Won z komuną!

Obrazek użytkownika kryska
Kraj
Magdalena Maria Jethon długoletni medialny pachołek PRLowskiego reżimu, słuzka komuinstów znów na topie. Kiedyś słuzyła komunisrtom, dziś hołdy lenne składa Komorowskiemu. Pracowała w Trójce od 67 roku i uprawiała propagnde PRLowską, potem, po stanie wojennym została negatywnie zweryfikowana. Negatywnie zweryfikowana i przez 8 lat pozbawiona prawa wykonywania zawodu. Powróciła i prowadziła wiele audycji autorskich na antenie Trójki, między innymi „Twarzą w twarz”, „Nasz Parnas”, „Polityk też człowiek”, ”Klub Trójki”, „Pani Magdo, pani pierwszej to powiem” oraz z Michałem Ogórkiem „Trzeci do pary”. Współpracowała między innymi z Gazetą Wyborczą, Twoim Stylem i Zwierciadłem. W 2006 roku odeszła z Trójki, do której powróciła 25 lutego 2009 roku decyzją zarządu Polskiego Radia jako jej dyrektor, zastępując na tym stanowisku Krzysztofa Skowrońskiego. 29 grudnia tego samego roku została odwołana z funkcji dyrektora (zastąpił ją Jacek Sobala). Na skutek trwającego 10 miesięcy protestu zespołu Trójki ponownie powołana na dyrektora, 9 listopada 2010 roku. Szefowa Trójki wraz z Zarządem stwierdziła, że W.Cejrowski uczestniczy w komitecie wyborczym, a jest to niezgodne z wewnętrznymi przepisami Polskiego Radia, które mówią, że jej pracownicy nie mają do tego prawa. Na sprzeciw podróżnika, że ani nie jest w komitecie wyborczym (tylko wystąpił w spocie), ani nie jest pracownikiem Polskiego Radia (zewnętrzna firma dostarcza audycje Trójce, wynajmując do tego W.C.) usłyszał, że nie jest to istotne. ]]>http://www.cejrowski.com/dziennik/index.php?id=56217286&subpage=3&show_all=]]> ]]>http://www.trojka.net/489,,,nie_bedzie_zadnego_rewanzu_magda_jethon_w_to...]]> Propagandystka PRLu i służka reżimu komunistycznego nagradzana w IIIRP przez prezydentów. W 2003 roku została odznaczona przez Prezydenta RP Kwasniewskiego Srebrnym Krzyżem Zasługi. 27 września 2011 za wybitne zasługi dla Polskiego Radia została odznaczona przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski[2], dekoracja odbyła się 4 listopada 2011. Pachołki medialne PRLu mają się dobrze w IIIRP postkomunistycznej. Dzisiaj ta służka reżimu PRLowskiego uczy nowoczesnego patriotyzmu Polaków. - Chcemy pokazać, do czego przywiązywać wagę, jakie warunki stworzyć, o co dbać, skąd brać siłę i pomysły, by stać się "Orłem". Osobista aktywność jest, w naszym odczuciu, składową patriotyzmu - mówiła dyrektor Trójki o celu akcji "Orzeł może". ]]>http://www.polskieradio.pl/9/307/Artykul/837808]]> A ja powtórzę za Cejrowskim: Komunistyczni działacze starego systemu: Wszystkich won! Precz z komuną!
Brak głosów

Komentarze

w sobie podobnego, jakas taka sucza zawzietosc na ich pyskach sie rysuje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#355875

leciwe botoksowe matrony udajace młódki
no i córy PRLu

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#355877

Jozef - Londyn 2010
Zal na te facjaty patrzec choc to ponoc kobiety

Vote up!
0
Vote down!
0

Jozef - Londyn 2010

#355884

O jej, co za czupiradło, następna z rurzowymi kłakami ....Oj Panie Wojtku , wracaj Pan do kraju i poprowadź nas boso przez Polskę ale w ostrogach!!!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355888

Chciałam się jeszcze tylko dopytac, ponieważ wcześniej skupiłam się na ryjach, a cóż ta przedstawicielka narodu ma na przedniej , zgrabnej pęcinie? Klocek? Obraz rodzinny? Ściągę?

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355896

Wszyscy ,którzy służyli komunie i jeszcze ją wspominają ,won.Zgadzam sie z Panem Wojtkiem.

Vote up!
0
Vote down!
0

wojtek

#355927

Precz z komuną!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#355943