PO trupie do Pałacu

Obrazek użytkownika seawolf
Kraj

W TV Bronisław dosiada trumny Barbary Blidy i usiłuje na niej wśliznąć się do pałacu. To znaczy, sorry, składa prywatna wizytę panu Blidzie, ot tak, przejeżdżał , to i wpadł, a że przy tym akurat czystym przypadkiem były kamery TVN, to przecież nie jego wina. Nie ma w tym nic z nekrofilii, ani gry trumnami, prawda? Niewątpliwie chwilę satysfakcji przeżywaja Figurski i Wojewódzki, wreszcie znaleźli swoj podmiot liryczny z rapu "Po trupach do celu", do tej pory nieco abstrakcyjnie zawieszony w powietrzu. Najśmieszniejsze, choć właściwie do śmiechu to tu nie ma nic, że o grze trumnami i wykorzystywaniu katastrofy mówią ci, którzy właśnie wykorzystali w 100% śmierć w Smoleńsku, zachłannie, łapczywie pozajmowali stanowiska tych, którzy TAM zgineli, w dodatku w nikczemny sposób sie z ich smierci naigrywając ustami wiceprzewodniczącego klubu PO.

Żeby było jeszce śmieszniej, sztab PiS wyciągnął wypowiedż Tuska, zreszta bardzo rozsądną ( widzicie? Chwalę Tuska! WIDZICIE TO??? WIDZICIE TO ????), że wykorzystywanie tej śmierci do politycznych celów jest nikczemnością. Owszem, jest. Ma Pan zupełną rację , Panie Płemierze. To znaczy miał Pan, jak Pan to mówił, bo to było dawno, dawno, przed kampanią.

Nie jedyna to wypowiedź podniesiona z zapomnienia, odkurzona, otrzepana z liści i śmieci. Jest i Nowak z mądrą wypowiedzią o Białorusi i Rosji, jest Rostowski.... No, proszę, ileż to mądrych rzeczy można sie dowiedzieć, jak się dobrze poszpera?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 Drodzy państwo !,a Ja teraz jak PiS ale zwinny ja wąż , niby popieram coś i jest ze mnie tam anty krzyż (jestem bardzo uczony katolik, to fakt  ) ale deptam komara nawet mu noblista Bolek z Matką Boska w Klapie nie PO może by ?, aby w rękawicy  bokserskiej chwycić owada  na lewe jajo -haha, marzy mu się mieć wszystko ? -bez mnie ...haha -zatopię 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#68889

podpisujemy petycje o ustanowienie niezależnych obserwatorów OBWE podczas II tury wyborów prezydenckich. ZAPRASZAMY !!! http://pis-sympatycy.pl/ Przyjmiemy każdą pomoc w realizaci inicjatywy. Dziękujemy !!! -kontakt@pissympatycy.pl Na stronie http://pis-sympatycy.pl polecamy WAŻNE

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#68897