Troszkę o pluraliźmie interpretacji..Wtedy i teraz..Czyżby wróciła normalność?

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Pewien sędzia, w obliczu toczącego się śledztwa i akcji ABW popełnił samobójstwo - powiesił się..:

]]>http://wiadomosci.onet.pl/1726853,11,item.html]]>

Czy nie przypomina to Państwu historii sprzed roku, kiedy to w obliczu śledztwa i akcji prowadzonej przez CBA popełniła samobójstwo niejaka Barbara Blida, zamieszana w aferę węglową? Pamiętacie Państwo jak wtedy było głośno? Ile padło oskarżeń wobec ówczesnych ludzi władzy? Pewnie że pamiętacie! Do dziś na niektórych blogach wiszą portrety męczennicy Blidy z podpisami wołającymi o wymierzenie kary Zbigniewowi Ziobro. Ale co tam blogi - działa przecież sejmowa komisja śledcza do zbadania okoliczności śmierci Barbary Blidy! Czy tym razem będzie tak samo? Czy na niektórych blogach pojawi się nowy portret człowieka zaszczutego przez władzę? Czy powstanie nowa komisja śledcza? 

Oczywiście, że nie!! Gazeta Wyborcza nawet nie wspomni słowem, nikt nie zrobi smutnego, czarno-białego filmu w TVN, wspominającego męczennika sędziego. Przecież dziś rządzi PO a nie PiS! Dziś jest era miłości nie nienawiści. Facet popełnił samobójstwo i tyle - nic się nie stało. Oczywiście wróciła "normalność" - to jest normalne, że gdy ktoś popełnia samobójstwo to nie robi się z tego afery. Dzisiejsza "normalność" jest dowodem na nienormalność "polskich" mediów w okresie rządzenia przez PiS. Jest to dowód na ogłupienie opinii publicznej i zrelatywizowanie ocen przez takie media jak TVN, jak GW, Fakt, Dziennik itp itd. Media te próbują zrobic z Nas Polaków debili, idiotów, traktują jak bezmyślne, posłuszne im istoty. Dziś mamy tego najlepszy dowód. Jeśli ktoś jeszcze nie rozumie historii ostatnich 2-3 lat i nie widzi ogromniej kampanii kłamstw i manipulacji to już chyba nic nie przemówi mu do rozsądku..

Czas pomyśleć i zastanowić się nad przeszłością. Czas usiąść, pomyśleć i zastanowić sie nad przyszłością. Media rządzą w Polsce. Niepolskie media! Przez fałszowanie, serwowanie kłamstw i toksycznych interpretacji. A tak przecież łatwo z nimi walczyć. Gdyby Polacy przez kilka dni nie kupowali GW, gdyby przestali oglądać TVN? Takie proste a takie trudne..Nie dajmy się ogłupiać i omamiać..

Brak głosów