Brawa, duże brawa dla Platformy Obywatelskiej...

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Od dłuższego czasu Platforma Obywatelska miała poważny problem marketingowy. Pisałem o tym  19 stycznia.  "Jak to powiedzieć Ludowi", że kandydatem partii w wyborach prezydenckich będzie Bronisław Komorowski? Problem został rozwiązany po mistrzowsku!

Po odsunięciu od wyborów Donalda Tuska PO miała już mocno pod górkę.  Pan Marszałek Komorowski przegrywał we wszystkich sondażach  z wewnątrzpartyjnym konkurentem! Pojawił się nawet sondaż w którym Komorowski przegrywał pierwszą turę wyborów... z Lechem Kaczyńskim.

W poprzedni wtorek partia miała oficjalnie ogłosić, kto będzie jej kandydatem. Warunki były wyjątkowo niesprzyjające... Niespodziewanie, w obradach władz partii nie mogła wziąć udziału Hanna-Gronkiewicz Waltz i decyzję przełożono. 

Pojawiły się "przecieki" o debacie wewnątrz PO. "Najpierw trzeba  zadecydować w jaki sposób podejmowana będzie decyzja"! Teraz nie mógł mówić o antydemokratycznych praktykach w PO.   To był prawdziwy majstersztyk! A później pójście za ciosem... Referendum!

Wewnątrzpartyjne referendum zadecyduje, czy kandydatem Platformy będzie Bronisław Komorowski, czy Radosław Sikorski!

Odpadł najpopularniejszy wśród ludu, Donald Tusk,. Za chwilę odpadnie równie popularny Radosław Sikorski. Nie mogli tego lepiej rozegrać...

Ryzyko jest niewielkie.  Partyjne doły uwielbiają Komorowskiego... Nie dość, że plan został zrelizowany, to jeszcze w zgodzie z demokratycznymi procedurami!

UwAgA   ReKLAmA:

Głosuj! Korzystaj ze swych demokratycznych praw !!! :) Tym razem poparcie Chłodnego Żółwia w konkursie na Blogera Roku jest znacznie prostsze :)

Wystarczy kliknąć  TUTAJ  (albo na banerek w prawym górnym rogu strony: "Zagłosuj na mnie"), a potem w dolnej ramce wpisać swój adres mailowy, wcisnąć "WYŚLIJ" i po jakimś czasie, ze swojej skrzynki potwierdzić (KLIKNĄĆ NA LINK który przyjdzie na adres mailowy) faktyczne poparcie dla zaskorupiałego gada.
Nie trzeba wysyłać żadnych obrzydliwie kosztownych esemesów!

Brak głosów

Komentarze

pielęgniarki, które krzyczały pod sejmem marszałek gbur komorowski, nie wiedziałam, że tak ważną figurą jest hanka bufetowa.

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#47567

to przecież pani Hania próbowała obłaskawić pielegniarki rozdając im kanapki ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#47574

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#47577

po zabijają bedzie

Gazowa hania,ta co restrukturyzowała banki ze swoją przyjaciółką z PO,z POznanania...?

 moze takij est chytry plan.?.........nie ma jak Gazowa hania

i zarobic...da...i gazem PO oczach,tym

ktorzy nie są z POdworka....."ichnego"

 

ja Ci mowię w referendum wyjdzie,ze hanka z kółka "rozancowego"

i Bankow........

masz dyszkę i ....powodzenia       :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#47591