Dlaczego prowokują? (rzecz o nadchodzącej wojnie domowej)

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Bo to ich jedyna szansa.

Nie chcą aby ktokolwiek próbował szukać prawdy. Nie chcą, bo nawet oni nie wierzą w swoje bajeczki. Oszukiwali od samego początku. A może nie oszukiwali? W takim razie.... (dla przykładu)

1) Kto i dlaczego informował świat, że Tupolew cztery razy podchodził do lądowania (mimo, że do lądowania nie podchodził)?

2) Kto i dlaczego tłumaczył, że Tupolew przez dwie godziny krążył nad lotniskiem (mimo, że lot trwał mniej niż dwie godziny)?

3) Kto i dlaczego podawał błędną godzinę katastrofy (mimo, że wszystkie nagrania, relacje i zegarki wskazywały na inny czas)?

4) Kto i dlaczego podawał informacje o pilotach-żółtodziobach, którzy nie znają języka rosyjskiego?

5) Kto i dlaczego wymyślił słynne zawołanie "patrzcie jak lądują debeściaki!"?

Gdzie dziś są autorzy tych wszystkich bzdur? Gdzie są teraz bezimienni naukowcy, którzy podpisaliby się pod tezą, że brzoza rozcięła skrzydło Tupolewa?

-------------------------

Prowokowali od samego początku. Poniżej coś dla przypomnienia medialnego klimatu sprzed dwóch lat.

_________________________

Gdy prosty, prymitywny Lud przez kilkanaście godzin stoi  w kolejce do Pałacu, aby oddać hołd Prezydentowi...

(Fot. Stanisław Kowalczuk/East News)

Elity są zniesmaczone.

"Katastrofa samolotu pod Smoleńskiem obudziła polskie demony", "to bezrefleksyjne rytuały" - oceniał w telewizji zbulwersowany postawą rodaków reżyser.

"Jak ludzie pierwotni tańczący wokół starych totemów, ignorujemy żywych i potrafimy docenić tylko umarłych" - wytłumaczyła obrzydliwe zachowanie Ludu znana pisarka.

"Niewielu to przyzna, ale to była głupia i niepotrzebna katastrofa" - dodał inny intelektualista, zwolennik katastrof mądrych i potrzebnych.

Elity mocno wyrosły ponad Lud.

____________________________________

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

W dłuższej perspektywie bez szans. Skuteczność gróżb? Przyglądajmy się zakupom rodaków ;-)

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#246849

i co kupują?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#246970

Dzisiaj jeszcze nie byłem w sklepie, a wczoraj nie zauważyłem runu...;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#246971

wiedzą że to też tylko forma przejściowa kombinują jak to rozwiązać społeczeństwo pozwala na nowe transformacje różowe aksamitne bezkrwawe rewolucje
zawsze myślałem że zło można pokonać , dziś wiem życia zabrakło kanalie wygrały

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#246903

w ramach "wspólnych ćwiczeń".  W ilości 17 czołgów w pierwszym rzucie później za pare dni dojechało 15. Czy to nie jest przygotowanie do pacyfikacji ludności tubylczej -polskiej, w sytuacji kiedy nie ma polskiej armi - celowo zlikwidowanej żeby polski zołnierz nie bronił polskiego obywatela. Teraz w sukurs zdrajcom z Peło przychodzi Bundeswehra - dawniej Wermaht rodzinna armia ryżego z dziada pradziada.Oni POkarzą kto rządzi w POLSCE, zapewnia polakom "bezpieczeństwo".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#246920

Historia uczy, że takie sposoby na uniknięcie odpowiedzialności są tylko odłożeniem sprawy ad acta, ale nie powodują uniknięcia kary. Jaka by ona w rezultacie nie była. Tusk i jego sponsorzy widzą, że kolejne grupy społeczne przecierają oczy ze zdziwienia. Są świadomi, że dłużej mataczyć się nie da, a na drugi lot Tupolewem nie ma co liczyć. Podjęcie działań siłowych pozwoli na całkowite samookreślenie się sił obecnie rządzących. Tusk nie może liczyć na bezkarność. Bez znaczenia jest czy rozliczenie nastąpi za pół roku, rok, czy lat pięć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#246927

Po pierwsze i najważniejsze, te elity nie wyrastają z tego Narodu. Boją się i są w kontrze do społeczeństwa. Żeby było śmieszniej, to gdyby prowadzili sprawy państwa poprawnie, ja nie mówię genialnie, ale właśnie tylko poprawnie, to społeczeństwo w swej masie by ich uznało za swojaków. Nikt by nikomu nie zaglądał w metrykę i nie wypominał rodziców w KPP. I tu są dwie możliwości, bo albo w Moskwie są na nich takie kwity, że oni nie mogą przestać, albo irracjonalny strach. Zarówno jedna i druga opcja mówi, że muszą zostać usunięci, żeby w Polsce było normalnie.

Venenosi bufones pellem non mutant
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#246940

 Dlaczego prowokują.Wydaje się,że odpowiedzią na to pytanie będzie "iść za ciosem".Zbrodnia w Smoleńsku dowiodła,że nikt z tych,którzy to spowodowali nie został ukarany.Mało tego,osoby biorące udział w pracach związanych z śmiercią tych 96 pasażerów tego samolotu zostali nagrodzeni i awansowani.A to ośmiela sprawców zamachu do dalszych działań przeciwko narodowi polskiemu.

Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#246956