Wojciech Jaruzelski ociepla swój wizerunek i zamierza wystąpić w jury programu tvn"Gwiazdy tańczą a nawet śpiewają"

Obrazek użytkownika antysalon
Blog

Jak podała jedna z niszowych ale dobrze zorientowanych stacji radiowych powiązana z polską mutacją mtv Wojciech Jaruzelski wyraził zgodę na udział w programie tv jako członek jury.
Mówi się, że to jego adwokaci doradzili mu, że powinien ocieplić swój kiepski wizerunek krwawego aparatczyka. Jego wielogodzinne występy przed sądem odnoszą skutek odmienny od zamierzonego; mało kto już wierzy w te bzdury o grożbie sowieckiej interwencji zbrojnej.
Ten sowiecki razwiedczik przebrany w polski mundur, donosiciel na kolegów do informacji wojskowej, antysemita i zbrodniarz antypolski musi na gwałt walczyć o sympatię opinii publicznej, gdyż bardzo żle wychodzi przed sądem jako zhardziały, bezczelny aparatczyk komuny.
Udział w jury w programie tvn ma pozyskać mu choć trochę sympatii. A wiadomo jak ogłupiała jest widownia tzw programów rozrywkowych tej stacji. Tak więc doradcy krwawego Wojciecha liczą na efekt cieplarniany, liczą na to , że krwawy dziadunio zyska choć trochę na wizerunku.
Cały sztab kosmetyczko-odzieniowo-gadzetowy pracuje nad szczegółami.
Drobiazgowo planuje się nowe emploi jurora Wojciecha.
Zaangażowane są wielkie pieniądze, kamery mają mieć najlepsze filtry, najnowszej generacji tzw lifting'owe, żadnych zmarszczek, fałd, plam, przebarwień czy wyprysków na skórze. Ba, można nawet dodać kosmyki włosów. Mikrofony też specjalne wyłapujace ten wkurzający porządnych Polaków tembr Jaruzela.
Takie cudeńka. Plotka niesie, że Tomcio Lis przygotowując ostatni program z Jaruzelem i Michnikiem skorzystał już po cichu z tego sprzętu nagrywając gościnnie w studio poza Woronicza. Ponton był oporny ale go czymś złamali i wyraził zgodę.
Dlatego Michnik był jak żywy! Lepiej od niego tylko wyglądał Lenin po ostatniej mumifikacjo-konserwacji./ tylko ten zapach u Lenina pozostał, ale uczeni kosmetolodzy współpracują z Heleną Rubinstein i lada dzień od wodza rewolucji też nie będzie cuchnęło rozkłado-syfilisem/.
Czego się nie robi dla poprawy, ocieplenia wizerunku! Dlatego Jaruzelski przystał nawet na takie drobiazgi jak; kapelusik a la Jacyków, rózowe botki od Dody a nadal trwają pertraktacje w sprawie użyczenia nosa od niejakiej Joli R. / tej z bigbrathera./
Jedną z gwiazd ma być oczywiście sam Adaś M. wielki fan generała. Ma cosik wyśpiewać w tonacji starorosyjskiego romanca "Wołga, wołga" choć jenerałowi bliższe byłoby w rytmice
hymnu zsrr. Ale sztuka , ta przez wysokie"S" ma swoje wymagania a wiadomo, że tvn tylko z takiego poziomu słynie.
Pewnie będzie to wydarzenie sezonu a listopad, m-c rewolucji/ w ogólniaku zapędzano nas do kina zawsze o tej porze na filmy radzieckie, obowiązkowo z Czapajewem w repertuarze/ a na dodatek dni krótkie i deszczowe to oglądalność będzie wysoka.
Nie mogąc się doczekać/ te dodobotki, jacykokapelusik/ zakupię tvplazmę i opłacę abonament.
pozdr

Brak głosów

Komentarze

malowany!

Pozdro.;d

" Upupa Epops ".

Vote up!
0
Vote down!
0

" Upupa Epops ".

#7268

róż, gdy na szubienicę pora już! ale mi się rymnęło!
pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#7270

nie pomoże puder róż,
kiedy gęba stara już.

A trzeba było mnie słuchać i pali kilkaset na Wiejskiej postawić, a teraz to by go koniami nie wciągli...starego grzyba.

Zaraz by wszystkie postępowe Ojropejczyki wrzask podnieśli i krzyczeli "odpieprzcie się od generała", z Adasiem na czele.

" Upupa Epops ".

Vote up!
0
Vote down!
0

" Upupa Epops ".

#7273

to chyba byłoby dla tego sowieckiego łobuza w sam raz. A Michnik by jeszcze zachęcał katów / ze strachu/ !
pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#7275

Michnik już wtedy wszystkim wybaczał i za wszystkich, "samarytanin " się znalazł.

" Upupa Epops ".

Vote up!
0
Vote down!
0

" Upupa Epops ".

#7276