Tolerancja szaleje na uczelniach

Obrazek użytkownika Leopold
Blog

Zapowiedź wykładu ks. prof. P. Bortkiewicza na temat zagrożeń wynikających z filozofii gender wywołała alergiczną reakcję środowisk „postępowych” skupionych wokół Gazety Wyborczej.
Wyborcy partii, które „nie klękają przed księżmi” znani są ze swojej tolerancji, jednak nie mogli patrzeć bezczynnie jak w murach uczelni osoba duchowna (choć z tytułem profesora habilitowanego) usiłuje kwestionować „naukowy światopogląd”.
Zorganizowano akcję protestacyjną, w której uczestniczyły osoby mające „właściwe” poglądy. Protest napłynął nawet z odległego, lecz bliskiego ideologicznie Erywania.
Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego nie uległ presji i udostępnił salę na wykład zorganizowany przez Korporację Akademicką Lechia.
Po kilku zdaniach wypowiedzianych przez księdza profesora grupa młodych przebierańców przerwała wykład. Organizatorzy spodziewając się zakłóceń przygotowali „plan B” – sprawnie przeprowadzono słuchaczy do innej sali, gdzie można było kontynuować prelekcję.
Dzięki nagłośnieniu medialnemu (nieoceniona Gazeta Wyborcza!) audytorium było b. liczne (ok. 300 osób).

Wśród homoterrorystów usiłujących nie dopuścić do wykładu były osoby, które wysmarowały obscenicznymi napisami drzwi gabinetu profesora S. Zawadzkiego parę miesięcy temu. Trudno powiedzieć, czy byli to studenci, czy działacze LGBT. Nie ulega kwestii, że osoba inspirująca (oficer prowadzący?) te działania ma dobre humanistyczne wykształcenie. Świadczą o tym łacińskie cytaty użyte w obu akcjach. „Non serviam” to cytat z Lucyfera wypowiadającego posłuszeństwo Bogu. Patron, którego nie można lekceważyć.

Nieprawdą jest jakoby dr. Andrzej W. Nowak z Instytutu Filozofii UAM skakał po stołach w złotej sukience. Czynił to jego młody kolega (przyjaciel?, partner?).
Polecam 2’ film
http://www.youtube.com/watch?v=eHzKWKajFls&list=UUK4-9euUxASA-o8KmK2CcNw

Ks. profesor przedstawił historię filozofii gender, jej wątpliwe podstawy naukowe i niewątpliwy negatywny wpływ (wynikający z ataku na tradycyjny model rodziny) na stosunki społeczne. Filozofia ta godzi wręcz w podstawy łacińskiej cywilizacji. Naczelna teza genderyzmu, że płeć jest zdeterminowana kulturowo jest sprzeczna z naukami biologicznymi, i po prostu – ze zdrowym rozsądkiem.
Zdrowy rozsądek może być najlepszym orężem w walce z tą pseudonauką.
Po wykładzie rozgorzała interesująca dyskusja, w której brały też udział osoby o poglądach lewicowych. Niestety nie poruszono problemu finansowania nowej nauki. Pytanie kto (i po co) wydaje niemałe pieniądze na promocję ideologii gender mogłaby być bardzo istotne.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Obejrzałam cały wykład jak i popisy genderystów. Musze przyznać, że początkowe przerażenie zmieniło się w rodzaj satysfakcji, bo zachowanie  tych młodych ludzi, wycie, wrzaski, piski, skakanie po pulpitach i przepychanki z obsługą i policją wystawiły im takie świadectwo, że każdy człowiek, nawet modnie bardzo tolerancyjny chyba zastanowi się nim poprze to towarzystwo. Sami strzelili sobie w kolano i to bardzo celnie.

Kto wychowywał tych ludzi? To jakaś dzicz nienawidząca wszystkich i wszystkiego, niemająca szacunku dla innych ale wrzaskiem domagająca się go dla siebie - dziwadeł bez krzty kultury.

