Matematyka? Powinni tego zabronić!

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Gospodarka

Matematyka to taka nielewicowa dziedzina nauki. Mimo to, na razie ciągle wolno się nią posługiwać.

Na problemy polityczno-matematyczne zwracałem uwagę już rok temu. Wtedy miałem nadzieję, że dzięki mojej pomocy, podstawy matematyki uda się opanować posłowi Zbigniewowi Chlebowskiemu. Bez skutku. A to nie koniec kłopotów...

Zdziczała, niepoprawna politycznie matematyka szkodzi nawet planom ostatecznego zjednoczenia Europy. Kto nie wierzy niech przyjrzy się niedawnym wydarzeniom w Bułgarii.


Parlament bułgarski opowiedział się za ponownym uruchomieniem dwóch reaktorów atomowych w elektrowni w Kozłoduju, których zamknięcie było jednym z warunków członkostwa Bułgarii w Unii Europejskiej. Uchwała parlamentu upoważnia rząd, aby rozpoczął negocjacje z UE w celu otrzymania zezwolenia na ponowne użytkowanie reaktorów.

Propozycja ta związana jest z problemami energetycznymi kraju, do których doszło minn. w wyniku rosyjsko-ukraińskiego konfliktu gazowego. Posłów przekonały argumenty szefa elektrowni, twierdzącego, że praca tylko jednego reaktora w ciągu 5 miesięcy może przynieść zyski w wysokości 65 milionów euro.

Bułgarscy matematycy liczą zyski jakie dałby im brak posłuszeństwa wobec chcącej im "przychylić nieba" unijnej centrali? Robi się coraz ciekawiej.

Matematyka? Powinni tego zabronić!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Uważaj jesteś namierzany jako łamiący dogmat o nieomylności UE i jej dośmiertnej (mam nadzieję szybko) świętości.

---------------------------------------
-Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista-
=____W wszystkich trzech radykał____=
==============================

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

--------------------------------------- -Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista- =____We wszystkich trzech radykał___= ==============================

#18665