 
 
judaszów ci u NAS dostatek.
 
 
 
Vote up!
3
Vote down!
0
#1505515

Witam! Niech ten Gadecki pokryje te swoje pusto- slowie i zaprosi kilka rodzin innowiercow na swoje pokoje zapewniajac im utrzymanie! Pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1505520

Emeryt w wieku 47 lat? - Kto przyznaje ludziom w takim wieku emerytury?

Vote up!
4
Vote down!
0

antyleming

#1505522

Stąd moje zastrzeżenia "się"; informacja o firmie ukazała się tu: http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/mateusz-kijowski-jest-prezesem-spoki-a-nie-placi-alimentow_756113.html.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1505534

Udowadnianie agentowi służb zadaniowanemu do tworzenia "społecznego oporu" nie nma sensu...on bierze pieniądze od tych, co maja plan rozchwiania Polski - czyli komunistów, platfusów i banksterów...to klasyczny przykład konfidenta wyszkolonego w celu sprowokowania określonych działań...podobne zadani miał kiedyś Palikot a teraz Petru...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1505523

Poznanie wroga jest konieczne dla skutecznej obrony. Przypomnijmy sobie PO; na początku nikt się tym nie interesował, a teraz wiele istotnych informacji po prostu "schowano" czy "zakopano".

Vote up!
4
Vote down!
0
#1505535