Miller obwiesza Rosjan medalami niczym choinki.

Obrazek użytkownika Felix
Kraj

Trzech oficerów MSW Federacji Rosyjskiej zostało nagrodzonych resortowymi odznaczeniami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Rzeczpospolitej Polskiej.
Otrzymali je: naczelnik UMS AD MSW Rosji generał major służby wewnętrznej P.W. Popow, zastępca naczelnika Urzędu pułkownik milicji R.A. Tierientiew i zastępca naczelnika działu Urzędu pułkownik milicji M.Ju. Waśkow.

Strona MSW Federacji Rosyjskiej poinformowała, że oficerowie zostali nagrodzeni przez stronę polską "za skuteczną koordynację współdziałania pomiędzy oddziałami organów spraw wewnętrznych Federacji Rosyjskiej i Policją Rzeczpospolitej oraz pomoc polskim ekspertom w wyjaśnieniu przyczyn katastrofy lotniczej samolotu prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego z dnia 10 kwietnia pod Smoleńskiem, organizację przyjmowania krewnych osób, które zginęły oraz za zapewnienie warunków pracy dla polskich specjalistów.

Na polecenie Jerzego Millera - ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Polski nagrody wręczył dyrektor Centralnego Biura Śledczego (CBŚ) Komendy Głównej Policji Adam Maruszczak.
W maju Bronisław Komorowski przyznał w Moskwie medale 20 Rosjanom, którzy brali udział w akcji ratowniczej po katastrofie.

W związku z powyższym jedna myśl mi się nasunęła: Po trzech miesiącach od katastrofy nie znamy jej przyczyn, a Rosjan obwiesza się medalami niczym choinki.
Czy to nie jest farsa, czy to jest nie jest kpina z ofiar tragedii smoleńskiej i ich rodzin, a przede wszystkim z narodu?

Brak głosów

Komentarze

Oni wypełnili zadania szczególnie przed zamachem, a właściwie zostali nagrodzeni za udane przeprowadzenie zamachu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#69510

 dlaczego ? , wszystko co wiemy to wiemy od Rosjan a nie od okupantów Rosji ,ale mości pan hrabia to tylko  w końcu nadany przez czerwone bydle i kanalie ?. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#69513

Totalna dezinformacja, brak dementi tam gdzie podawane sa niespojne informacje (na zasadzie, niewazne, prawdziwe informacje czy nieprawdziwe, nic nieodpowiadamy), straszliwe podejrzenia co stalo sie z tymi, ktorzy prawdopodobnie nie zgineli, rozne dziwne fakty, ktore kaza myslec o tej katastrofie jak o zamachu (ja osobiscie jestem o tym przekonana), a my za to wszystko nagradzamy zamachowcow. Niewazne czy byli w zmowie z naszymi czy nie.
Czy to swiat zwariowal, czy my dalismy juz tak d...., ze moga zrobic wszystko, a my na to spokojnie patrzymy. Jak to mozliwe, ze ta dzisiejsza ekipa ma tyle TUPETU!!!
A moze w tym szalenstwie znalezli metode! Im wiecej bezczelnosci, tym mniej podejrzen, ze byliby tak wyrachowani!? Afera przykrywa afere i licza na to, ze wszystko zbije sie w jedna mase i wszyscy o tym zapomnimy, ze nie rozliczymy ich z tych przekretow!
Oj, chyba sie przelicza!!
A teraz sobie wyobrazmy, ze to wszystko, te medale, te afery, ten zamach dzieje sie teraz,a u wladzy jest PiS,PO jest w opozycji a Ryzego brat-blizniak jest prezydentem Polski i ginie w tej katastrofie. CZY KTOS POTRAFI TO SOBIE WYOBRAZIC CO BY SIE DZIALO!!!???

Vote up!
0
Vote down!
0
#69525

Media, media, media, media, ....

Kiedy one wreszcie zrozumieją, a z nimi ich chlebodawcy, że
"Słaby to rząd co nie ma silnej opozycji." a przecież silny rząd to bogatsze Państwo i większa kasa, własna kasa a nie obcy garnuszek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#69528

Za przedluzenie o 30% tasm z czarnej skrzynki, za wyszumianie najwazniejszych jej fragmentow, za rabowanie zwlok nalezalo im sie to jak psu buda.

Boze, jak nisko upadla nasza Polska pod nierzadami tych kundli.

Vote up!
0
Vote down!
0
#69535

Wpisuje się tym w ulubione klimaty koleżków z Kremla. Przecież już pod rządami breżniewa chodziła anegdotka, dlaczego lonia potrzebuje o 16.00 chodzić spać?

Bo gdyby poszedł później, to do rana nie zdążyłby przepiąć orderów na pidżamę. A teraz kręci ich egzotyka. I po to im miller z naszymi medalami. 

Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#69557

Wykonawcę wyroku na Litwinience Putin uhonorował miejscem w Dumie - to styl Putina po prostu. Polskim patriotom gromadzącym archiwum Zbrodni Smoleńskiej takie " gesty" ułatwiają tylko analizy i identyfikacje.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#69642

.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#69653