Mjr Bauman, płk Geremek, gen. Michnik - służba w bezpieczeństwie! Braevik'i od Sikorskiego zaatkowali ambasadę Izraela

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Z jakim pietyzmem pisała nie tylko stalinówka Szymborska o chłopcach z bezpieczeństwa, co nie tylko w słotne listopadowe dni strzegli porządku wprowadzonego nad Wisłą na bagnetach czerwonoarmiejców!
Żywoty Baumano-podobnych morderców polskich patriotów co rusz ilustrują nam kto stał w pierwszym szeregu tzw utrwalaczy władzy ludowej!
Bauman, ikona lewactwa, pokracznych intelektualistów był nie tylko politrukiem, był także zwykłem kapusiem!
Tak jak m.in. Jaruzel donosił do informacji wojskowej na swych kumpli!
Nie dziwota więc, że tak jest szanowany nie tylko w środowisku krytyki politycznej, gdzie aż roi się od dzieci bezpieczniaków i ordynarnych, wulgarnych partyjniaków, różnych Gduli i różnistych Sierakowskich!
Także dla michnikowego GWna i okolicznego przytuliska Bauman to idol!, to ich guru!
Dzisiaj łżegadzina czerska usiłuje wmawiać, że tacy jak Bauman to niby przysłowiowe sprzątaczki i sekretarki z mostowskich!
Oni nie mają niby nic wspólnego z tymi co sadzali polskich patriotów na odwróconym zydlu, polewali wodą zimą, przesłuchiwali nieustannie dniem i nocą, wyrywali paznokcie i wymuszali zeznania!
Po Baumanie nastali inni!
Już nie wyrywali paznokci!
Oni weszli na poziom wyższy!
Zaczęli wyrywać Polakom ... NADZIEJĘ!
NADZIEJĘ na inną, na lepszą, na wolną Polskę!
Mjra Baumana i jemu podobnych zastąpili tacy jak Michnik i Geremek!
A efekty ich bezpieczniackiej roboty widzimy!
Obrona zbrodniarzy prl'owskich.
Kumoterstwo z nimi!
Szkalowanie i zohydzanie patriotyzmu, tradycji, polskiego heroizmu!
Nieustanny, zaprogramowany hałaśliwy, jazgotliwy fałsz zalewający i zatruwający przeróżne sfery polskiego życia!
To już na najwyższym poziomie postkominternowaka robota najbardziej przetworzonego bezpieczniactwa w wydaniu i wykonaniu takich pułkowników jak Geremek i generałów jak Michnik!
To taki XXI wieczny kominternowski high tech, to najwyższa półka kreciej, antypolskiej, ordynarnej propagandy!

Min. Sikorski tak bardzo zabiegał o ludne egipskie plaże.
Tak reklamował, namawiał, aby zamiast do Łeby, Kołobrzegu czy Giżycka walić tłumnie nad Morze Czerwone!, aby rzekoma egipska demokracja mogła się sama wyżywić!
Tylko co na to dzisiaj rząd Izraela, po atakach na ich kairską ambasadę!?
Tak samo pełzał przed swoim kolegą z brytyjskiego F O, że Polska aż roi się od Braevik'ów, zapominając dodać, że to jego partyjny koleś, kumpel z PO zamordował pracownika biura opozycyjnego PiS a drugiego ciężko ranił!
Sikorski zapomniał też doćwierkać, ze ten ich kumpel ubolewał, że nie zastał tam prezesa Jarosława Kaczyńskiego, bo to on był jego celem!
I ciekawe ... wyćwirkał brytyjczykom takie rioting'i, że głowa mała!
I co czuje teraz jego Anne, gdy ambasador Izrael dał dyla z Kairu!?

pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"Mjra Baumana i jemu podobnych zastąpili tacy jak Michnik i Geremek!"

A wszyscy jednej etny. Przypadek to czy jakaś prawidłowość? :))

A i dziś im do siebie blisko, czy ma więc ta cała ich działalność  charakter działań plemiennych na zasadzie: raz się robi to, raz to tylko etap się zmienia? Czyżby liczył się tylko interes etniczny, a te różne komunizmy i antysocjalizmy w które się bawiono w zależności od okresu, miały charakter wyłącznie narzędzi służących realizacji tego interesu? :)) Cóż, takie ujecie yo uproszczenie ale o ile kojarzę do dziś dla GW najgorszym zbrodniem:) jest Moczar. W żadnym wypadku nie za swoje czyny z UB z lat 45-48, gdy było krwawo, lecz za rolę jaką mu przypisuje GW w roku 1968.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#182231

Michnik nie ma pretensji!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#182239

przez antygazwybowych blogerów, przy stosowaniu "argumentacji" z GW.

