Urzędasy zabrały dzieciom- apel do Salonowiczów!

Obrazek użytkownika Wojciech.Wybranowski
Blog

Biurokraci z PFRON odebrali Fundacji im Brata Alberta środki na opiekę i terapię niepełnosprawnych dzieci. Prawdopodobnie dlatego by zaszkodzić- prezesowi Fundacji ks. Tadeuszowi Isakiewiczowi-Zaleskiemu.

Bezmyślnie i brutalnie w ten sposób pozbawili maluchów szans na lepsze życie. Jeśli ktoś nie rozdysponował jeszcze 1 procenta swojego podatku- może im pomóc!

 

O sprawie działań urzędników z PFRON, które- w świetle ujawnionych przez red. Cezarego Gmyza informacji, trudno nazwać inaczej niż zwykłą podłością- można przeczytać w dzisiejszej "Rz".

http://www.rp.pl/artykul/282548.html

http://www.rp.pl/artykul/282584.html

oraz tekście Igora Janke

http://www.rp.pl/artykul/243943,282583_Czemu_odebrano_dotacje_Fundacji_im__Brata_Alberta_.html

o sprawie pisza też na Salonie  blogerzy : min Kataryna i Ojciec&Dyrektor

Okazuje się, że bezduszni urzędnicy PFRON, instytucji znanej z rozlicznych afer -odrzucili wniosek o dofinansowanie pomocy dla ponad 150 niepełnosprawnych dzieci, którymi opiekuje się Fundacja im Brata Alberta kierowana przez ks. Tadeusza Isakowicza- Zaleskiego. By upokorzyć niepoprawnego politycznie kapłana, który otwarcie mówi o istotnych dla Polski sprawach,  o agenturze w Kościele, o zbrodniach na ludności polskiej na Kresach- uderzono w tych, którzy sami bronić się nie mogą, niepełnosprawne dzieci

Odpowiadając na apel red Cezarego Gmyza- by nagłośnić i upowszechnić  to,  że my sami, blogerzy, salonowicze- możemy tym dzieciom pomóc, wspierając fundację, zwracam się do Państwa z prośbą o przyznanie przy rozliczeniu podatku, swojego 1 procenta własnie Fundacji im Brata Alberta.

nazwa: Fundacja im. Brata Alberta

numer KRS: 0000028246

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

wszystkie dzieci są nasze

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#16704

a latarnie kłaniają się coraz niżej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#16721