Po filmach przedstawiających karygodne zachowania wobec katolików osobników homoseksualnych w Argentynie mamy oto kolejny dowód ich rzeczywistego poziomu, stanu umysłów i wreszcie tolerancji.

Wypada tu przypomnieć, że ministrem d/s tzw. równości jest nie kto inny lecz urlopowana z UAM do sejmu /etat ciągle na nią czeka/  dr Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, stąd zuchwałość właśnie poznańskich srodowisk. Pani minister bywa na wszystkich genderowych zbiegowiskach w Poznaniu.

Po Poznaniu chodzi wieść, że wręczenie Medalu Przemysła II A.Macierewiczowi nie mogło się odbyć w murach UAM, PAN, a nawet na skwerku przed pomnikiem po interwencji pani minister, jej przepełnionym nienawiścią wpisie na portalu Lisa. Ostatecznie odbyć się na terenie Targów Poznańskich.

 

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#395058

wpływem narkotyków.

Pozdrawiam z dziesiątką

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#395061

 Czy aby na pewno? Takie wytłumaczenie nasuwa się, bo w głowie nie mieści się nam takie zachowanie. Sadzę, że byli oni najwyżej po paru piwach, wszak " student dzień piwem zaczyna i piwem kończy" - to hasło usłyszałam w tramwaju w Poznaniu.

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#395064

czynienia przez kilkanaście lat.

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#395069

 Wierzę, ale nie możesz mieć żadnej pewności, że w danym dniu, grupa tych właśnie osób była pod wpływem narkotyków. Skąd ta pewność?

Uważam, ze nie wolno tego tak skwitować, bo rodzi się tym samym jakby rozgrzeszanie ich z tego, co zrobili nie pierwszy zresztą raz. Chodzą tacy "nawaleni" bez ustanku?

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#395074

Przypuszczam, że "występy gościnne" zostały zamówione i opłacone z kasy PO i aktorami niekoniecznie były pedały.

Kto finansuje gender w Polsce - na pewno są sponsorzy lokalni i na pewno Unia Europejska, która na dodatek zachowuje się jak szantażysta bo zażądała sobie by jej fundusze przeznaczone na samorządy terytorialne, były wykorzystywane do promowania gender. Pisał o tym kilka dni temu europoseł prof.Legutko.
To oznacza wg mnie, że UE wyznaczyła również procent, który ma być wykorzystywany np. do demoralizowania dzieci w przedszkolach i szkołach, a za niewykorzystany lub inaczej wydatkowany będzie nakładała kary.
Piszę "na przykład" bo nie zdziwi mnie jeśli UE wymyśli, że np. w zakładach pracy, firmach itd. na 10 pracowników 4 ma być "homoniewiadomo". Tak sobie myślę, bo jeśli UE reglamentuje już liczbę kobiet przypadającą na liczbę mężczyzn w miejscach pracy to nic nie stoi na przeszkodzie by poszła dalej.
Takich warunków w TL nie było ale widać były w nim furtki na wprowadzanie zboczeń i szantaż.
UE to już nie jest eurokołchoz, jest o wiele gorzej.
Pozdrawiam.
contessa

http://niezalezna.pl/48909-legutko-alarmuje-ue-uzaleznia-korzystanie-z-dotacji-od-promocji-ideologii-gender

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#395083

Mi skojarzyło się z wyciem demonów podczas przejścia "Procesji"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#395086

Wyglądali jak małpy które cieszą się  że dostały banana, jednym słowem żałosny widok.. Zostali zlekcewarzeni i już nie wiedzieli co dalej , bo umysł sam nie jest w stanie myśleć , a inspiratora w pobliżu nie ma, i szczeny im opadły . 

 

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#395096

ideologia gender ma konstrukcję podobną jak marksizm. Podobnie skuteczną, ale też podobnie nielogiczną i niemoralną. Inne podobne ideologie to narodowy socjalizm (będący w zasadzie odgałęzieniem marksizmu) i rasizm.
Ale się dobrali...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#395200