Czy to że Jaruzel może współuczestniczył w przymuszeniu do odejścia z wojska politruków, prawników wojskowych, a może niech będzie, że i kilku oficerów liniowych żydowskiego pochodzenia, to taka wielka strata dla Polski (zresztą dla nich samych też)? A może to najlepsza rzecz jaką uczynił Jaruzel (a patrzmy negatywnie na jego inną wcześniejszą, a przede wszystkim późniejszą działalność). Odeszli ludzie, którzy współtworzyli te wojsko w najgorszym czasie: lata 40-te i 50-te, kiedy zwalczano ostatki polskiego patriotyzmu w tymże wojsku. Tym ludziom którzy odeszli z powodu żydowskiego pochodzenia (a przynajmniej tak to jest przedstawiane),  nic się nie stało, wyjechali na zasobny Zachód albo zostali tu i dostali dobrą pracę poza wojskiem, a potem niezłą emeryturę.

A na czym polegała nagonka medialna w wojsku? Ze raz na 60 lat swego istnienia jakiś "Żołnierz wolności", napisał o nadreprezentacji Żydów wśród politruków i o małym ich przywiązaniu do "socjalistycznej:))) ojczyzny" - wielu z nich wyjeżdżało, opuszczało armię legalnie i nielegalnie (i można to  zauważyć,  niezależnie od faktu, ze nie widzę nic nagannego w opuszczeniu, nawet dezercji z  ówczesnego wojska).

I tylko po to by zawstydzić GW (za to że popiera Jaruzela), stosuje się jej retorykę, propaguje jej wizję świata (ilez widziałem wpisów o antysemickim Jaruzelu)? I po to by jej zagrać na nosie, utrwala się bezkrytycznie, jako jedynie obowiązujący, narzucany przez nią pogląd na sprawy roku 1968? To wylewanie dziecka razem z kąpielą, moim skromnym zdaniem. I pomaganie GW w jej misji.

Oczywiście nie mam tu na mysli krótkiej notki, że GW nie zauważyła czegoś u Jaruzela, chodzi takie często obserwowane wpisywanie sie w propagandę GW blogerów, którzy chcą uderzyć GW "Jaruzelem"

Pozdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#182274

To Gomułka był antysemitą!. To on zrobił czystki, w końcu lat pięćdziesiątych i w 1968. Jaruzelski nie miał z tym nic wspólnego. Przyjaźń z generałem Kiszczakiem żydem, całkowicie obala twoje twierdzenie. To Jaruzelski, stworzył Kiszczaka!. To Jaruzelski, oparł całą solidarnościową agenturę na żydach. On ich wywindował i on ich posadził przy okrągłym stole. Dla picu, poprzetykał ich kilkoma Polakami, jak np. bracia Kaczyńscy. Wiedział, że żyd żydowi, oka nie wykole. Dlatego posadził ich razem, ze swoim zausznikiem Kiszczakiem. Dał im nadzieję na judeopolonię i obsadził na czele rządu Mazowieckiego, rodaka tej reszty "patriotów" w mycach!...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#182305

by nie wchodzić w spodnie GW, Szanowny Kolego Wlodeuszu. Zresztą moja wizja nie jest odległa od tej Kolegi:))

Nie dodałem moze, ze uważam cały "antysemityzm" Jaruza w 68 za pozorny (bo o tym świadczy jego droga życiowa o którejWłodeusz zresztą wspomniał), bo chodziło mi głównie o to,  by nie szerzyć wizji tworzonej przez GW, m. in. o biednych Żydach pokrzywdzonych przez polski "antysemityzm" w 68 r.. A gdy w filmie krytycznym o Jaruzie (ogólnie antyjaruzowym) ten temat podrzucono, cała armia antyjaruzowych i antygazetowybowych forumowiczów zaczęła go potępiać za antysemityzm oraz czepiać się GW, ze go popiera choć on "antysemita". Tym samym, mimowolnie, wsparli GW w kreowaniu jej spojrzenia na świat.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#182310

To aż zadziwiające, Antysalonie, że w tym całym towarzystwie, zupełnie nie ma komunistycznych oprawców.
Oni wszyscy, albo w biurze, albo kierowca, albo tylko sprzątał.
I ta "nudna" praca.
Nic tylko biedactwom współczuć...
Z tych "nudów", to nawet oprawcy z Katynia strzelali se w łeb.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#182251