Reżim odsłania swoją prawdziwą twarz

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 Jak podała Gazeta Wyborcza, Prokurator Generalny Andrzej Seremet:  domaga się, by prokuratorzy żądali bezwzględnych kar więzienia dla stadionowych bandytów i nie zgadzali się na wyroki w zawieszeniu

A co jeśli chodzi o bandytów zatrudnionych w służącej reżimowi Policji? Czego domaga się prokuratura wobec skazanego policjanta, który skopał po głowie i twarzy Bogu ducha winnego człowieka, który brał udział w Święcie Niepodległości?

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Dariusz Ślepokura dla PAP:  „Po wakacjach warszawski sąd rozpatrzy apelację prokuratury od wyroku skazującego policjanta na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata i 8-letni zakaz wykonywania zawodu w związku z pobiciem demonstranta w czasie Marszu Niepodległości w 2011 roku.

W ocenie śledczych wyrok jest za surowy, a sąd rejonowy źle ocenił zgromadzone dowody. W apelacji na korzyść oskarżonego prokurator wnosi o uchylenie tego wyroku i przekazanie sprawy do ponownego rozpoznania"

Sytuacja do złudzenia przypomina PRL oraz bezkarność jaką cieszyły się prymitywne tłuki i lewary zatrudnione w ZOMO.

Akty bandytyzmu resortów siłowych w służbie reżimu III RP są mile widziane i jak zapowiedział Tusk, zwróci się do mediów o stworzenie "atmosfery akceptacji dla działań policji także wtedy, kiedy te działania będą bardzo zdecydowane i brutalne"   

Już od jutra najnowszy numer tygodnika Warszawska Gazeta w kioskach

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

zatroskane o dalszy rozwój demokracji w Polsze, niechętnie, ale poprą prośbę pana Donalda.
Czasu jest niewiele, bo listopad za pasem, a rządowe, reżimowe służby i ich siepacze muszą wiedzieć, że włos im z głowy nie spadnie.
Tak właśnie umiera Polska...

pozdrawiam,
Harpoon

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#379045

Powołać jednostki-zomo-i-ormo-bo to są sprawdzone bandziory.Ogłosić stan wyjątkowy.A na czele nowej-wrony-postawić tego nieudolnego-seremeta..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#379053

Seremet do wywalenia. On służy tuskowi bezgranicznie.
Najgorszy prokurator , nic dobrego nie robi, a samo zło.

http://obroncakrzyza.wordpress.com/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#379187