Trup ściele się gęsto

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Ale się w tej III RP narobiło!
Nie dość, że to żadna demokracja tylko nowszy model postkomuny, to jeszcze trup ściele się gęsto.

A tym katem jest państwo polskie - cichy zabójca.
To po to pan generał nas ochronił przed sowietami, po to tylu rodakłów zamordował aby mu w tej ochronie nie przeszkadzali, żeby teraz takie rzeczy się działy. Toż najwyższy czas wrócic do czasów generała i innych honorowych, którzy niczemu są winni.
Oni nas ratowali i żeby uratować masy, uśmiercili parę setek.
Ale to podobno tylko na zdrowie nam i naszej Ojczyżnie wyszło i świadczy to o wielkiej odwadze i bohaterstwie generała.
Co innego dzisiaj.
III RP już hula po tym świecie 20 lat a tu trup za trupem pada.
Niedawno jak wczoraj Miro, koleś Rycha wyszedł do okienka w telewizorze i krzyknął:

"- Zabito mi matkę"-
- " Taka jest prawda, nie mam więc dzisiaj odrobiny dobrych emocji do ludzi, którzy to zrobili. Poświęcę kilka następnych lat na to, by ci, którzy kłamali, przepraszali za to i płacili pieniądze"-

Aż mi skóra ścierpła jak słuchałam Mira, bo już widziałam to piekło, w który utoną Kaczyńscy, bo to przecież oni są winni temu, że Miro w korupcyjne klocki grał z Rychem w przerwie na golfa.

- " Nie ma powodów, żeby takie kreatury dalej się tak zachowywały " - Mirosław Drzewiecki o dziennikarzach, którzy pisali i piszą o aferze hazardowej.
Oni też do piekła!
I niech te kreatury zabiorą ze sobą tę swołocz Sobiesiakową.
Niech ich wszystkich piekło pochłonie, na wieki wieków amen.

Miro zresztą to nie pierwszy, którego III RP sierotą uczyniła.
Pierwszy był "boski" Olo, prezydent wszystkich Polaków.
Pamiętamy spot wyborczy Aleksandra Kwaśniewskiego "Stało się".
Lider postkomunistów grał śmiercią swojej matki, sugerując niedwuznacznie, iż przyczyną smierci jego matki były oszczerstwa rzucane przez blizej nieokreslonych wrogów.
III RP nie oszczędziła samej Joli specjalistki od bezy.

- "Po przegranej w czerwcowych wyborach (w 1989 roku-red.) zaczęła się straszna nagonka medialna na mojego męża - powiedziała w "Faktach po Faktach" TVN24 Jolanta Kwaśniewska zapytana o wrażenia sprzed 20 lat. - Pokłosiem tego była śmierć mojej matki, która bardzo długo z nami mieszkała - dodała była pierwsza dama" -.

Była pierwsza dama powiedziała, że przegraną Aleksandra Kwaśniewskiego w pierwszych wolnych wyborach bardzo przejęła się jej matka. - Mama zdawała sobie sprawę z jego zaangażowania i bardzo ciężko było jej wtedy na to patrzeć - wspominała Kwaśniewska.

To nie koniec sierot skrytobójcy.
-"Barbara Blida wolała sie zabić, niż być oskarzana o korupcję i wyprowadzana przez CBA " - grzmiał i grzmi do dzisiaj gruby Rysiek.

Dlaczego gruby Rysiek nie krzyczy o zamordowaniu przez III RP Krzysztofa Olewnika?
To przecież jego, Kalisza, który wówczas był ministrem, siostra Krzysztofa błgała niemal na kolanach o pomoc w odnalezieniu uprowadzonego brata.
Gruby Rysiek zapomniał, że to oni eseldowcy sekowali Blidę, nie umieścili jej na liście wyborczej i doprowadzili ją do depresji, na którą się leczyła.

Kto następny?
Czy już jest jakaś sierota kostuchy III RP na horyzoncie?

To są obrzydliwe chwyty poniżej pasa i myślę, że większość tego nie kupi.

http://www.tvn24.pl/12690,1602019,0,1,poklosiem-nagonki-na-meza-byla-smierc-mojej-matki,wiadomosc.html

http://www.tvn24.pl/-1,1645036,0,1,jestem-mirek-drzewiecki-i-bede-robil--co-bede-chcial,wiadomosc.html

http://www.polskatimes.pl/opinie/wywiady/222856,kalisz-wyjasnimy-smierc-blidy,id,t.html

http://wyborcza.pl/1,75248,7603710,Swieczkowski__Blida_zginela_przez__Gazete_.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

mama się przejęła jak zobaczyła przekręty syna, to samo z olkiem niedoszłym magistrem, a mateczka beza musi bronić mężusia, obleśny kalisz traktuje samobójczynie niczym świętą .SAME SIEROTY POLITYCZNE. 10 oczywiście i pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#49114

Okazuje się bowiem, że w Polsce, są dwa rodzaje przestępców. Pierwszy rodziaj, to przestępcy, którzy są zatrzymywani w świetle kamer, rzucani na podlogę z powykręcanymi rękami(rebeliantka), na oczach rodziny, dzieci, rodziców mediów, oskarżani o najgorsze zbrodnie, jeszcze na goraco przed rozprawą. Potem jest sąd, wyrok więzienie i co najdziwniejsze, wedlug autorytetów, tam nikt z rodziny nie cierpi, dzieci nie tęsknią za tatusiem czy mamusią, nie wstydzą się w szkole, nie sa wyśmiewani przez kolegów i kolezanki. Jest super!!! Drugi rodzaj przestępców, to calkawicie inny kaliber, tam to wszystko jest inaczej, jeden taki slawny to nie mordowal pacjenta, tylko przypadkiem zostawil wacik, bo nie dostal nastepnej raty, zmniejszyla sie liczba przeszczepów i wogóle taka krzywda. Innym zas z przejęcia dzieci, żona sa bardzo przerażeni i zbulwersowani(znęcaniem się), traktowaniem ich tatusia, przed komisja śledcza, inni zaś mają prawo klamać w obronie wlasnej i mimo iz klamstwo mu udowodniono, bezczelnie skarży sie w mediach, na nagonkę i ochydne traktowanie, bo musi non stop chodzic do prokuratury powtarzać, że nie byl na 40 piętrze w hotelu Mariot. Przecież on mówi prawdę bo to on Kaczmarek, byly minister!!! A ilu jeszcze tych niewinnych pokrzywdzonych przestepców jest, o których nie wiemy??? Jeśli chodzi o to, że trup slal by się gęsto, to prawda. Gdyby tak na jakąś chwilę, wrócily czasy bezkarności i prawo do zabijania, to rzeczywiście, 20 lat po okraglym stole "trup slalby się gęsto".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#49143