Szalony Jarosław ante portas!!!!

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Oho, znowu dał głos Kuczyński, czołowy znawca diabłologii, jedyny w swoim rodzaju łącznik miedzy ultraeuropeskimi antyklerykałami a najczarniejszym moheryzmem, czyli zwolennik tezy, że opozycja jest bezpośrednio szkolona i sterowana przez diabła, który osobiście, postukując po asfalcie kopytkami i roztaczając swąd siarki ustawiał Krzyż przed Pałacem, zaś rząd cieszy się błogosławieństwiem Najświętszej Panienki z kontrasygnatą De Rumpuya, czy jak mu tam, no tego, z aparycją mopa, i tej drugiej, nawet nie staram się zapamiętać nazwiska.
Trudno pojąć, czy kierują się ci zuchwalcy , siepacze Kaczyńskiego, burząc zgodę, która powinna budować w tempie 2 kilometrów autostrad dziennie, jeśli wierzyć panu Komorowskiemu, a nie może budować, bo właśnie jest burzona przez siepaczy IV RP. To znaczy trudno byłoby zgadnąć, gdyby nie jasne i przystępne wyjaśnienie Kuczyńskiego w Rzeczpospolitej.
Warto by zainstalować jakiś licznik, który policzyłby, ile razy Kuczyński użył słowa: szalony, piekło, szaleńcy, fałsz, złość, lęk, zohydzony, spotworniały- musiałby to być licznik heavy duty, nie jakaś tania podróbka, bo uległaby przepaleniu w połowie analizy.
Pomijając rytualne powtarzanie najnikczemniejszych insynuacji o tym, ze pytania o katastrofę są spowodowane strachem przed ujawnieniem prawdy ze stenogramów, czy nagranej przez jakieś służby rozmowy braci ( „mówi się przecież”, „przecieki do mediów wzmacniają i tak już silne przypuszczenie”- jakież to urocze, panie Kuczyński, rzeczywiście, „mówi się” i „przecieki wzmacniają przypuszczenie”- wiemy, kto mówi, i po co są przecieki), cały artykuł jest powtórzeniem tego wszystkiego, czym żył Kuczyński przez te wszystkie lata- strachem przed władza Kaczyńskiego i PiS. Ten strach wręcz fizycznie widać , słychać i czuć.
Na koniec , jako zwieńczenie tej jeremiady mamy krzyk rozpaczy, jakiego nie daliby rade wydać ze swych zjednoczonych piersi Skarga i Wernyhora- „jeśli szaleństwu nie powie się stanowczo „dość tego” , to w tym najlepszym przecież dla Polski czasie zafunduje nam ono piekło, jakiego dawno nie widzieliśmy.” Łomatko, toż to trzeba rzucać wszystko i ruszać na barykady, by powstrzymać zastępy Mordoru , zgodnie z tym, co mówił „ bardzo niesłusznie atakowany” Wajda.
Szalony Jarosław ante portas!!!!
http://seawolf.salon24.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

to zapewne Catherine Ashton :

Pan Michalkiewicz twierdzi,
że ma ona w sobie coś co powinna mieć każda Angielka :
Jest podobna do kunia ...
Nawet pasuje do pana Kuczyńskiego !
Jakby się zczepili, to efekty mogłyby być niesamowite !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73582

Kto wie co by to mogło się z tego "narodzić" zapewne kuń który mówi ..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#73588

W dzisiejszym wydaniu internetowym Rzepa na czołowym miejscu POLECA artykuł Kuczyńskiego "PiS otwiera wrota piekła" Co się dzieje z tą "pisowską" gazetą, jak ją nazywali wrogowie tylko dlatego, że nie była antypisowska?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#73601

Polecam komentarze do artykułu.
http://blog.rp.pl/blog/2010/07/21/waldemar-kuczynski-pis-otwiera-wrota-piekla/#respond

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73603

“Życzę porażek na wszystkich frontach, bo każde zwycięstwo tego Układu to porażka Polski i zagrożenie dla wolności. Życzę także porażek gospodarczych, choć za to płacą ludzie. Ale tylko one mogą wstrząsnąć bazą wyborczą tej wstecznej władzy i uniemożliwić dalsze hodowanie chwasta zwanego IV RP.”

Ten jeden cytat, te słowa, w których prominentny przedstawiciel Salonu zawiera swoją wizję polityki wart jest więcej niż opasłe tomy opracowań mozolnie płodzonych przez politologów. Dla Kuczyńskiego Polska może być tylko “nasza” (UDecka, SLDowska). Jeśli rządy przejmuje inna opcja Polska zasługuje jedynie na najgorsze (o które Kuczyński niemal się modli). Nie sposób się oprzeć skojarzeniu z fanatyzmem nazistów ? ich zdaniem Niemcy też miały być hitlerowskie albo miało ich nie być wcale. Poza życzeniami wszystkiego najgorszego dla Polski publicysta Wyborczej okrasił płód swego chorego umysłu licznymi fajerwerkami stylistycznymi, które gdyby wyszły spod klawiatury człowieka prawicy z miejsca okrzyknięte by zostały klasycznymi przykładami “mowy nienawiści” oraz podżeganiem do waśni na każdym możliwym tle.

Były PZPRowiec, minister rządu Mazowieckiego, doradca premiera Buzka, członek UD, UW i PD, publicysta Gazety Wyborczej a nade wszystko? zwykła świnia.

i w pełni zgadzam sie z ta ocena gnidy Kuczynskiego

http://galba.blox.pl/2006/07/W-Kuczynski-Polsce-zycze-jak-najgorzej.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73627

tego chwasta mam zajęcie w specjalnej kopalni węgla.więcej na moim blogu,Co dalej z Polska. Nie śpij Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73635

Od kilku miesięcy czytam Pańskie komentarze i muszę przyznać,że bardzo mi się podobają.Imponują mi znajomością rzeczy pięknym językiem oraz polotem.Nie jestem jednak do końca przekonany czy dobrze Pan zrobił podejmując polemikę. Odnoszenie się do wypowiedzi Kuczyńskiego to tak jak polemizować z Urbanem w czsie stanu wojennego.Muszę z przykrością przyznać,że pierwszy raz nie byłem w stanie przeczytać dzisiaj rano ani jednego zdania z tego jego komentarza.Nie wiem czy w ogóle się odważę.Jerzeli tak to niewiem czy jest sens bo i tak z góry wiadomo co ten patriota ma do powiedzenia.Uważając Pana za inteligiętnego i doświadczonego człowieka,pytam Pana,może Pan pomoże zrozumieć co powoduje tymi opluwaczmi wszystkiego co jest nie poprawne,nie mieszcące się w koncepcjach salonu. Z drugiej jednak strony trafnie wypunktował Pan całą hipoktyzję i fałsz tego obłudnika.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

berecik

#73612

W nazwisku zmieńcie "U" na "A" i wtedy idealnie pasuje.życzę miłego dnia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zdrowyrozsądek

#73614

Jarosław stanął pod bramami i prawi : non possumus (seaman), czemu absolutnie nie dziwię się.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#73645

A tak, komentarze pod w/w tekstem zdecydowanie poprawiają humor.
Dziękuję za zwrócenie uwagi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73664