3 rocznica zamachu Smoleńskiego. Ulotki polskie, angielskie, rosyjskie.

Obrazek użytkownika KP
Kraj

Zbliża się 3 rocznica zamachu smoleńskiego. będzie na pewno gorąco, a władza nie odpuści, bo ma już nóż na gardle. Do pobrania pliki z ulotkami w formacie jpg, do składania na 3. Wystarczy wydrukować dwustronnie i złożyć na 3. Za ulotki w j. polskim i angielskim ręczę sam, ale wersję rosyjską robiłem za pomocą podobno profesjonalnego tłumacza elektronicznego, pożyczonego od koleżanki rusycystki, która sama tłumaczenia odmówiła. Postaram się jeszcze zrobić wersję niemiecką. Zachęcam do pobierania i kolportowania, bez ograniczeń z mojej strony, byle dla patriotycznej sprawy.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tłumaczowi elektronicznemu bym nie ufała, może być więcej szkody niż pożytku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#347880

Wiem, ale obiecałem sobie, że zrobię ulotki rosyjskie, zresztą plany były o wiele większe, bo skontaktowałem się z nauczycielką j. rosyjskiego mojej kuzynki i obiecała że pomoże nie tylko przy ulotkach, ale mieliśmy zrobić także rosyjskie napisy do Anatomii Upadku. Niestety, to starsza osoba i źle się teraz czuje, jest w szpitalu i nici z planu. Ale ulotki zrobię, choćbym miał się ze...rać. Inni zarażają życie, ja mogę chociaż ulotki porobić. Jak będą o takich pisać w podręcznikach historii w Wolnej Polsce to przynajmniej powiem dzieciom "a tata ulotki wtedy robił".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

KP

#347887

Zaczęłam czytać i już zaraz na początku taki kwiatek: TU (154) przetłumaczone jako Sjuda (czyli "tutaj" w znaczeniu "w tym kierunku", np. "chodź tutaj").

Czyli tak jak się obawiałam, taki tłumacz robi wiecej szkody niż pożytku.

Nie wiem też, czy "rządowy" w odniesieniu do tutki tak się tłumaczy na rosyjski, jak tam jest.

Spróbuję poczytać dalej, ale od razu sygnalizuję, żebyś na razie może pliki rosyjskie wycofał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#347891

Czytam dalej i na pierwszy rzut oka widzę błędy gramatyczne. Nie wnikałam głębiej, bo chciałam od razu o tym napisać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#347893

Drukowałem ulotki A6 na rocznicę.
Zaprojektowali mi szybko, bo w godzinę, ulotki A6 miałem po 3 dniach u siebie kurierem DPD. Do tego dostałem rabat na następne druki. Teraz już tylko tam będę drukował. Acha mają jeszcze w dobrej cenie ulotki DL, ale jak już uzgodniłem ze znajomymi, tamte to chyba nadają się do reklamowania pizzerri ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#349745

Proszę pochwalić się ulotkami, a nie linkować usług poligraficznych jednej firmy. W przypadku recydywy zgłoszę jako spam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#349754