Ciemna Strona Mocy Kaczynskich

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Mialem pisac o Lisie i wrogim przejeciu Wprostu, ale poruszyl mnie tekst Toyaha, jak zawsze , zreszta. Macie nade mna ta przewage, ze ogladacie program Wojewodzkiego. To znaczy, moze to i ja mam przewage, bo facet jest przypadkiem zupelnie wyjatkowym. Kuriozum, po prostu. Jak jestem w kraju, tez nie ogladam.

Zdumienie bierze, jak bardzo sa przewidywalni ci ludzie- ja to wszystko opisalem juz w kwietniu- prosze bardzo zajrzec- http://seawolf.salon24.pl/178149,szosta-osoba . Wszystko to, co mowi i sugeruje dzis Klich, kubek, w kubek. Jest i Prezydent krzyczacy "laduj, dziadu!" , jest i Pani Prezydentowa bijaca torebka pilotow, jest Jaroslaw dzwoniacy z rozkazami... Aha, nie pisalem o Blasiku, w koncu nie nawet ja moge sie czasem mylic!

Jak to dobrze, ze nie musimy sie juz zastanawiac, dlaczego piloci do ostatnich sekund mysleli, ze leca prawidlowo i na prawidlowej wysokosci. Dzieki zjednoczonym silom , jak zawsze przodujacym w wyszkoleniu bojowym i politycznym wspartym przez Madame Anodine wszystko juz wiemy. nawet nie trzeba bylo wykrecac rak pilotom- potega Ciemnej Strony Mocy Kaczynskich i sila Pierscienia Prezesa Jaroslawa wystarczyla, by pokrecic komputerowi pozycje i wysokosci.

Pisalem wczoraj, ze Jaroslawa mozna ugodzic tylko w jeden sposob- uderzajac w Brata i Matke. Ataki i obelgi skerowane w niego nie robily juz wrazenia, uodpornil sie. Dlatego , skoro Brat juz nie zyje i nie bardzo jest czym zaszantazowac, uderza sie w pamiec i legende. Pamietam doskonale, ze zupelnie otwartym tekstem podawal to Kuczynski w Wyborczej w kwietniu. "Wyluzuj, Jarek, odpusc sobie, pokochaj III RP, a my w zamian uszanujemy pamiec o Prezydencie". Jarek nie odpuscil, nie wyluzowal, no to - jedziemy z koksem!

Madame Anodina, Monsieur Klich- Allez!

Troche spalili temat, bo takie rzeczy "przecieka sie" na dwa dni przed cisza wyborcza. No, ale moze na czerwiec szykuja cos mocniejszego, jakis mord rytualny, obrzedy satanistyczne w Palacu, kto wie?

http://seawolf.salon24.pl

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

POłączenie wody z ogniem, zbrodniarzy z prawymi, uczciwości ze złodziejstwem, nigdy nie było, nie jest i nigdy nie będzie możliwe. Tego nie da się, połączyć, uczciwi Polacy na to się, nigdy nie zgodzą panie Jarosławie Kaczyński, czyli nawoływanie do koalicji, współpracy z PO,lewactwem, czyli, zbrodniarzami, złodziejami, ich POtomkami, w tym ja, moja rodzina. Poniższe "przykazania" powinny wyjaśnić samodzielnie myślącym co w Polsce i wokół nas działo, dzieje, i będzie działo, jeżeli Polacy nie powiedzą dość, stop w najbliższych i późniejszych wyborach i odpowiedzą sobie na pytanie: czy chcą by nimi (nie) rządziła mafia złożona z szetynów, misiaków, tuskoidów, sobiesiaków, drzewieckich, sawickich, piesiewiczy, etc, i chcą łożyć na ich apanaże.A oto ich mafii kodeks, POradnik. Mafioso Vulgaris - poradnik czyli dwanaście przykazań mafioso:

1. Nigdy nie wchodź w układy mafijne z człowiekiem uczciwym, dla takiego twoje milczenie na jego temat nie stanowi wystarczającej zapłaty.

2. Jeżeli chcesz mieć dozgonnego przyjaciela – skłoń go do popełnienia zbrodni w twojej obecności i zachowaj jej dowody.

3. Jeżeli twój dozgonny przyjaciel zaczyna mieć wyrzuty sumienia – przyśpiesz jego zgon. Jeżeli zdecydujesz się, na ujawnienie jego zbrodni – dopilnuj aby popełnił samobójstwo zanim zacznie się, przyznawać, zeznawać i opisywać okoliczności.

4. Fałszywe dowody zbrodni dozgonnego przyjaciela są gorsze niż prawdziwe, ale lepsze niż żadne - jeżeli przekonasz go, że ludzie mogą w nie uwierzyć.

5. Jeżeli już masz tak wyhodowanego dozgonnego przyjaciela – dołóż wszelkich starań aby osiągnął jak najwyższe stanowiska. Twoje dowody jego zbrodni będą miały dla ciebie wyższą wartość użytkową.

6. Jeżeli twój dozgonny przyjaciel osiągnął już z twoją pomocą takie najwyższe stanowisko – postaw go od czasu do czasu w sytuacji bliskiej wykrycia jego zbrodni i "pomóż mu" takiego wykrycia uniknąć. Aby sprawdzić czy jest dostatecznie za to wdzięczny zażądaj popełnienia kolejnej zbrodni i zachowaj jej dowody.

7. Zawsze wymagaj od dozgonnego przyjaciela aby publicznie deklarował twoją wysoką moralność i słuszność wszystkich twoich poczynań.

8. Zawsze wymagaj aby twój dozgonny przyjaciel dzielił z tobą profity z osiągniętych stanowisk i zapewniał ci byt nie gorszy od własnego.

9. Nigdy nie pozwalaj dozgonnemu przyjacielowi myśleć lub decydować samodzielnie – zawsze myśl i decyduj za niego.

10. Zawsze sam wybieraj dozgonnemu przyjacielowi słusznych wrogów i przyjaciół.

11. Zawsze miej w zapasie kilku wyhodowanych w podobny sposób dozgonnych przyjaciół aby mogli zastąpić poprzedniego dozgonnego przyjaciela, który dojrzał do zgonu lub do "przypadkowego" ujawnienia jego zbrodni.

12. Nie pozwalaj dozgonnym przyjaciołom dożywać podeszłego wieku, bo wtedy zaczynają mieć wyrzuty sumienia i przestają zachowywać tajemnice.

UWAGA: Niedojony dozgonny przyjaciel traci swoją mleczność i czasem rosną mu rogi. Dój go wiec i wymagaj aby pomagał ci doić innych, a odmawiających ci mleka uznawał za swoich wrogów czyli anty przyjaciół..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61938